Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

200 zł premii za założenie konta IKZE w AXA TFI

200 zł premii za założenie konta IKZE w AXA TFI
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w postaci jednostek uczestnictwa w subfunduszu inwestycyjnym AXA TFI.
Po drodze Po otwarciu konta IKZE w AXA TFI należy na nie wpłacić min. 2000 zł.
Tylko do końca tego roku uczestnicząc w promocji AXA TFI możesz zdobyć nagrodę w wysokości aż 200 zł. Jedyne co musisz zrobić to założyć rachunek IKZE i wpłacić na niego przynajmniej 2000 zł. Dodatkową korzyścią jest możliwość odliczenia dokonanej wpłaty od podatku dochodowego, co przełoży się na przynajmniej 360 zł ulgi.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które do tej pory nie posiadały Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) oferowanego przez AXA TFI.

Oferta obowiązuje tylko do 31 grudnia 2018 roku.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Aby otrzymać dwie nagrody o łącznej wartości 200 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

  1. Do 31 grudnia 2018 r. za pośrednictwem tej strony złóż wniosek o otwarcie konta IKZE w AXA TFI. Pamiętaj, aby podczas wypełniania wniosku użyć kodu promocyjnego: 200za2000. Jeżeli zapomnisz o jego podaniu, premia nie zostanie przyznana.
  2. Przed wysłaniem wniosku o konto IKZE w AXA TFI, zaakceptuj regulamin promocji a także wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (i nie odwołuj ich przed wypłaceniem obu premii).
  3. Do 31 grudnia dokonaj wpłaty na swoje konto IKZE w wysokości min. 2000 zł.

Uwaga – podczas dokonywania wpłaty zostaniesz poproszony o wskazanie funduszu inwestycyjnego, na który mają trafić Twoje pieniądze. W ofercie IKZE AXA TFI dostępnych jest łącznie 16 funduszy, różniących się m.in. profilem ryzyka oraz potencjalnym zyskiem (więcej na ten temat piszemy w dalszej części tekstu).

Za dokonanie wpłaty do 31 grudnia 2018 roku otrzymasz nagrodę w postaci jednostek uczestnictwa w funduszu inwestycyjnym o wartości 100 zł, która zostanie wypłacona na Twój rejestr podstawowy. Natomiast jeżeli wpłacone pieniądze utrzymasz na rachunku IKZE AXA TFI przez cały 2019 roku, dostaniesz kolejne 100 zł premii. Razem do zdobycia jest więc 200 zł nagrody.

Przekazanie nagrody

Nagroda w promocji AXA TFI zostanie przekazana w dwóch częściach. Pierwsza trafi do uczestników najpóźniej 31 marca 2019 roku. Z kolei druga – do 31 marca 2020 roku.

W obu przypadkach nagroda zostanie przekazana w postaci jednostek uczestnictwa w subfunduszu inwestycyjnym AXA TFI o wartości 100 zł. Otrzymane jednostki będzie można sprzedać w dowolnym momencie. Oferowana nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, a także z podatku od zysków kapitałowych.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Czym jest Indywidualny Rachunek Zabezpieczenia Emerytalnego?

IKZE to rodzaj rachunku oferowanego w ramach trzeciego filara emerytalnego. Rachunek tego typu umożliwia Ci samodzielne oszczędzanie na przyszłą emeryturę. Jego największymi atutami są: zwolnienie z podatku „Belki”, a także możliwość odliczenia dokonanych wpłat od podatku dochodowego. Jeśli jednak chcesz zachować prawo do oferowanych korzyści, nie możesz wycofać pieniędzy zdeponowanych na IKZE przed osiągnięciem 65 roku życia.

Obszerny poradnik na temat Indywidualnych Kont Emerytalnych dostępny jest tutaj.

Fundusze inwestycyjne oferowane przez AXA TFI

Jak już pisaliśmy – w ofercie AXA TFI znajdziesz aż 16 rodzajów funduszy inwestycyjnych. Wśród dostępnych znaleźć możesz zarówno bezpieczne fundusze inwestujące głównie w obligacje skarbu państwa, a także bardziej ryzykowne fundusze akcji. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

Jeśli natomiast nie wiesz, który fundusz będzie najlepszy dla Ciebie – rekomendujemy kontakt bezpośrednio z ekspertami AXA TFI lub konsultację z doradcą finansowym.

Naszym zdaniem

Bardzo fajna inicjatywa promująca oszczędzanie z myślą o przyszłej emeryturze – tak w telegraficznym skrócie opisalibyśmy najnowszą promocję AXA TFI. Osoby, które do końca roku ulokują przynajmniej 2000 zł w jeden z 16 dostępnych funduszy, mogą otrzymać nawet 200 zł gwarantowanej nagrody, a także zarabiać na wzroście wartości swojej inwestycji.

Przy założeniu, że zdecydujemy się na najbezpieczniejszy fundusz z oferty AXA – Subfundusz Lokacyjny - pozwala to oczekiwać rocznej stopy zwrotu na poziomie przekraczającym 7% w skali roku (i to przez dwa pełne lata). Jest to poziom, który dosłownie rozkłada na łopatki to co oferują obecnie nawet najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe.

A żeby tego było mało - dokonaną wpłatę można odliczyć od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Przekładając to na język liczb – wpłata w wysokości 2000 zł sprawi, że Twój podatek zmniejszy się o przynajmniej 360 zł (pomijamy przypadki, kiedy nie pracujesz lub osiągasz bardzo niskie dochody). Minimum korzyści, jakie możesz zyskać dzięki promocji AXA TFI to więc aż 560 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos