Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 160 zł moneyback za płatności zagraniczne kartą debetową mBanku.

100 zł moneyback za płatności zagraniczne kartą debetową mBanku

7 komentarzy / opinii
100 zł moneyback za płatności zagraniczne kartą debetową mBanku
Czas trwania Zakończona (30.09.2022)
Cel (zysk) 100 zł moneyback.
Uczestnik Posiadacz karty debetowej wydanej przez mBank.
Po drodze Bank zwróci 2 lub 4% (max 100 zł) wydatków kartą debetową poczynionych za granicą.
Płacąc kartą debetową mBanku podczas zagranicznych wakacji, możesz odzyskać od 2 do 4% wydatków, maksymalnie 100 zł. To nie jedyne letnie niespodzianki, jakie przygotował dla swoich klientów mBank. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Promocje związane ze zwrotem części wydatków kartą, czyli moneybackiem, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów banków. Miło, że mBank pomyślał, aby możliwość korzystania z takiej przyjemności była dostępna także podczas wakacyjnych wojaży za granicą. Tym bardziej, że zdobycie bonusu nie wymaga żadnych dodatkowych działań poza poinformowaniem banku, że chce się wziąć udział w promocji. mBank zwróci Ci 2% (jeśli wydasz zagranicą do 1500 zł) lub 4% (gdy Twoje zagraniczne transakcje będą na kwotę od 1501 do 2500 zł).

O chęci skorzystania z innych urlopowych propozycji mBanku nie trzeba informować, wystarczy po prostu po nie sięgnąć.

Wakacyjna premia dla podróżujących

Promocja pod tym hasłem trwa do 30 września 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby posiadające rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) w mBanku i wydaną do niego kartę debetową.

Nie posiadasz jeszcze konta w mBanku? To nawet lepiej! Zacznij od założenia go w promocji i zgarnięcia premii powitalnej, a potem przystąp do opisywanej akcji.

Płacisz = odzyskujesz pieniądze

Zasady promocji są dziecinnie proste:

 • Krok 1.

  Jak najszybciej złóż wniosek o otwarcie wybranego rachunku osobistego wraz z kartą debetową w mBanku i podpisz stosowną umowę.

  Jeśli jesteś już klientem tego banku, od razu przechodzisz do następnego kroku.

 • Krok 2.

  Do 30 września 2022 r. złóż wniosek o przystąpienie do promocji na stronie mBanku.

 • Krok 3.

  Do 30 września 2022 r. zapłać choć raz za granicą kartą debetową wydaną przez mBank.

 • Premia.

  Należny Ci moneyback 2% (jeśli wydałeś nie więcej niż 1500 zł) lub 4% (przy wydatkach z przedziału 1501-2500 zł) zostanie obliczony od łącznej kwoty Twoich transakcji za granicą i trafi na Twoje konto do 30 października 2022 r.

Mission complete!

Oczywiście nie zostaną uwzględnione transakcje anulowane i zwrócone.

Zdobyty przez Ciebie bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

Inne wakacyjne okazje

Jak wspomnieliśmy na wstępie, zwrot części wydatków za granica to nie jedyne wakacyjne niespodzianki przygotowane przez mBank. W ramach mOkazji dostępne są także inne:

 • 5% zwrotu za rezerwacje na Booking.com. Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot za jedną transakcję wynosi 1000 zł, zaś maksymalny moneyback z całej oferty – 2000 zł;
 • 10% zniżki za wynajem samochodu na Rentalcars.com. Z oferty także masz prawo skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot za jedną płatność to 200 zł, a z całej oferty – 1200 zł;
 • 6% zwrotu za wydatki na bilety lotnicze na eSky.pl. Z tej opcji również możesz skorzystać 6 razy. Maksymalny zwrot za jedną transakcję wynosi 250 zł, z całej oferty – 1500 zł;
 • 50% zwrotu za dużą kawę za 9,99 lub 10,99 zł kupioną na stacji paliw BP. Do wyboru masz kilka rodzajów kaw, ale z rabatu możesz skorzystać tylko raz, więc dobrze się zastanów, zanim złożysz zamówienie. Na paragonie nie mogą znajdować się inne pozycje poza kawą!

Dodajmy, że do 30 września 2022 r. mBank pobiera też niższą prowizję za przewalutowanie transakcji zagranicznych wykonanych kartą wielowalutową.

Z mOkazji ze specjalnym rabatem możesz skorzystać tylko wtedy, gdy:

 • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie mOkazji i masz włączoną usługę wielowalutową. mBank przygotował podpowiedź, jak można sprawdzić, czy spełnia się te wymagania;
 • użyjesz dedykowanego linka dostępnego w mOkazjach w bankowości elektronicznej mBanku (warunek nie dotyczy rabatu na kawę).

Uwaga: Specjalne mOkazje są dostępne dopiero od kolejnego miesiąca po wyrażeniu zgód i aktywowaniu usługi wielowalutowej. Jeśli zrobisz to w lipcu, wyjątkowe oferty zobaczysz w sierpniu.

Kto nie skorzysta, ten…

Proste zasady niewymagające zgłębiania długiego regulaminu, wczytywania się w niuanse, to największe atuty tej promocji. Miło, że mBank dba nie tylko o nowych, ale i obecnych klientów. 100 zł nie jest wielką kwotą, ale do ich zdobycia nie potrzeba żadnej dodatkowej aktywności poza powiadomieniem banku, że chce się otrzymać premię.

Jedziesz na wakacje za granicę – skorzystaj! Oczywiście to nie polecenie, lecz tylko zachęta. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie J

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
P
Piotr
Gość
04.07.2022 17:17:50

Mam jeszcze dwa pytania. Wiesz może czy zwrot jest w walucie płatności na konto walutowe? Czy w polskich złotych na ror? I czy zwrot dotyczy jednej waluty, czy liczą procent z każdej?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
04.07.2022 18:37:21
@Piotr

Wszystkie transakcje spełniające warunek promocji są sumowane na koniec września i od tej sumy liczony jest zwrot 2% lub 4%. Będzie on zatem wypłacony jednorazowo do końca października.

Z przykładu podanego w regulaminie możemy wywnioskować, że bank przeliczy wartość wszystkich takich transakcji (niezależnie od waluty) na PLN, a więc zwrot również trafi na rachunek w polskiej walucie.

Odpowiedz

N
Natalia
Gość
04.07.2022 14:20:02

Czy płatności kartą wielowalutową z konta w euro będą objęte promocją?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
04.07.2022 17:17:16
@Natalia

Tak, waluta rachunku nie ma znaczenia. Musi to być po prostu ROR prowadzony w mBanku.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
04.07.2022 11:12:51

Dodajmy, że do 30 września 2022 r. mBank pobiera też niższą prowizję za przewalutowanie transakcji zagranicznych wykonanych kartą wielowalutową.

Ile wynosi obniżona prowizja?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Redaktor Moneteo.com
04.07.2022 16:44:38
@Piotr

0,5%. Od 1.10 prowizja wyniesie standardowe 3,5%.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
04.07.2022 17:15:14
@Michał Radzimiński

Czyli realnie do zyskania jest 3,5%, czyli ok 87 zł.

Odpowiedz