Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Korzystne Konto: do 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Korzystne Konto: do 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać 400 zł: 100 zł premii gotówkowej i 300 zł premii moneyback.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą i w okresie od listopada 2017 r. do października 2018 r. zapewnić wpływy na rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonywać transakcje kartą na min. 300 zł.
Właśnie ruszyła akcja "Korzystne Konto", w której za założenie Konta Optymalnego można otrzymać 100 zł premii gotówkowej oraz do 300 zł w ramach moneybacku - łącznie nawet 400 zł. Szansę na zdobycie nagrody ma pierwszych 1000 osób, które najszybciej zarejestrują się w promocji.

Nawet 400 zł do zdobycia

Organizatorem akcji promocyjnej „Korzystne konto” jest spółka Ad Astra, partnerem zaś – BGŻ BNP Paribas. Z oferty można skorzystać do 6 października 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował dla uczestników następujące bonusy:

 • 100 zł gotówkowej premii powitalnej – otrzymasz ją za otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z karty oraz konta;
 • do 300 zł w ramach moneybacku - premia przysługuje za transakcje bezgotówkowe kartą przeprowadzone w okresie od 1 listopada 2017 r. do 31 października 2018 r. (maks. 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy).

Premia tylko dla nowych klientów

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które przez ostatnie 6 miesięcy nie były posiadaczem bądź też współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Oprócz tego nowy klient w momencie składania promocyjnego wniosku nie może być stroną umowy ramowej z bankiem (np. o kartę, rachunek lub usługi bankowości elektronicznej).

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Aby otrzymać stuzłotowy bonus, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Po dopełnieniu tej formalności otrzymasz informację o objęciu promocją – potwierdzenie zostanie przesłane na Twój adres e-mail oraz wyświetli się na ekranie komputera.
 2. Po kliknięciu w link aktywacyjny powinieneś przejść na stronę banku i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą oraz zawnioskować o dostęp do bankowości elektronicznej Pl@net. Na tym etapie należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na ich przekazywanie między bankiem a organizatorem.
 3. Następnie należy podpisać umowę o Konto Optymalne i kartę debetową - masz na to czas do 6 października 2017 r. Umowę możesz zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera.
 4. W okresie od 1 do 30 listopada powinieneś spełnić następujące warunki:
  • zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net;
  • zapewnić wpływy zewnętrzne na Konto Optymalne w łącznej kwocie min. 1000 zł;
  • wykonać transakcje kartą na min. 300 zł (bank będzie brał pod uwagę płatności dokonane w w dowolnych punktach handlowo-usługowych bez względu na to, jaki kod MCC posiadają).

Ważne! Wpływem na konto nie może wpłata gotówkowa ani przelew z innych rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych), a także rachunków prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima.

Spełniając te warunki otrzymasz 100 zł premii na start. Zyskać możesz jednak znacznie więcej.

Dodatkowe 300 zł moneybacku

W ciągu kolejnych miesięcy - od listopada 2017 r. do października 2018 r. - możesz zyskać 2% zwrotu za transakcje wykonane kartą (jednak nie więcej niż 25 zł miesięcznie).

Musisz w tym celu spełnić te same warunki, które zapewniły Ci stuzłotową premię: w każdym miesiącu zasilić Konto Optymalne kwotą min. 1000 zł, przeprowadzić płatności bezgotówkowe kartą na min. 300 zł oraz zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net. Jest to nowość - w poprzednich edycjach promocji Konta Optymalnego tego warunku nie było. Na szczęście współgra on z samą ideą zwrotów za płatności kartą. W końcu jeśli chcemy otrzymać wymierną premię za zakupy to musimy posiadać środki na koncie i aktywnie korzystać z plastiku.

Jeżeli wywiążesz się z tych wymogów przez 12 miesięcy, zdobędziesz dodatkowo nawet 300 zł.

Kiedy i w jaki sposób otrzymasz premię?

Przy wypłacie nagród bank zdecydował się na dość nietypowe rozwiązanie i podzielił wypłatę na kilka kwartalnych transzy. Ponieważ kolejność wypłat premii jest dość skomplikowana, zdecydowaliśmy przedstawić ją w formie tabelki.

