Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Zyskuj jesienią: 350 zł premii na Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

7 komentarzy / opinii
Zyskuj jesienią: 350 zł premii na Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie 350 zł: 50 zł w bonie Allegro i 300 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w ciągu 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i od grudnia do marca wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą oraz zapewniać określone wpływy na rachunek.
"Zyskuj jesienią" - to hasło przewodnie najnowszej promocji BNP Paribas i firmy Ad Astra. Możesz w niej zdobyć 350 zł premii za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i spełnienie kilku prostych warunków. Jeśli jednak chcesz skorzystać z tej okazji, musisz się pospieszyć – organizator przygotował ograniczoną pulę nagród.

Akcja „Zyskuj jesienią”, której organizatorem jest ponownie Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, potrwa nie dłużej niż do 26 listopada 2019 r. W praktyce czas na  przystąpienie do promocji może się okazać znacznie krótszy, ponieważ organizator wygasi ofertę specjalną natychmiast po osiągnięciu puli 3000 rejestracji.

W akcji możesz w sumie zyskać: 50 zł w formie kodu zakupowego na Allegro oraz trzy premie gotówkowe o łącznej wartości 300 zł (50 + 100 + 150). Niestety, bank wprowadził pewną rygorystyczną zasadę – jeśli nie spełnisz warunków gwarantujących otrzymanie jednej z premii, nie masz żadnych szans na zdobycie kolejnych (na szczęście, przyznane wcześniej nagrody nie przepadają).

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Zapewne domyślasz się, że najnowsza oferta promocyjna jest adresowana wyłącznie do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem do akcji mogą przystąpić tylko osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie konta), które łącznie spełniają następujące warunki:

 • w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach najnowszej akcji nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas;
 • na dzień składania wniosku nie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Ważne! Z promocji wykluczeni są także posiadacze rachunków w dawnym Raiffeisen Polbanku, gdyż od listopada 2018 r. formalnie są już oni klientami BNP Paribas.

Nagroda w czterech „ratach”

Co musisz zrobić, by zgarnąć wszystkie bonusy? Przepis na zdobycie pełnej nagrody nie jest skomplikowany, choć wymaga uwagi:

Start
 • Krok 1

  Do 26 listopada 2019 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej promocji.

 • Krok 2

  Także do 26 listopada 2019 r. skorzystaj z linka, który znajdziesz w wiadomości e-mail otrzymanej po zarejestrowaniu się w akcji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z kart debetowych z oferty BNP Paribas i dostępem do bankowości elektronicznej. 

  Na wszelki wypadek sprawdź wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpadają spamy, bo wiadomość od banku może właśnie tam trafić.

 • Krok 3

  Najpóźniej 3 grudnia 2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o wymienione produkty w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS.

  Kartę otrzymasz kurierem. Pamiętaj o nadaniu PIN-u.

 • Premia

  Za otwarcie konta osobistego wraz z kartą otrzymasz kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

  Voucher trafi do Ciebie najpóźniej 13 grudnia 2019 r. w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

 • Krok 4

  W grudniu 2019 r. wykonaj min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty.

 • Krok 5

  Z kolei w styczniu 2020 r. zrealizuj następujące zadania:

  • wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Krok 6

  Najpóźniej do 20 lutego 2020 r. otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym informację o przyznaniu Ci premii.

  Skorzystaj z linka z unikalnym kodem, który znajdziesz w wiadomości i podaj numer rachunku, na który bank ma przesłać Ci nagrodę. Masz na to czas do 25 lutego 2020 r.

 • Premia

  50 zł za spełnienie warunków w grudniu i 100 zł za wywiązanie się z warunków w styczniu otrzymasz najpóźniej do dnia 29 lutego 2020 r.

 • Krok 7

  W lutym i marcu 2020 r. wykaż się identyczną aktywnością w korzystaniu z rachunku co w styczniu. W każdym miesiącu wykonaj więc ponownie:

  • min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Ostatni bonus w wysokości 150 zł wpłynie na Twoje konto do dnia 30 kwietnia 2020 r.

Mission complete!

Otrzymane premie będą w całości do Twojej dyspozycji. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się nimi dzielić z fiskusem.

To musisz wiedzieć

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Pamiętaj o zgodach

Podczas procesu rejestracji musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić wymagane zgody: na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.

