Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 800 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska!.

350 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 50 zł dla każdego dziecka w Santander Bank Polska!

8 komentarzy / opinii
350 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 50 zł dla każdego dziecka w Santander Bank Polska!
Czas trwania Zakończona (30.11.2020)
Cel (zysk) 200 zł premii w gotówce + 50 zł za otwarcie konta z polecenia + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + 50 zł za konto dla dziecka + nawet 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 listopada 2019 r. i nie brała udziału w promocji rachunku od 1 kwietnia 2019 r.
Po drodze Należy zapewnić przez 3 kolejne miesiące wpływ min. 1000 zł, wykonywać po 5 transakcji kartą lub Blikiem oraz logować się do aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska nie zawiódł naszych oczekiwań i kolejny raz przygotował pakiet promocji, które możemy ze sobą połączyć i dzięki temu otrzymać znacznie wyższą premię. Najnowsza akcja z bonusem 200 zł dotyczy nie tylko standardowego Konta Jakie Chcę, ale także studenckiej wersji tego rachunku. Ponadto w bieżącej edycji możemy dodatkowo zyskać 50 zł za założenie konta dla każdego swojego dziecka. Do zgarnięcia jest w sumie aż 700 zł (jeśli posiadamy jedno dziecko) i więcej (jeśli mamy większą rodzinę).

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 30 listopada 2020 r.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 200 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć – czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności. Dodatkowe 50 zł zgarniesz za każde otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia (w tej akcji możesz wziąć udział do 25 grudnia 2020 r.).

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 50 zł bank wypłaci Ci za otwarcie konta z polecenia, dodatkowo otrzymasz 6800 pkt (ok. 100 zł) w Bezcennych Chwilach, a płacąc domowe rachunki z Konta Jakie Chcę, możesz w ciągu roku odzyskać nawet 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 listopada 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które BRAŁY UDZIAŁ w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych od 1 kwietnia 2019 r.

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.

Zapis w regulaminie wskazuje, że jeśli od 1 kwietnia 2019 r. przystąpiłeś do akcji specjalnej dotyczącej jednego z promowanych rachunków lub choćby realizowałeś warunki aktywności lub oczekiwałeś na nagrodę w promocji, która rozpoczęła się wcześniej, to nie możesz tym razem starać się o premię.

Jeśli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 200 zł na start?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

 • Krok 1.

  Do 30 listopada 2020 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych

  W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

  Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

  Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 30 grudnia 2020 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia udziału w akcji.

 • Krok 2.

  Do 15 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera lub podczas połączenia z Wideo Doradcą.

 • Krok 3.

  W każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
 • Premia.

  Premia 200 zł będzie przelana na Twój rachunek w Santanderze do 15 kwietnia 2021 r.

Mission complete!

Zyskaj 50 zł dla dziecka

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe 50 zł na kieszonkowe dla dziecka, wywiąż się z zadań opisanych powyżej oraz dodatkowo wykonaj poniższe kroki:

 • Krok 1.

  Do 25 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r.ż. po zalogowaniu na swoje nowe konto.

  Pamiętaj o spełnieniu wszystkich warunków koniecznych do otrzymania 200 zł premii!

 • Krok 2.

  Do 30 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka za pośrednictwem Wideo Doradcy.

 • Krok 3.

  Najpóźniej do 30 grudnia 2020 r. wyraź konieczne zgody na rzecz banku – na kontakt w sprawie realizacji wniosku, kontakty w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) i EKK (nie dotyczy dzieci poniżej 13 r.ż.) i utrzymaj je do końca promocji, czyli 15 kwietnia 2021 r.

 • Premia.

  Do 15 kwietnia 2021 r. bank wypłaci 50 zł premii na Twoje Konto Jakie Chcę.

Mission complete!

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie (zaś na samą premię przyjdzie Ci poczekać aż do połowy kwietnia przyszłego roku).

Miesiące aktywności

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji w listopadzie, to na realizację zadań masz czas w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r. LUB w grudniu 2020 r, styczniu i lutym 2021 r. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w grudniu, to zadania możesz wykonać w grudniu 2020 r., styczniu i lutym 2021 r. LUB w styczniu, lutym i marcu 2021 r. Ważne, aby były to 3 miesiące następujące po sobie.

Kod polecenia

Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz na 5. etapie wypełniania wniosku (na dole strony).

Miejsce na wpisanie kodu polecenia przy zakładaniu ROR w Santander Bank Polska

Konto dla każdego dziecka

Pamiętaj też, że premię dla dziecka uzyskasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki uprawniające do premii 200 zł. Dobra wiadomość jest taka, że premię możesz otrzymać za każde konto dziecka!

Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka po jednym Koncie.

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Ważne! Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową lub Blikiem.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Jak wspomnieliśmy, promocją objęte są aż trzy konta. Parametry Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku znajdziesz poniżej:

Oferta nieaktywna
Konto Jakie Chcę
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

Płatności mobilne
Blik, HCE, Apple Pay, Google Pay + 4 inne
Płatności mobilne Blik, HCE, Apple Pay, Google Pay + 4 inne

Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Jak widzisz, konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a opłaty za kartę możesz stosunkowo łatwo uniknąć, wykonując w każdym miesiącu po co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo!

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Oferta nieaktywna
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

opłaty unikniesz, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą (w tym Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu

Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

0 zł

Przelew internetowy
0 zł
Płatności mobilne
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą (w tym Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem w miesiącu

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + prowizja 2,8% wartości transakcji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  5 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Młodzi mają bardzo podobne warunki obsługi rachunku, ale nie muszą się przejmować kosztami wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju, ponieważ mogą z nich korzystać za darmo. 😀

Wersja Konta Jakie Chcę dla dzieci prezentuje się następująco:

Oferta nieaktywna
Konto
0 zł
Karta
niedostępne
Miesięczna opłata za kartę niedostępne

karta udostępniana jest, gdy dziecko skończy 13 lat

Bankomaty
niedostępne
Bankomaty niedostępne

karta udostępniana jest, gdy dziecko skończy 13 lat

Przelew internetowy
niedostępne
Zwykły przelew internetowy niedostępne

dostęp do bankowości internetowej udostępniany jest, gdy dziecko skończy 13 lat

Konto dla rodzica
NIE
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku
  • 6% do 3000 zł
  • 0% powyżej 3000 zł
 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  niedostępne (udostępniane, gdy dziecko skończy 13 lat)

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  5 zł

Inne

 • Czy rodzic musi posiadać konto?

  NIE

Dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy na wstępie, premie za założenie konta osobistego, to nie jedyne nagrody, jakie czekają na klientów Santandera.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 200 zł – możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

6800 pkt, czyli 100 zł, w Bezcennych Chwilach

Jeśli przed 1 października 2020 r. nie byłeś uczestnikiem tego programu, zakładając Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard i spełniając dwa proste warunki, możesz otrzymać równowartość 100 zł w punktach Bezcenne Chwile.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję.

Lokata Mobilna na 1%

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 1% w skali roku?

Złóż wniosek
Oprocentowanie
5,5%
Zakres kwot
1000 - 20 000 zł
Czas trwania
4 miesiące
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
Szczegóły oferty

Oprocentowanie

 • Oprocentowanie
  5,5%
 • Rodzaj oprocentowania

  stałe

 • Czas trwania

  4 miesiące

 • Zakres kwot

  1000 - 20 000 zł

 • Kapitalizacja odsetek

  na koniec okresu

Konto osobiste

Dodatkowe informacje

 • Sposób założenia

  mobilnie

 • Klient

  nowy i obecny

 • Wpłata

  dowolne środki

 • Limit lokat

  1

 • Odnawialność

  lokata nieodnawialna

 • Zerwanie lokaty

  utrata odsetek

Premia dla przedsiębiorców

Nagrodę mogą zyskać także przedsiębiorcy, i to aż 1000 zł!

200 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + nawet 500 zł w dodatkowych bonusach

Najnowsza promocja Santander Bank Polska daje kolejne powody do zadowolenia. Można w niej zdobyć nie tylko 200 zł dla siebie przy stosunkowo łatwych warunkach aktywności, ale także 50 zł dla każdego dziecka. W sam raz na kieszonkowe!

Warto przy tym docenić, że w przypadku tej promocji bank nie wymaga wnioskowania o kartę debetową, jednak warto ją zamówić, jeśli chcemy zwiększyć nasz zysk. Wpisując kod polecenia podczas składania wniosku o rachunek i spełniając wymagania programu poleceń, otrzymasz dodatkowe 50 zł, a w Bezcennych Chwilach kolejne 100 zł (6800 pkt). To się nazywa kumulacja! A przecież jeszcze możesz odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za domowe rachunki. I co Ty na taki mega zestaw?

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
X
xxx
Gość
10.11.2020 21:06:19

Czy płatność blikiem i kartą przez internet też się liczą ?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
11.11.2020 13:21:20
@xxx

Tak, liczą się.

Odpowiedz

N
Nowicjusz
Gość
02.11.2020 12:02:32

Upewnię się - żeby zgarnąć 200 zł + 50 za program poleceń należy w pierwszym miesiącu wykonać 5 transakcji kartą lub blikiem na 300 zł?. Wtedy się spełni warunki obu promocji, tak?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
02.11.2020 16:36:27
@Nowicjusz

Tak, te same transakcje mogą "załatwić sprawę" zarówno w promocji 200 zł, jak i w programie poleceń. Trzeba tylko pamiętać, by ich suma wyniosła min. 300 zł oraz o pozostałych warunkach obu promocji.

Odpowiedz

W
Wolna88
Gość
01.11.2020 18:46:49

Ktoś skorzystał ze zwrotu za rachunki? Czy trzeba wysyłać rachunki do banku przed opłaceniem? Czy uznane zostaną rachunki za telefon? Po jakim czasie przychodzi zwrot?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
02.11.2020 08:54:41
@Wolna88

Tu masz informacje: https://www.najlepszekonto.pl/25-zl-zwrotu-miesiecznie-za-rachunki-konto-jakie-chce-santander-bank-polska :)

Odpowiedz

P
Paulina
Gość
01.11.2020 16:05:59

Cześć! Czy w tej promocji mogę wybrać dowolną kartę visa lub masterCard?

Odpowiedz

M
Mewa
Gość
02.11.2020 08:32:50
@Paulina

W poprzedniej promce trzeba było wybrać Mastercarda, bo tylko ta karta dawała premię w programie poleceń, ale teraz możesz wybrać dowolną kartę - zobacz sobie opis tej oferty, tam jest napisane, że teraz bank uwzględnia obie,

Odpowiedz