Wróć

8000 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

2 komentarze / opinie
8000 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Czas trwania Zakończona (30.09.2021)
Cel (zysk) 8000 punktów (wymiennych na nagrody o wartości ok. 100 zł).
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.
Po drodze Należy zarejestrować kartę płatniczą banku Citi Handlowy w programie Bezcenne Chwile i wykonać nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 50 zł we wskazanych sklepach.
To jest naprawdę prosta akcja. Wystarczy, że użyjesz karty Mastercard od Citibanku zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile do opłacenia zakupów w sklepach partnerów akcji. Jest ich czterech i za transakcję u każdego z nich otrzymasz 2000 punktów. W sumie możesz więc być bogatszy o dodatkowe 8000 punktów, które stanowią równowartość ok. 100 zł! Ale uwaga: pula nagród jest ograniczona.

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, która jest zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to masz okazję, by w prosty sposób zgarnąć 8000 punktów. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna premia.

Promocja „Bądź bliżej Pasji na jesień” ma trwać do 30 września 2021 r., ale przygotowano w niej tylko 10 500 nagród po 2000 punktów każda. Otrzymają je ci uczestnicy promocji, którzy jako pierwsi spełnią jej warunki.

Kto może wziąć udział?

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest posiadaczem ważnej i aktywnej karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.

Jeśli zarejestrowałeś ją już w programie Bezcenne Chwile, to po prostu musisz spełnić wymagania regulaminu.

W przypadku, gdy Twój "plastik" nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach, to nie ma przeszkód, byś go zarejestrował w programie i wziął udział w promocji. Zastanów się jednak, czy nie lepiej "odpuścić" tę akcję (jest ona organizowana cyklicznie) i nie poczekać na promocję z punktami powitalnymi w Bezcennych Chwilach. W ten sposób zwiększysz swoje zyski...

100 zł za niewielką aktywność

Droga do zgarnięcia 8000 punktów, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka i prosta:

 • Krok 1.

  Jeśli nie współpracujesz jeszcze z bankiem Citi Handlowy, to jak najszybciej otwórz CitiKonto lub Konto Citigold i zgarnij premię powitalną, po czym zarejestruj otrzymaną kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile.

  Być może jesteś już klientem Citibanku, ale nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach. W takim przypadku zacznij od zarejestrowania w nim swojego "plastiku" od Citi Handlowego.

  Gdy oba zadania masz już za sobą, od razu przechodzisz do kroku nr 2.

 • Krok 2.

  Za pomocą karty Mastercard zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile opłać do 30 września 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zakupy na kwotę min. 50 zł choć u jednego z partnerów tej promocji.

  Są nimi:

  • sklep internetowy merlin.pl,
  • placówki stacjonarne i sklep internetowy Empik.com,
  • punkty stacjonarne i sklep internetowy iSpot.pl,
  • placówki stacjonarne RTV EURO AGD oraz sklep internetowy Euro.com.pl.
 • Premia.

  2000 punktów za transakcję u każdego z partnerów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach najpóźniej po 31 dniach od dnia spełnienia wszystkich warunków.

Mission complete!

Kilka zakupów na niższe kwoty u jednego partnera promocji nie sumuje się. Podobnie transakcje w różnych sklepach uczestniczących w akcji. Nie ma też możliwości, byś otrzymał kilka nagród za płatności w jednym ze sklepów.

Punkty nie zostaną naliczone za transakcje, które zostały zwrócone lub anulowane.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przekazania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Warto skorzystać

Jak widzisz, zasady akcji są naprawdę proste. Możesz je spokojnie spełnić przy okazji zakupów, które i tak masz do zrealizowania. Musisz tylko pamiętać, by zapłacić za nie kartą Citibanku, a nie innej instytucji.

Być może nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem – w takim razie możesz wziąć udział w jednej z promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co jeszcze Citi ma Ci do zaoferowania.

Przypominamy też o podpowiedzi dotyczącej akcji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
D
Darek
Gość
27.08.2021 13:40:44

Karty kredytowe też biorą udział? jest dodatkowo jakaś promocja za wyrobienie kredytówki?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
27.08.2021 20:04:01
@Darek

Regulamin tej akcji mówi o kartach płatniczych Citibanku, tak więc uczestniczą w niej zarówno "debetówki", jak i "kredytówki".

W Citibanku trwa obecnie kilka promocji dotyczących kart kredytowych, np. 400 zł na Allegro, 300 zł do Biedronki. Znajdziesz je wśród innych propozycji Citibanku, które zamieściliśmy pod koniec tekstu.

Odpowiedz