Wróć

15 000 zł do Biedronki do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

5 komentarzy / opinii
15 000 zł do Biedronki do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania Zakończona (31.12.2022)
Cel (zysk) Nagrodami są vouchery do Biedronki o wartości 15 000 zł (dla zdobywcy I miejsca), 10 000 zł (za II lokatę), 5000 zł (za III miejsce) i 88 nagród po 1000 zł dla kolejnych osób.
Uczestnik Klient Kantoru Walutowego Alior Banku.
Po drodze Regulamin pozwala na zbieranie punktów m.in. za realizowanie wymiany walut w aplikacji mobilnej Kantoru, dokonywanie płatności kartą wielowalutową, włączenie autoryzacji mobilnej push.
Alior Bank postanowił urządzić kolejny konkurs promujący jego Kantor Walutowy, w którym nagradzana jest aktywność w korzystaniu z tej usługi oraz skuteczne rekomendowanie kantoru innym. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów, otrzyma nagrodę główną, czyli trzy vouchery o łącznej wartości 15 000 zł do wydania w Biedronce. Przygotowano też 90 mniejszych premii dla mniej aktywnych użytkowników.

Większość regulaminów promocji bankowych wymaga od ich uczestników wykonania ściśle określonych działań. W ramach konkursu promującego Kantor Walutowy Alior Banku określono aktywności nagradzane punktami, zatem uczestnicząc w konkursie, możesz decydować, które z nich i w jakiej ilości wykonasz. Im więcej punktów zgromadzisz, tym większe będą Twoje szanse na zdobycie nagrody, może nawet tej najwyższej w wysokości 15 tys. zł w postaci vouchera na zakupy w Biedronce. W sumie do wygrania jest 91 nagród o łącznej wartości 118 tys. zł.

Po prostu trzeba aktywnie korzystać z kantoru: wymieniać waluty, płacić kartą wielowalutową w Internecie, polecać Kantor innym.

Konkurs "Z kantorem kupujesz - nagrody zyskujesz" trwa do 31 grudnia 2022 r.

Pula nagród

Każda premiowana operacja (szczegóły opisujemy poniżej) to dodatkowe punkty, które zwiększają szansę na wygranie jednej z nagród. Jak wspomnieliśmy, są nimi vouchery zakupowe do Biedronki o następującej wartości:

 • 15 000 zł (3 x 5000 zł) dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów,
 • 10 000 zł (2 x 5000 zł) dla laureata 2. miejsca,
 • 5000 zł (1 x 5000 zł) dla osoby, która zajmie 3. lokatę,
 • 1000 zł dla 88 osób, które zajmą miejsca od 4. do 91.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Jak zbierać punkty?

Jak wspomnieliśmy, zadanie uczestnika promocji polega na zebraniu jak największej liczby punktów za premiowane operacje. Oto szczegóły:

 • Krok 1.

  Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

  Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2.

  Do 31 grudnia 2022 r. na specjalnej stronie internetowej wypełnij formularz przystąpienia do promocji (wystarczy podać w nim tylko adres e-mail zarejestrowany w Kantorze).

 • Krok 3.

  Także do 31 grudnia 2022 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w sklepach internetowych. 4 punkty za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty,
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja o wartości min. 50 jednostek danej waluty to 1 punkt na Twoim koncie,
  • polecaj Kantor Walutowy Alior Banku. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 50 punktów,.

  Możesz też otrzymać 50 punktów za posiadanie włączonej autoryzacji mobilnej push w Kantorze Walutowym. Sprawdzenie tego warunku nastąpi 31 grudnia 2022 r. o godz. 12:00.

 • Informacja.

  Informacja o przyznaniu nagród będzie rozesłana do laureatów w formie wiadomości sms na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do 20 stycznia 2023 r.

 • Premia.

  Vouchery do Biedronki także zostaną przesłane sms-em. Stanie się to 1 lutego 2023 r.

Mission complete!

Zwróć uwagę na szczegóły

Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji wykonanych kartą wielowalutową, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała suma transakcji wymiany walut.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

Nagrody objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Wygrana zależy od Ciebie

Jak widzisz, w tej promocji musisz się tylko zarejestrować, a potem po prostu korzystać z Kantoru. Jedynie od Ciebie zależy, ile i jakie transakcje zrealizujesz, a co za tym idzie, jak wiele punktów zgromadzisz. Ruszaj do działania, daj sobie szansę na wygraną.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Ł
Łapacz okazji
Gość
10 miesięcy temu

Witam,

Czy jest jakiś ogólnodostępny ranking tego, na jakim miejscu się aktualnie plasujemy czy jest to zabawa w ciuciubabkę?

5 jednostek danej waluty - tzn. gdybym wyrobił kartę tylko po to, żeby nią płacić i tak w Polsce w PLN oznacza to 4 punkty za wydane min. 5zł? Jeśli tak to znaczy, że za jedną transakcję przykładowo 11zł dostaję 8 punktów, czy nadal 4?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
10 miesięcy temu
@Łapacz okazji

Organizator, czyli Alior Bank, nie wspomina nic o publikowaniu przy okazji tego konkursu bieżącego rankingu uczestników.

Z regulaminu promocji wynika, że 4 punkty przyznawane są za transakcję na min. 5 zł, ale wydanie wielokrotności tej kwoty nie oznacza zdobycia wielokrotności punktów. Inaczej mówiąc, nie ma znaczenia, czy wydasz 5, 500 czy może 5000 zł - zawsze dostaniesz 4 punkty.

Odpowiedz

K
Krzysiek
Gość
10 miesięcy temu

15 tysięcy złotych w postaci wielorazowego kodu który za każdym razem dyktuje się kasjerowi i przy okazji klientowi obok… Mogę umierać, widziałem już wszystko.

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
10 miesięcy temu
@Krzysiek

Możesz skorzystać z kasy samoobsługowej i problem z głowy ;d

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
10 miesięcy temu
@Krzysiek

Przygotuj kod w postaci kodu kreskowego i tylko skan i gotowe :)

Odpowiedz