Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 800 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska!.

Do 200 zł moneyback za płatności na stacjach paliw kartą kredytową Santander Bank Polska

11 komentarzy / opinii
Do 200 zł moneyback za płatności na stacjach paliw kartą kredytową Santander Bank Polska
Czas trwania Zakończona (17.10.2022)
Cel (zysk) 200 zł w formie moneybacku.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej w Santander Bank Polska.
Po drodze Bank zwróci całość lub część wydatków kartą kredytową na stacjach paliw w listopadzie i grudniu, maksymalnie 100 zł/miesiąc.
Przedstawiamy promocję skierowaną do nowych posiadaczy kart kredytowych Santander Bank Polska. Jeśli teraz zdecydujesz się sięgnąć po "kredytówkę" tego banku, to otrzymasz zwrot wydatków kartą na stacjach paliw w listopadzie i grudniu 2022 r., maksymalnie 100 zł w każdym z tych miesięcy.

Co prawda ceny paliw nie są już na rekordowo wysokich poziomach, ale nadal mocno biją kierowców po kieszeni. W tej sytuacji promocja przygotowana przez Santander Bank Polska dla nowych posiadaczy jego kart kredytowych z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem i szybko wyczerpie się pula 750 nagród, które mogą zostać rozdane w tej akcji. Nie traćmy więc czasu i szybko przejdźmy do przedstawienia szczegółów propozycji Santandera.

Dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Promocja "Tankuj taniej z kartą kredytową" trwa do 17 października 2022 r. lub do wyczerpania puli 750 promocyjnych wniosków.

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie promocji złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał do niej dostęp lub założył teraz konto osobiste (najlepiej w promocji i zgarnął premię, o czym za chwilę) albo udał się do placówki tego banku i uruchomił dla siebie profil klienta, który da Ci dostęp do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

200 zł moneyback

Oto, co trzeba zrobić, by otrzymać moneyback:

 • Krok 1.

  Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

 • Krok 2.

  Do 17 października 2022 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 3.

  Także do 17 października 2022 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

 • Krok 4.

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

 • Krok 5.

  Od 1 listopada do 31 grudnia 2022 r. dokonaj kartą kredytową płatności na stacji paliw. Santander Bank Polska odda Ci całość lub część wydatków w każdym z tych miesięcy, maksymalnie 100 zł/miesiąc.

 • Informacja.

  Wypłata premii nastąpi pod warunkiem posiadania aktywnej karty kredytowej w dniu przekazywania nagrody.

 • Premia.

  Nagrodę za transakcje w listopadzie otrzymasz na rachunek karty kredytowej do 31 grudnia 2022 r., a za te zrealizowane w grudniu - do 31 stycznia 2023 r.

Mission complete!

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody za listopad nie powoduje utraty prawa do jej przyznania za płatności w grudniu.

Dodajmy, że dodatkową nagrodą jest bezwarunkowe zwolnienie z miesięcznych opłat za kartę w pierwszym roku korzystania z niej.

Kwota otrzymanego zwrotu jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karty kredytowe Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

Karta
0 zł / 7,50 zł
Opłata za kartę 0 zł / 7,50 zł

opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

Bankomaty
4%, min. 10 zł
Bankomaty 4%, min. 10 zł

4%, min. 10 zł

Oprocentowanie
19%
Okres bezodsetkowy
54 dni
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Visa

 • Rodzaj karty

  srebrna

 • Minimalny dochód

  650 zł netto

Opłaty

 • Wydanie karty
  • 0 zł - wydanie pierwszej karty
  • 15 zł - wznowienie karty
 • Opłata za kartę

  0 zł / 7,50 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  4%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  4%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  2,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  19%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 50 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Tankuj i zyskuj

Szkoda, że Santander zaoferował moneyback tylko nowym posiadaczom kart kredytowych, ich obecni użytkownicy mogą czuć się pokrzywdzeni. Cóż, nikt jednak nie obiecywał, że każda promocja będzie ogólnodostępna 😀 Ważne, że nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków, by zasłużyć na moneyback. 200 zł za samo dokonanie dwa razy zakupów na stacji paliw to naprawdę pokaźna premia.

Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
M
mar
Gość
9 miesięcy temu

W regulaminie (Słowniczek) jest: stacja paliw - punkt lub punkty handlowo-usługowe prowadzące na terenie Polski działalność sklasyfikowaną, jako stacje paliw i automatyczne stacje paliw.

Czy tankowanie na stacji paliw przy supermarketach będzie kwalifikowało do zwrotu?

