Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł na empik.com za płatność Masterpassem u partnerów promocji

2 komentarze / opinie
20 zł na empik.com za płatność Masterpassem u partnerów promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w postaci kodu do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com
Uczestnik Posiadacz portfela elektronicznego Masterpass.
Po drodze Wystarczy dokonać 2 płatności Masterpassem u 2 partnerów promocji. Jedna z transakcji musi opiewać na kwotę min. 20 zł.
Spieszymy z informacją o szybkiej i prostej akcji, w której do zdobycia jest 20 zł do wykorzystania na empik.com. Wystarczy zapłacić kilka razy Masterpassem u partnerów akcji, by cieszyć się bonusem.

Po dłuższej przerwie pojawiła się promocja związana z portfelem elektronicznym Masterpass. To typowa mini promocja, w której co prawda nagroda nie jest nazbyt okazała, ale i wymagania bardzo niewielkie. Nie tracąc czasu, przejdźmy do rzeczy, bo co prawda akcja trwa do 30 listopada 2019 r., ale do rozdania jest tylko 7000 nagród. Decyduje kolejność dokonywania transakcji.

Kto może zdobyć 20 zł?

W opisywanej akcji mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne, które dokonały rejestracji w usłudze portfela elektronicznego Masterpass od Mastercard i nadal są jego użytkownikami.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus?

Działania niezbędne do zdobycia premii wyglądają następująco:

Start
 • Krok 1

  Jeśli nie korzystasz jeszcze z Masterpassa, zarejestruj się w tej usłudze do 30 listopada 2019 r. na tej stronie internetowej.

 • Krok 2

  W tym samym terminie zarejestruj się na stronie internetowej promocji, podając imię, adres e-mail i numer telefonu (musi być identyczny z tym, jaki wpisałeś podczas rejestracji w usłudze Masterpass) oraz akceptując regulamin akcji i oświadczenie o zapoznaniu się informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

 • Krok 3

  W listopadzie 2019 r. wykonaj przynajmniej 2 transakcje, płacąc Masperpassem. Jedna z płatności musi opiewać na kwotę min. 20 zł. Zakupów musisz dokonać w 2 różnych miejscach z podanej listy:

  • na stronie internetowej www.empik.com lub w aplikacji mobilnej;
  • w aplikacji mobilnej Mój Carrefour;
  • na stronie internetowej www.multikino.pl;
  • w aplikacji mobilnej SkyCash;
  • w aplikacji mobilnej mPay.
 • Informacja

  Weryfikacja spełnienia warunków odbywa się raz w tygodniu. Po jej pozytywnym wyniku na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci bonusu.

 • Premia

  Nagroda, czyli kod o wartości 20 zł do wykorzystania na stronie internetowej empik.com, trafi do Ciebie do 10 grudnia 2019 r. Na jej użycie będziesz miał czas do 31 grudnia 2019 r.

Mission complete!

Ważne informacje  

Warunki korzystania z e-kart prezentowych precyzuje specjalny regulamin.

Premie, z racji ich niewielkiej wartości, nie podlegają opodatkowaniu.

Przypominamy, że o prawie do premii decyduje kolejność dokonywania transakcji, a nie rejestracji w promocji. Warto więc przed zgłoszeniem się do udziału w akcji najpierw sprawdzić, czy nagrody są jeszcze dostępne, a później szybko zrealizować prawidłowe płatności.

Premia niewielka, ale też się przyda

Proste zasady, szybka premia i tyle. W czasie gorączki przedświątecznych zakupów każda złotówka się przyda. Przynajmniej my tak uważamy. A co Ty sądzisz o tej promocji?

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Janka
Gość

Można otrzymać tylko jedna nagrodę?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Janka

Tak, na jeden e-mail przysługuje tylko jedna nagroda.

Odpowiedz