Okres, w którym spełniasz warunki promocji

Powiadomienie o przyznaniu premii

Przekazanie nagrody

1-30 listopad 2017 r.

do 14 grudnia 2017 r.

premia powitalna w wysokości 100 zł zostanie przekazana na Twoje konto do 28 grudnia 2017 r.

1 listopad 2017 r. – 31 styczeń 2018 r.

do 14 lutego 2018 r.

premia moneyback w wysokości do 75 zł (3 x 25 zł) zostanie przekazana na Twoje konto do 28 lutego 2018 r.

1 luty – 30 kwietnia 2018 r.

do 16 maja 2018 r.

premia moneyback w wysokości do 75 zł (3 x 25 zł) zostanie przekazana na Twoje konto do 31 maja 2018 r.

1 maja – 31 lipca 2018 r.

do 17 sierpnia 2018 r.

premia moneyback w wysokości do 75 zł (3 x 25 zł) zostanie przekazana na Twoje konto do 31 sierpnia 2018 r.

1 sierpnia – 31 października

do 15 listopada 2018 r.

premia moneyback w wysokości do 75 zł (3 x 25 zł) zostanie przekazana na Twoje konto do 30 listopada 2018

W celu otrzymania wszystkie premii, musisz dodatkowo do dnia 26 grudnia 2017 roku zalogować się na stronie promocji za pomocą linka przesłanego przez organizatora w wiadomości e-mal (link otrzymasz najpóźniej do 14 grudnia 2017 r.) oraz podać numer nowo założonego konta. Jeżeli nie dopełnisz tego wymogu, organizator nie będzie mógł Ci przekazać nagrody.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Do największych atutów Konta Optymalnego należą niskie koszty i przyjazne dla użytkowników rozwiązania mobilne. Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe, podobnie jak przelewy internetowe i wpłaty we wpłatomatach banku. Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł).

Osoby, które założą Konto Optymalne, mogą również skorzystać z takich udogodnień jak Mobile Pl@net (aplikacja mobilna umożliwiająca zarządzanie kontem przez smartfona) czy płatności Masterpass - usługa działająca na zasadzie elektronicznego portfela.

Konto Optymalne dokładnie opisaliśmy w tej analizie.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że w ostatnim półroczu BGŻ BNP Paribas stał się niekwestionowanym liderem w organizowaniu promocji. Od maja (kiedy to wprowadził do oferty Konto Optymalne) do chwili obecnej uruchomił aż 9 ofert specjalnych. Czy najnowsza akcja wzbudzi równie duże zainteresowanie co jej poprzedniczki? Przeanalizujmy dokładniej najnowszą propozycję banku.

Z jednej strony uczestnicy promocji „Korzystne konto” mogą zyskać całkiem sporo - gotówkową premię powitalną w wysokości 100 zł oraz do 300 zł w ramach moneybacku. Razem nawet 400 zł.

Jednak aby otrzymać prawo do zwrotu za zakupy, przez 12 miesięcy muszą spełniać następujące warunki: aktywnie korzystać z karty, systematycznie zasilać swoje konto, a także pamiętać o konieczności zalogowania się do systemu bankowości elektronicznej. W przypadku, gdy w danym miesiącu nie spełnią jednego z tych wymogów, bank nie wypłaci im premii kwartalnej (a tym samym stracą aż 75 zł).

Ponadto aby zdobyć maksymalny dopuszczalny zwrot w miesiącu, w okresie od listopada 2017 r. do października 2018 r. muszą wydać za pomocą karty min. 1250 zł miesięcznie (przy niższych płatnościach kartą premia będzie odpowiednio niższa). Należy zatem pamiętać, aby większość płatności z rachunku w BGŻ BNP Paribas realizować przy pomocy karty płatniczej. Im więcej wydasz, tym więcej zyskasz.

Pamiętaj jednak, że liczba kont objętych promocją jest ograniczona do 1000, a o udziale w akcji decyduje data rejestracji, nie czekaj więc zbyt długo z podjęciem decyzji.

Krystian

Autor tekstu o promocji