Obecnie w Polsce działa 171 stacji paliw przy marketach spożywczych. Liderem tego rynku - według POPiHN - jest Intermarche z 73 stacjami, a na drugim miejscu plasuje się Carrefour (40 stacji). Kolejne miejsca w rankingu zajmują: Auchan (28 stacji), E.Leclerc (20 stacji) i Makro Cash&Carry (pięć stacji); do tego dochodzi łącznie pięć stacji na przy innych sklepach. Z najnowszych danych POPiHN wynika, że w Polsce na koniec trzeciego kwartału działało łącznie 7879 stacji - informacja ze strony www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/ubylo-stacji-paliw-przy-sklepach-spozywczych-w-polsce-intermarche-pozostaje-liderem-tego-rynku

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@mar

Odpowiedź na Twoje pytanie zależy od tego, czy dana stacja paliw działa jako osobny podmiot i ma kod MCC identyfikujący miejsce płatności, jako stacja paliw (5541 lub 5542) czy też w ramach placówki handlowej. Niestety Santander Consumer Bank nie podaje w szczegółach płatności kodu MCC miejsca jej dokonania. Mozna o to zapytać kontaktując się z bankiem.

Z moich informacji wynika, że stacje przy Auchan są klasyfikowane jako 5541.

Odpowiedz

M
mar
Gość
9 miesięcy temu
@Krzysztof Duliński

chodzi o Santander Bank nie o Santander Consumer Bank

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
9 miesięcy temu
@mar

Tam, masz rację, ta akcja dotyczy Santander Bank Polska. Z rozpędu napisałem o SCB, bo tam też jest podobna promocja związana ze zwrotami na stacjach paliw. Zasada w obu jest taka sama - punkt, w którym zostanie dokonana płatność musi być sklasyfikowany jako stacja paliw.

Odpowiedz

M
mar
Gość
9 miesięcy temu
@Krzysztof Duliński

mamy informację z E.Leclerc: Kod MCC dla Stacji Paliw 5541

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
11 miesięcy temu

Jeden z punktów jak spełnić warunki, po przejściu na stronę przez podany link: "Zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej

W zakładce Oferta banku sprawdzisz, czy przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną ofertę."

A co jeśli ktoś nie ma tam żadnej oferty związanej z tą promocją? Też będzie przysługiwać poprzez samo zapisanie się do promocji na stronie ? I ciekawe czy można to jakoś połączyć z tą promocją VISA 800 zł V edycja (?)

Sama oferta bardzo dobra, jedna z prostszych. Każdy jeździ autem, więc w zasadzie rozdają 200 zł za darmo :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Mariusz

Opis tej promocji na stronie internetowej i w regulaminie w kilku miejscach nie jest zbyt precyzyjny. Przywołane przez Ciebie zdanie ze strony Santandera może się odnosić do obecnych klientów banku, ale raczej nie ma większego znaczenia. Regulamin nie wspomina o warunku otrzymania takiej indywidualnej oferty. Jako, że w akcji mogą też uczestniczyć nowi klienci, to po prostu trzeba zawnioskować o kartę kredytową.

Połączenie opisywanej promocji z tą dotyczącą karty Visa nie jest możliwe, gdyż jej regulamin zawiera zapis:

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dot. kart kredytowych. 

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
11 miesięcy temu
@Krzysztof Duliński

dziękuję za odpowiedź. A jak zinterpretować pkt 15 ?

"14. W promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłat miesięcznych za główną kartę kredytową w pierwszym roku.

15. Warunkiem zwolnienia z opłat, o którym mowa powyżej jest utrzymanie umowy o główną kartę kredytową zawartą w ramach promocji,"

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Mariusz

Jak dla mnie to taki prawniczy żargon. Jeśli zrezygnujesz z karty, to logiczne jest, że nie będziesz ponosił za nią opłat, a tym samym promocja nie ma dla Ciebie znaczenia. Trzeba tylko uważać w okresie wypowiedzenia - bank może potraktować go już jako brak karty, więc sugerowałbym spełnienie warunków aktywności, by mieć pewność, że opłata nie zostanie naliczona. Tak na wszelki wypadek.

Odpowiedz

A
Adrian
Gość
11 miesięcy temu

Czy promocja dotyczy wszystkich kart kredytowych z oferty Santander?

Czy obowiązuje karencja?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11 miesięcy temu
@Adrian

Regulamin promocji nie wskazuje konkretnych "kredytówek", których dotyczy. Mówi jedynie, że musi to być karta kredytowa dla osoby fizycznej.

W regulaminie nie ma też mowy o okresie karencji czy innych obostrzeniach.

Odpowiedz