Moneteo

Komentarze do: 1100 zł + nawet 11 000 mil w programie Miles & More za Kartę Kredytową z Żubrem w Pekao SA

K
Katarzyna
Gość

Sprawdźcie Wiadomości w aplikacji, powinien być voucher na obrączkę płatniczą w jakiejś promocji...do której wcale nie przystępowałam :-). Bałagan w tym banku jest legendarny, wczoraj była całodoniowa awaria aplikacji...

J
Jasna
Gość
@Katarzyna

Ja nic nie dostałam, smuteczek :(

K
Katarzyna
Gość
@Jasna

Pytanie brzmi, dlaczego dostałam obrączkę z promocji, która się skończyła dawno temu...Coś czuję że będą problemy z 500 zł i milami

K
Katarzyna
Gość
@Katarzyna

Trochę się wyjasnilo na innym forum

"Dodatkowo w oddziale dowiedziałem się o promocji „Pekao karta kredytowa z obrączką edycja II". Aby uzyskać voucher obniżający koszty obrączki płatniczej o 500 zł (czyli miałbym ją za darmo), wystarczy abym zarejestrował się w programie Miles&More w trakcie dwóch tygodni od założenia KK."


Swiadomie sie do tej promocji nie zapisalam, musial to zrobic konsultant na infolinii

K
Katarzyna
Gość

Nie chce Was dołować, ale Pekao najwyraźniej spie...yło promocję. Osoby które piszą do banku z pytaniem, czy są w promocji, dostają informację, że kod nie został wprowadzony. Nawet piszą to osobom, które zakładały kartę przez telefon i się upewniały, czy są w promocji, czy konsultant wprowadził kod itp...Zobaczymy pod koniec czerwca, czy naliczą mile a potem czy naliczą 500 zł. Jeśli nie będzie nagród, to tym razem piszę do UOKiK...

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Nie wygląda to najlepiej. Ciężko będzie walczyć z bankiem nie mając dowodów, że kod został wpisany. Sugeruję więc, by przystępując do promocji robić screena z etapu, na którym widać kod. Może to jednak tylko usterka techniczna typu "konsultant infolinii nie wszystko widzi, bo system postanowił coś przed nim ukryć".

Co do skargi "wyżej". UOKiK jest raczej powołany do rozpatrywania spraw związanych "z naruszeniem zbiorowych interesów konsumentów". Osobiście sugerowałbym skargę do Rzecznika Finansowego, którego zadaniem jest pomoc klientom w sporach z instytucjami finansowymi.

K
Katarzyna
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja mam nagranie rozmowy z konsultantem gdzie zapewnia mnie ze jestem w promocji. Zobaczymy...

J
Jano
Gość

Mam jeszcze pytanie dot. innej sytuacji:

Na chwilę obecną nie mam żadnego produktu Pekao (a więc nie korzystam z bankowości czy apki). Czy poza samą kartą kredytową (oczywiście w przypadku zgodny banku:)) otrzymam jakiś login i hasło do bankowości internetowej/ mobilnej (chociażby po to, żeby móc dołączyć do tego programu Milex & More) czy też będę musiał przy tej okazji założyć również konto osobiste aby uzyskać dostęp do bankowości?

R
Robert
Gość
@Jano

Moim zdaniem sama karta wystarczy do dostępu do bankowości. Będziesz już klientem, więc chociażby dostaniesz już własny identyfikator do logowania. Ale daj znać, czy próbowałeś, bo może wszystko jest już jasne w twoim przypadku.

J
Jano
Gość

Czy składając wniosek o wydanie karty bezpośrednio w PeoPay karta weźmie również udział w tej promocji "Ekstra mile i bonus z kartą” czy też jedynie do promocji załapię się karta zawnioskowana poprzez link podany w tekście?

K
Katarzyna
Gość
@Jano

Weźmie udział, trzeba wpisać kod w formularzu, a potem na następnym ekranie ściągnąć (to wazne) regulamin i kliknąć okienko akceptacji regulaminu, reszta to standardowe pytania o wydatki itp. Karta na 2000 zl i decyzja w parę sekund

G
Grzegorz
Gość

Jeśli nie interesują mnie te miłe to nie muszę dołączać do programu by dostać 500zl?

K
Kris
Gość

Trzeba wyrazic Zgody na kontakt marketingowy z ofertą Spółek z Grupy Kapitałowej ? zadzwonilemdo banku dopytac o szczegóły, babka twierdzila ze trzeba, słyszałem ze czyta regulamin, ja nie widze takowej wzmianki.

M
Martin
Gość

Czy ktoś wie na co można real je przeznaczyć 5 tys mil? Nie latam, nie wypozyczam aut. Coś ciekawego czy do stracenia?

K
Katarzyna
Gość
@Martin

Jest taka promocja najMILszy poniedziałek w lot, gdzie za 5000 mil mozna wykupić lot w jedną stronę w polsce, 10 000 mil - 2 loty w Europie

Ponoc jest cykliczna bo obecna edycja zaraz się kończy

K
Katarzyna
Gość
@Martin

Ale jak nie latasz, to chyba do stracenia

G
Gosia
Gość
@Martin

Na stronie Miles & More widzę, że jeszcze można wymieniać mile na nagrody rzeczowe np. Powerbank, kosmetyczka, termos, alkohol, zabawki

K
Katarzyna
Gość
@Gosia

Pewnie tylko w sklepach na lotniskach już za bramkami, ale jak się nie lata to raczej będzie trudne

G
Gosia
Gość
@Katarzyna

No chyba nie tylko, strona programu miles and more kieruje jeszcze do worldshopu https://www.worldshop.eu/en/spend-miles

K
Katarzyna
Gość
@Gosia

Ok, co prawda bez doplaty do tych 5 tys. mil się nie da, a i pewnie wysyłka bolesna kosztowo, ale jakaś opcja jest

G
Gosia
Gość
@Katarzyna

Są dokładnie 202 nagrody od 2 do 6 tys. mil, przesyłka to €9.95 lub 1500 mil. Nie mówię, że jakieś wybitne te nagrody, ale jednak coś tam można zyskać.

K
Katarzyna
Gość
@Gosia

Dlatego napisalam, ze jest to jakas opcja... :-)

Co do najmilszego poniedzialku, to mile pokrywaja tylko koszty biletu, ale juz nie oplat lotniskowych, paliwowych itp.

Dlatego np. przy pokazującej sie cenie 400 zl za lot, bilet to moze byc jakieś 250 zl a reszta oplaty, to samo dotyczy wiekszego bagazu

Bilety zamawia sie telefonicznie, nr jest podany w regulaminie

P
Paweł
Gość

Widzę, że karencja praktycznie nie istnieje.

Mam tylko taki problem, że konto Miles&More zostało mi po jednej z poprzednich promocji.

Czy rezygnacja i później ponowne założenie konta przebiegnie bezproblemowo?

P
Paweł
Gość
@Paweł

A zauważyłem, że można dodać kartę do już istniejącego.

K
Kris
Gość

Jezeli mam konto w Pekao to mozna zalozyc karte przez apke?

R
Roksana
Gość
@Kris

Chyba bezpieczniej to zrobić przez stronę. W swoim Peopay w ogóle nie widzę opcji złożenia wniosku w tej promocji (choć samą kartę mogę wyrobić. Poza tym nawet na przykładzie tej strony banku widać, że to promocja niezależna od tego czy jesteś już klientem, bo nie każą się logować do bankowości (nawet nie dają takiej opcji).

M
Martin
Gość
@Roksana

Ja wczoraj złożyłem i było pole aby wpisać kod promocji.

G
Grzegorz
Gość

Czyli za wydanie w jednym miesiącu 1tys zł otrzymam 500zl?

R
Roksana
Gość
@Grzegorz

Chyba tak to właśnie działa ;-)