Bądź uważny

Zwróć uwagę, aby we wniosku o umowę o rachunek podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail co w formularzu rejestracyjnym.

Zapoznaj się z definicją transakcji bezgotówkowych

Zgodnie z regulaminem są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Pamiętaj jednak, że organizator nie uwzględni takich transakcji, jak płatności Blik czy operacje zlecone za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności (Dotpay, PayU itd.) Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. związane z hazardem).

Warto podkreślić, że w tej promocji nie liczy się kwota transakcji kartą, ale liczba takich operacji. Najprościej korzystać z plastiku przy okazji drobnych zakupów (np. kupno biletów komunikacji miejskiej, niewielkie zakupy spożywcze itd.). Można się zdziwić, ale często korzystamy z karty częściej niż nam się to wydaje :)

Dowiedz się, jak bank definiuje wpływy

Ważne - wpływ nie może pochodzić z innych Twoich kont prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to również rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek) i BGŻOptima. Nie zostaną też uznane wpłaty gotówkowe.

Jeśli jednak posiadasz rachunek w innym banku, możesz z niego wykonać przelew (lub kilka przelewów – ważne, by ich łączna wartość wyniosła 1000 zł w danym miesiącu), a organizator zaakceptuje takie rozwiązanie.

Bądź cierpliwy

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody (czyli praktycznie do końca kwietnia 2020 r.) nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji.

Kilka słów o Koncie Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem, który może zainteresować zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagających klientów. Jest otwierane i prowadzone za darmo, a jego posiadacz ma do wyboru aż trzy różne karty. Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:  

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Ze swojej strony podpowiadamy, że dla większości z nas najlepszym wyborem będzie standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, będzie ona zupełnie bezpłatna. W przeciwnym razie w banalny sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3 zł - wystarczy, że wykonasz choć jedną płatność "plastikiem".

Dodatkowe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Jeśli – już jako klient BNP Paribas - zdecydujesz się na wyrobienie karty kredytowej, znacząco powiększysz swoją pulę nagród. Za prostą aktywność otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości aż 400 zł.

Wysoka premia, niewiele czasu na decyzję

350 zł za założenie konta jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia, zwłaszcza jeśli porównamy wysokość premii od BNP Paribas z nagrodami przygotowanymi przez konkurencję. Jest faktem, że najnowsza akcja wymaga od uczestników sporej systematyczności, jednak spełnienie wymogów promocji nie jest w sumie trudne. W gruncie rzeczy chodzi o standardowe korzystanie z rachunku – notowanie wpływów i aktywne używanie karty. Konieczne jest również przestrzeganie określonych terminów – w tym jednak pomoże Ci nasz harmonogram :)

Nie ulega wątpliwości, że obecnie jest to jedna z najlepszych akcji promujących konta osobiste. Wniosek? W przypadku tej oferty nie warto czekać zbyt długo z decyzją o udziale, ponieważ okazja może przejść Ci koło nosa.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aigor
Gość

Transakcje kartą na dowolne kwoty, czy mogą się doczepić do zakupu dajmy na to paczki zapałek?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Aigor

Kwota może być dowolna :)

Odpowiedz

Ł
Łukasz Kaczmarek
Gość

Kiedy można zamknąć konto i jak można to zrobić? Jest możliwość online?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Łukasz Kaczmarek

Konto możesz zamknąć po otrzymaniu ostatniej premii. W bankowości internetowej niestety nie ma takiej opcji, więc najłatwiej będzie to zrobić w oddziale. Jeśli zamierzasz w przyszłości skorzystać z kolejnych promocji w BNP, wypowiedz też umowę ramową (o konto, kartę i bankowość elektroniczną).

Odpowiedz

M
Monik
Gość

Jaki jest termin ważności bonu na allegro?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Monik

Witam, niestety, regulamin nie podaje konkretnej daty, zawiera jedynie wzmiankę, że 'nagroda wraz z datą ważności zostanie przekazana za pomocą tej samej wiadomości e-mail" . Niemniej spróbujemy ten termin ustalić - a nuż infolinia promocji będzie bardziej precyzyjna :-)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Monik

W regulaminie promocji jest zapis, iż termin ważności kodu na Allegro zostanie w wiadomości zawierającej nagrodę

Odpowiedz