Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 150 000 zł - oto nagroda główna w loterii urodzinowej Alior Banku!.

Voucher o wartości 10 000 zł lub koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski - oto nagrody w loterii Alior Banku!

4 komentarze / opinie
Voucher o wartości 10 000 zł lub koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski - oto nagrody w loterii Alior Banku!
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrody tygodniowe: 2 x 10 000 zł do sklepu RTV Euro AGD + nagrody codzienne: 3 x koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Alior Banku.
Po drodze Transakcja kartą i zalogowanie się w tym samym dniu do aplikacji Alior Mobile = 1 los w losowaniu.
Alior Bank po raz kolejny zaprasza swoich klientów do udziału w loterii. Tym razem do zdobycia są nagrody tygodniowe w postaci voucherów do sklepu RTV Euro AGD o wartości 10 000 zł oraz codzienne upominki, czyli oficjalne koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej. Warunkiem zdobycia losu jest wykonanie transakcji kartą płatniczą Aliora i zalogowanie się w tym samym dniu do aplikacji mobilnej banku.

Loterie dla klientów Alior Banku chyba już na stałe weszły do kalendarza i stały się bardzo miłą tradycją. Kolejna akcja tego typu, ponownie zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem, przynosi atrakcyjne nagrody i bardzo łatwe warunki zdobycia losu. Wystarczy płacić dowolną kartą Aliora i logować się w tym samym dniu do jego aplikacji mobilnej.

Co można wygrać?

"Piłkarska loteria" trwa do 30 października 2022 r. Do wygrania są:

 • co tydzień 2 x voucher o wartości 10 000 zł do sklepów RTV Euro AGD;
 • codziennie 3 x oficjalna koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski.

Czas na szczegółowe informacje o uczestnikach loterii i niezbędnych działaniach.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o nagrody przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową, czy "kredytówką", ani to, czy karta została aktywowana przed startem loterii, czy już w jej trakcie. Ważne, by jej posiadaczem był klient indywidualny.

Oznacza to, że nie ma przeszkód, byś właśnie teraz nawiązał współpracę z Aliorem, zakładając w tym banku rachunek osobisty lub sięgając po kartę kredytową. Decydując się na taki ruch, dasz sobie szansę nie tylko na zdobycie bonusu w jednej z promocji dla nowych klientów, ale i na wygraną w opisywanej loterii.

Jak dać sobie szansę na wygraną?

  Niezbędne działania są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

  Start
  • Krok 1

   Jak najszybciej zawnioskuj o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, by zdobyć premię "na start" i rozpocząć zbieranie losów w "Piłkarskiej loterii".

   Jeśli jesteś już klientem indywidualnym Alior Banku, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

  • Krok 2

   Do 30 października 2022 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej, podając dane zawarte w formularzu (m.in. personalia, adres e-mail, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

  • Krok 3

   Do 30 października 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Alior Banku i w tym samym dniu zaloguj się do aplikacji Alior Mobile.

  • Informacja

   Nagrody będą losowane w okresie od 23 września do 14 listopada 2022 r. wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcj.

  • Krok 4

   Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail i sms na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci wygranej.

  • Premia

   Nagrody zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską nie później niż 23 grudnia 2022 r.

  Mission complete!

  Dodatkowe informacje

  Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

  Możesz się zarejestrować w loterii tylko raz, niezależnie od tego, ile kart płatniczych Aliora posiadasz. Najkorzystniej jest więc wybrać tę, z której najczęściej korzystasz.

  W loterii zostaną uwzględnione tylko płatności i logowania do aplikacji Alior Mobile wykonane po wysłaniu formularza zgłoszeniowego.

  Kartę, którą zgłosiłeś do loterii, musisz posiadać przynajmniej do 30 października 2022 r.

  Wykonanie większej liczby transakcji i logowań do aplikacji mobilnej Alior Banku w danym dniu nie spowoduje, że zostaną Ci przyznane dodatkowe losy. Każdego dnia możesz zdobyć tylko jedną szansę na wygraną.

  Regulamin dopuszcza możliwość, żeby uczestnik wygrał zarówno voucher, jak i koszulkę, ale nie można zdobyć więcej niż jednej nagrody danego typu.

  Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagrody w postaci vouchera i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc szczęśliwiec, który go otrzyma, nie będzie musiał się martwić rozliczeniami z fiskusem, co pozwoli mu skupić się na planowaniu zakupów 😀

  Daj sobie szansę na nagrodę

  Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Transakcja kartą płatniczą Alior Banku i zalogowanie się w danym dniu do Alior Mobile to szansa na wygraną.

  Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najczęściej. Nie zapomnij o logowaniu do apki! Życzymy szczęścia w losowaniu.

  Przydatne dokumenty

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji

  Komentarze i pytania

  (4)
  Sortuj od najnowszych
  Dodaj swój komentarz...
  M
  Marcin Chrzanowski
  Gość

  w regulaminie nie wystepuje slowo "pay", a slowo "trasakacja" , czy ktos sie dopytal przypadkiem czy to musi byc fizycznie plastik ? czy moze byc np. google pay ?

  Odpowiedz

  B
  Bea.
  Gość
  @Marcin Chrzanowski

  Podłączam się do pytania, tym bardziej że w zwiazku z moneyback używam w Alior gpay, a nie fizycznie plasiku ;)

  Odpowiedz

  Justyna Kalicińska
  Analityk produktów finansowych
  @Marcin Chrzanowski

  Jak najbardziej może być Apple Pay / Google Pay, bo to tylko inne "nośniki" Twojej karty. Transakcja i tak będzie zaliczona jako operacja wykonana z karty płatniczej.

  Odpowiedz

  M
  Marcin Chrzanowski
  Gość
  @Justyna Kalicińska

  super, dziekuje za odpowiedz

  Odpowiedz