Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł rabatu na portalu Sympatia.pl za płatność Masterpassem

10 zł rabatu na portalu Sympatia.pl za płatność Masterpassem
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zł lub 7 zł.
Po drodze Płacąc za jeden z promowanych pakietów premium Masterpassem, otrzymasz odpowiedni rabat.
Każdy z użytkowników portalu randkowego Sympatia.pl może teraz nieco zaoszczędzić. Wystarczy, że za jeden z promowanych pakietów premium zapłaci Masterpassem, a jego należność zostanie pomniejszona o 7 lub 10 zł.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci serwisu Sympatia.pl. Warunkiem skorzystania z rabatu jest zapłacenie Masterpassem za „Pakiet 1 miesiąc” lub „Pakiet 3 miesiące”. Przy wyborze tej formy płatności rabat zostanie naliczony automatycznie. Przy krótszym pakiecie zaoszczędzisz 7 zł (zapłacisz tylko 9,90 zł), a przy dłuższym 10 zł (należność wyniesie 19,90 zł).

Z rabatu możesz korzystać wielokrotnie, przy każdym zakupie któregoś z wymienionych pakietów.

Pamiętaj, że musisz zaakceptować dwa regulaminy: serwisu Sympatia.pl i promocji “Sympatia z Masterpass”.

Warto się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli zniżek, których jest 10 000 szt.

Pośpiech wskazany jest także dlatego, by zmaksymalizować zyski. Podpowiadamy, że najbardziej opłacalne jest zakupienie w listopadzie „Pakietu 1 miesiąc”, a gdy będzie on dobiegał końca, czyli w grudniu, skorzystanie z „Pakietu 3 miesiące”. W ten sposób zaoszczędzisz 17 zł.

Liczne promocje

Masterpass to forma płatności bezgotówkowej, która w ostatnim czasie jest mocno promowana. W naszym serwisie znajdziecie wiele opisów związanych z nią promocji. Przykładowo: 20 zł zniżki na zakupy w sklepie Shumee, nawet 50 zł dziennie w Carrefourze, czy 15 zł rabatu za zakupy w sklepie Merlin.pl.

Krystian

Autor tekstu o promocji