Wróć

300 zł do sklepów DUKA z kontem Citi Priority w Citi Handlowym

300 zł do sklepów DUKA z kontem Citi Priority w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do sklepów DUKA
Po drodze Należy założyć konto Citi Priority, osiągnąć na nim saldo o wartości min. 30 tys. zł lub zapewnić min. 5 tys. zł wpływów ORAZ aktywnie korzystać z karty.
Dzięki najnowszej promocji Citi Handlowy chce zadbać nie tylko o Twoje pieniądze, ale także o… wyposażenie Twojej kuchni. Tak się składa, że za założenie konta Citi Priority możesz otrzymać voucher o wartości aż 300 zł, który będziesz mógł przeznaczyć na zakupy w sklepach DUKA.

Z oferty „300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority” możesz skorzystać do 30 czerwca 2018 r. Tego dnia upływa jedynie termin składania wniosku o konto – na spełnienie pozostałych warunków masz więc nieco więcej czasu, ale o tym za chwilę.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w akcji, jeśli po 31 grudnia 2016 roku nie posiadałeś w Citi Handlowym konta osobistego i rachunku oszczędnościowego.

Premią w promocji jest 300 zł do wykorzystania w sklepach DUKA (stacjonarnych lub on-line). To jednak nie koniec, ponieważ otrzymasz także 20% zniżki na zakup nieprzecenionych produktów.

Jak zgarnąć voucher i 20% rabat?

Przed Tobą instrukcja, dzięki której dowiesz się, jak wejść w posiadanie 300-złotowego vouchera. A zatem:

 1. Do 30 czerwca 2018 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie promocji. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych oraz na otrzymywanie informacji o statusie swojego zgłoszenia (telefonicznie i mailowo).
 2. Zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z kartą debetową w oddziale lub podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku.
 3. Najpóźniej 31 lipca 2018 r. podpisz z bankiem umowę o konto.
 4. Spełnij warunki aktywnego korzystania z rachunku:
  • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości internetowej Citibank Online na smartfonie;
  • w każdym z 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min 300 zł; mogą to być wyłącznie płatności dokonane w sklepach stacjonarnych;
  • najpóźniej do końca 2. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta utrzymaj na wszystkich swoich rachunkach w banku („depozytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych z elementem inwestycyjnym”) średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub zapewnij wpływy w łącznej wysokości 5 000 zł (nie zostaną uznane wpływy pochodzące z innych rachunków w Citi Handlowym prowadzonych dla klientów indywidualnych).

Kiedy otrzymam premię?

Premia zostanie przekazana w formie kodów (voucher i rabat) w wiadomości dostępnej w systemie bankowości elektronicznej. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Podanie właściwego kodu w sklepie stacjonarnym lub internetowym DUKA będzie uprawniało do skorzystania z określonej korzyści – vouchera 300 zł lub rabatu 20%.

Pamiętaj, że zamknięcie konta przed przyznaniem premii pozbawi Cię prawa do jej odebrania. Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Szczegółowe informacje (m.in. o warunkach korzystania z kodów) opisane są w regulaminie.

Czy warto posiadać konto Citi Priority w Citi Handlowym?

Citi Priority to ciekawa propozycja dla tych klientów, którzy aktywnie korzystają z konta, a do tego chętnie sięgają po inne produkty bankowe, np. kredyty lub karty kredytowe. Wysokiej opłaty za prowadzenie rachunku (30 zł), możesz bowiem uniknąć, spełniając jeden z dwóch warunków:

 • utrzymując na wszystkich rachunkach saldo w wysokości co najmniej 30 000 zł miesięcznie lub
 • zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie min. 5000 zł, posiadając jednocześnie produkt kredytowy w banku.

Przy okazji: zwróć uwagę, że warunek uniknięcia opłaty za prowadzenie konta jest właściwie zbieżny z jednym z warunków promocji.

Kolejny wniosek jest taki, że uniknięcie opłaty jest prostsze w przypadku posiadania produktu kredytowego. Może to być praktycznie darmowa karta kredytowa Citi Simplicity, której tradycyjnie dotyczą ciekawe oferty promocyjne. Przykłady? Aktualnie za aktywne posługiwanie się kartą kredytową możesz zgarnąć bony o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro, w CityFit lub w sklepach z grupy morele.net.

Pozostałe parametry konta Citi Priority przedstawiają się następująco: bank nie pobiera opłat za obsługę karty z karty debetowej, wypłatę z bankomatów w kraju i na całym świecie, zwykłe przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

A może by tak otworzyć konto w innej promocji…?

Citi Handlowy standardowo kusi potencjalnych klientów atrakcyjnymi premiami. Z najnowszej promocji zadowoleni powinni być przede wszystkim ci, którzy dbają o wysoką jakość wyposażenia swojej kuchni. Za promocyjne 300 zł mogą się one zaopatrzyć, przykładowo, w solidny garnek i kilka elementów zastawy stołowej z porcelany.

Rzecz w tym, że we wciąż obowiązujących promocjach konta Citi Priority nagrody są – naszym zdaniem – jeszcze ciekawsze niż w przypadku akcji z voucherem do DUKA.

W innej promocji za otwarcie rachunku i spełnienie dość prostych warunków bank przyznaje 100 zł w formie przelewu na konto, a dodatkowo możesz zyskać 5-procentowy zwrot za zakupy, który w ciągu pół roku pozwoli Ci zaoszczędzić aż 300 zł. Łączna wartość premii w tej promocji może więc sięgnąć aż 400 zł! Tę akcję opisaliśmy tutaj.

Bank oferuje też osobną promocję z samym moneybackiem (5%, max. 300 zł). Różnica polega na tym, że zwrot przysługuje także za płatności dokonane przez Internet.

Jak widać, wybór nagród związanych z kontem Citi Priority jest dość szeroki. Być może któraś z alternatywnych promocji przydanie Ci do gustu bardziej niż ta z voucherem 300 zł do DUKA? Wybór należy do Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji