Wróć

3900 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

2 komentarze / opinie
3900 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Maksymalnie 3900 punktów (ok. 50 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez Santander Bank Polska.
Po drodze Wysokość premii uzależniona jest od liczby transakcji u partnerów akcji.
Najwyraźniej każda pora roku jest dobra, by przyznawać dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jesień jest pretekstem do kolejnej akcji promocyjnej, która polega na wydaniu określonej kwoty u wskazanych partnerów Bezcennych Chwil. Realizując wymagania regulaminu, możesz zyskać 3900 punktów, które stanowią równowartość ok. 50 zł. Premia uzależniona jest od liczby transakcji w miejscach uczestniczących w promocji.

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Jesienne Bezcenne Chwile". Chodzi w niej o to, by do 10 listopada 2021 r. wydać jednorazowo w podmiotach uczestniczących w akcji przynajmniej kwotę wskazaną w regulaminie:

 • 15 zł w serwisie Player,
 • 30 zł na Storytel,
 • 20 zł na platformie HBO GO,

Transakcja spełniająca warunki regulaminu oznacza bonus w postaci 1300 punktów w Bezcennych Chwilach, tak więc płacąc u każdego z partnerów tej promocji, otrzymasz 3900 punktów, które stanowią równowartość ok. 50 zł.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Okazja do rozpoczęcia współpracy

Opisywana promocja może być kolejnym pretekstem do rozpoczęcia współpracy z Santanderem, jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku. Znacznie ważniejsza jest jednak możliwość zdobycia pokaźnego bonusu za założenie w nim konta osobistego.

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Start
 • Krok 1

  Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

 • Krok 2

  Do 10 listopada 2021 r. wykonaj choć jedną transakcję spełniającą poniższe warunki:

  • płatność na kwotę min. 15 zł w serwisie Player,
  • transakcja przynajmniej na kwotę 30 zł na Storytel,
  • płatność na kwotę min. 20 zł na platformie HBO GO.
 • Informacja

  W promocji możesz otrzymać maksymalnie 3 nagrody po 1300 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów promocji.

 • Premia

  Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone.

Zakupy na kwoty niższe niż wskazane powyżej oraz dokonane w różnych serwisach nie podlegają sumowaniu.

Wybór nagrody należy do Ciebie

Opisywana promocja pozwoli Ci w krótkim czasie zdobyć znaczącą liczbę punktów w Bezcennych Chwilach. Od Ciebie zależy, ile transakcji premiowanych punktami zrealizujesz, a tym samym - jak wysoki bonus zgarniesz. O tym, na co przeznaczysz zdobyte punkty, też zdecydujesz samodzielnie. Udanych zakupów!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Erwin
Gość

Coraz słabsze te promocje MasterCard... Czy są jeszcze jakieś które nie zakładają potrzeby robienia zakupów w różnych sklepach?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Erwin

Akurat promocja Santandera, jako jedna z nielicznych, jest dostępna dla obecnych klientów. Akcje z Bezcennymi Chwilami dla nowych klientów pozwalają z kolei na transakcje w dowolnych sklepach.

Odpowiedz