Wróć

200 zł i 6 biletów do kina od Banku Millennium

200 zł i 6 biletów do kina od Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł premii gotówkowej + 6 biletów do Multikina.
Po drodze Po założeniu konta należy zasilić konto kwotą min. 1000 zł/miesiąc i przynajmniej raz w miesiącu zapłać kartą lub Blikiem.
W najnowszej promocji Banku Millennium za otwarcie Konta 360° i spełnienie kilku warunków możesz zyskać 200 zł premii oraz bilety do Multikina. Warto się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

W promocji „Zyskaj podwójnie” za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student możesz otrzymać 200 zł premii oraz 6 biletów do Multikina. Akcja ma bardzo proste zasady, ale też trzeba się spieszyć z podjęciem decyzji, gdyż ofertą specjalną objętych jest tylko 1000 pierwszych kont.

Promocja trwa od 5 listopada 2018 r. do 15 lutego 2019 r., pamiętaj jednak, że rachunek możesz otworzyć tylko do 26 listopada 2018 r. – i to pod warunkiem, że konta objęte promocją wciąż będą dostępne.

Nagroda dla nowych klientów

Kto może skorzystać z oferty specjalnej? Bank stawia tutaj kilka warunków, wykluczając z udziału w akcji osoby, które:

  • w dniu 5 listopada 2018 r. posiadały jakikolwiek produkt Banku Millennium lub miały podpisaną jakąkolwiek umowę z bankiem (np. o kartę kredytową, o lokatę, a nawet posiadały jednostki Millennium TFI czy poręczały kredyt);
  • otwierały już Konto 360° lub Konto 360° Student w innych promocjach;
  • złożyły do 5 listopada 2018 r. wniosek o jakikolwiek produkt banku i aktualnie czekają na rozpatrzenie wniosku.

Zasady te dotyczą także współposiadaczy rachunków, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów czy kuratorów posiadacza rachunku. W promocji mogą wziąć ponadto udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zwróć uwagę, że bank nie wyklucza całkowicie tych klientów, którzy już kiedyś mieli z nim podpisaną umowę. Jeżeli od pewnego czasu nie masz do czynienia z Bankiem Millennium (a dokładnie od 5 listopada 2018 r.), zaś Konto 360° zakładałeś w przeszłości bez żadnej oferty specjalnej, to dalej możesz wziąć udział w tej promocji i zyskać pokaźną premię.

Jak otrzymać 200 zł premii i bilety do kina?

Warunki zdobycia nagród nie są szczególnie skomplikowane, choć powinieneś pamiętać o kilku datach i kolejnych krokach. A więc:

  1. Do 26 listopada 2018 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student lub za pomocą strony internetowej.
  2. Składając wniosek o konto, wyraź zgody na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych dla celów marketingowych banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem Millennium oraz współpracujące z nim.
  3. Do 30 listopada 2018 r. podpisz umowę o wybrany rachunek oraz kartę debetową (posiadanie karty jest konieczne). Umowę możesz zawrzeć poprzez kuriera lub w oddziale banku.
  4. Do 5 grudnia 2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
  5. W grudniu 2018 r. oraz w styczniu 2019 r. zasil nowo otwarte konto sumą min. 1000 zł oraz wykonaj w każdym z tych miesięcy przynajmniej jedną płatność kartą lub Blik (przy czym nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatu).
  6. Do 15 lutego 2019 r. nie odstępuj od zawartej umowy, nie zamykaj swojego nowego rachunku ani nie odwołuj wspomnianych wcześniej zgód. Jeśli przeszkadza Ci marketing banku, zgody możesz odwołać dopiero po tej dacie, aby nie stracić możliwości zdobycia nagród.

Skąd mogą pochodzić środki, którymi należy zasilić nowo otwarte konto? Generalnie powinien być to wpływ zewnętrzny: wypłata lub po prostu przelew z Twojego innego rachunku, ale koniecznie prowadzonego w innym banku. Bank uwzględnia też wpłaty we wpłatomatach oraz zdeponowanie gotówki w oddziale. Możliwości jest więc całkiem sporo.

Ponieważ jednym z warunków przyznania nagród jest aktywowanie aplikacji mobilnej, przed przystąpieniem do promocji upewnij się, czy Twój smartfon obsługuje wymagany przez bank system.

Regulamin promocji „Zyskaj podwójnie” znajdziesz tutaj.

Przyznanie nagród

Dwustuzłotowa premia zostanie przekazana na Twoje nowe (i aktywne) konto najpóźniej do 15 lutego 2019 r.

Z kolei bilety do Multikina otrzymasz - w formie 6 kodów przesłanych SMS-em na Twój numer telefonu - w ciągu 30 dni od daty zawarcie umowy o konto. Kody możesz wymieniać w kinie na bilety do 30 czerwca 2019 r.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Konto 360° jednym z najlepszych na rynku

Sztandarowy rachunek osobisty Banku Millennium to numer jeden w naszym rankingu kont osobistych. Choć Konto 360° jest warunkowo płatne, kosztów tych łatwo uniknąć, dzięki czemu korzystanie z rachunku staje się w dużej mierze darmowe. I tak, by bank nie naliczył prowizji za prowadzenie konta, wystarczy, że zapewnisz na nie wpływ w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą w miesiącu. Identyczne warunki dotyczą zniesienia opłaty za korzystanie z karty debetowej oraz przy darmowym korzystaniu ze wszystkich bankomatów w kraju. Jeśli więc w miarę aktywnie korzystasz z Konta 360°, to stawiane przez bank warunki w ogóle nie powinny zaprzątać Ci głowy.

Zwróć również uwagę, że powyższe wymogi są takie same jak te stawiane w promocji. Spełniając więc warunki zdobycia nagród z oferty specjalnej, jednocześnie unikasz opłat za prowadzenie Konta 360° i obsługę karty.

Ponadto wraz z Kontem 360° Bank Millennium oferuje ciekawe produkty oszczędnościowe (m.in. 2,7% na koncie oszczędnościowym oraz lokatę na 2,5%) oraz program poleceń, w którym możesz wybierać atrakcyjne dla Ciebie nagrody za skuteczne polecenie rachunku innej osobie.

Najważniejsze informacje o Koncie 360° znajdziesz w naszej analizie.

Podsumowanie

Najnowsza promocja Konta 360° to niezła gratka nie tylko dla łowców promocji, ale i też dla osób, które szukają dobrego i taniego rachunku, a przy okazji chcą otrzymać jakiś bonus. Wysoka premia (200 zł) oraz aż 6 biletów do Multikina wyróżniają tę ofertę na rynku.

Zdobycie nagród nie jest skomplikowane, trzeba tylko pamiętać o kilku warunkach (m.in. wyrażeniu zgód marketingowych, przelaniu min. 1000 zł w grudniu oraz w styczniu i wykonaniu transakcji kartą) i pilnować dat. Wraz z nagrodami otrzymujesz jeden z najlepszych rachunków osobistych, a że pula kont objętych promocją jest ograniczona, chyba nie warto zwlekać z decyzją.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękujemy Czytelnikowi "Pablo".

Krystian

Autor tekstu o promocji