Wróć

Ponad 1000 zł bez wielkiego wysiłku. Najlepsze promocje bankowe października

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych

Ponad 1000 zł bez wielkiego wysiłku. Najlepsze promocje bankowe października
Spis treści

Każdy z nas może sobie stworzyć własny program z „+”, np. „Promocja+” i zyskać dodatkowe środki. Wystarczy nieco inicjatywy, wykazanie się stosunkowo niewielką aktywnością i odrobina determinacji. Satysfakcja ze zgarnięcia bonusów i – przy okazji – doszlifowanie cennych cech charakteru – gwarantowane.

Popatrzmy na trwające aktualnie akcje specjalne. Wybraliśmy takie, które nie wymagają wielkiego wysiłku, a mimo to możesz w nich zdobyć atrakcyjne bonusy. Nie ma przeszkód, byś uczestniczył w kilku i zgarnął 950 zł premii gotówkowej z „dodatkami”.

200 zł za Konto Przekorzystne + 3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao

Kolejna akcja dotycząca Konta Przekorzystnego w Pekao ma na celu promocję zakładania rachunku on-line z wykorzystaniem selfie. Jak dla nas to fajny pomysł, bo konto założysz dosłownie w kilka minut, bez wychodzenia z domu. 

Wymagania dla zdobycia 200 zł premii są naprawdę proste. Należy w 4 kolejnych miesiącach zapewnić jednorazowo wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą lub w aplikacji PeoPay.

Dodajmy, że będąc klientem Pekao, zyskasz dostęp do Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (przez pół roku dla kwot do 30 000 zł).

2 x 200 zł + 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Nasza druga sugestia na październik dotyczy produktów Banku Millennium. Proponujemy, byś zaczął od założenia Konta 360°, a potem sięgnął po jedną z kart kredytowych tego banku. Za spełnienie warunków każdej z tych dwóch promocji otrzymasz po 200 zł.

Uczestnicząc w akcji dotyczącej konta osobistego, Twoje zadania sprowadzą się do aktywowania aplikacji mobilnej oraz wykonania w trzech kolejnych miesiącach (w listopadzie i grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r.) min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem i zapewnienia wpływów na rachunek w wysokości min. 1000 zł.

Będąc już klientem Banku Millennium, będziesz mógł złożyć w Millenecie wniosek o kartę kredytową i ubiegać się o kolejną premię, także 200 zł. Do jej zdobycia wystarczy wykonanie „kredytówką” w trzech okresach transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości 200 zł. Karty objęte promocją pozwalają odzyskać 5% wydatków (tzw. moneyback) w określonych sklepach.

Podwyższone do 2,7% w skali roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit, na 3 miesiące dla kwot do 100 000 zł, to już tylko sympatyczny dodatek do wcześniejszych bonusów.

Warto też wiedzieć o promocji, w której za ubezpieczenie pojazdu w bankowości elektronicznej Banku Millennium możesz otrzymać 80 zł rabatu (w przypadku wykupienia samego OC) lub 160 zł (za pakiet OC/AC).

350 zł za Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas

Premie przyznawane w ostatnich miesiącach za założenie Konta Otwartego na Ciebie są bardzo wysokie, a działania niezbędne do ich zdobycia łatwe do zrealizowania. Podobnie jest w akcji „Konto z możliwościami”. Nagroda wypłacona zostanie w dwóch częściach – 150 zł otrzymasz za założenie rachunku i wykonanie w listopadzie 2019 r. 3 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, a 200 zł za aktywność w grudniu 2019 r. Konieczne jest wydanie bezgotówkowo kartą 200 zł i zapewnienie wpływu w łącznej wysokości min. 1000 zł.

W BNP Paribas trwa również promocja dotycząca karty kredytowej. Można w niej zdobyć 400 zł do Biedronki. Zwracamy jednak uwagę, że bank „po cichu” wycofał się z akcji dotyczącej zwolnienia z opłat za „kredytówkę” i obecnie trzeba nią w każdym miesiącu wydawać min. 1000 zł, by uniknąć miesięcznej opłaty wynoszącej 9 zł. Na dodatek nie można zrezygnować z karty do 30 kwietnia 2020 r. Tym samym zysk może być znacznie niższy.

Czy to się da opanować?

Przedstawiliśmy Ci kilka promocji, reklamując je jako niewymagające specjalnego wysiłku. Przeanalizujmy ich warunki na spokojnie.

Najlepsze promocje bankowe, październik 2019

Nazwa akcji

Otwórz Konto Przekorzystne z kartą
w Pekao

Chwyć 200 zł
w Banku Millennium

Październik z kartą kredytową
w Banku Millennium

Konto z możliwościami
z oferty BNP Paribas

Termin złożenia wniosku o produkt

Do 31 grudnia 2019 r.

Do 4 listopada 2019 r.

Do 8 listopada 2019 r.

Do 31 października 2019 r. (tylko 4500 rejestracji)

Wymagane aktywności

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym przystąpiłeś do promocji:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową.

W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po tym, w którym wywiązałeś z powyższych zadań, wykonaj dokładnie to samo, co zrobiłeś w pierwszym miesiącu.

W listopadzie i grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r.

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł,
  • wykonaj min. jedną płatność kartą debetową lub Blikiem.

W tym okresie aktywuj też aplikację mobilną.

Wykonaj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z poniższych okresów:

  • do 31 grudnia 2019 r.
  • od 1 do 31 stycznia 2020 r.
  • od 1 do 29 lutego 2020 r.

W listopadzie 2019 r. wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę.

W grudniu 2019 r:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Wypłata nagrody

100 zł trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunek otrzymania połowy premii.

Kolejne 100 zł bank przekaże do 29 maja 2020 r.

Do 28 lutego 2020 r.

Do 31 marca 2020 r.

150 zł do 31 grudnia 2019 r.

200 zł do 31 stycznia 2020 r.

Jak widzisz w powyższej tabeli, po wszystkie produkty objęte promocją możesz sięgnąć w październiku. Potem będziesz musiał się wykazać aktywnością w korzystaniu z nich przez kilka miesięcy. Warunki są zróżnicowane, ale niezbyt „wyśrubowane” i – naszym zdaniem – łatwe do ogarnięcia.

Regulaminy wszystkich akcji bardzo liberalnie podchodzą do określenia wymaganych wpływów, więc można przelewać pieniądze między rachunkami, które założysz, biorąc udział we wszystkich promocjach. Okres świąteczno-noworoczny będzie sprzyjał spełnieniu wymagań dotyczących transakcji kartami.

Decyzja należy do Ciebie

Przedstawione propozycje są rozłożone w czasie, najwięcej pracy będziesz miał w październiku (przystąpienie do promocji) oraz w listopadzie i grudniu 2019 r. (realizowanie obowiązków we wszystkich akcjach). Po Nowym Roku obowiązków będzie Ci ubywało i będziesz mógł się cieszyć z nagród. Tylko od Ciebie zależy, czy i w ilu promocjach zechcesz wziąć udział. Przypominamy, że w sumie do zgarnięcia jest 950 zł w gotówce + bonusowe odsetki + ewentualny moneyback za transakcje kartami kredytowymi czy ubezpieczenie pojazdu w Banku Millennium.

Tak więc, decyduj. Trzymamy kciuki, byś zgarnął jak najwięcej. Ciekawi jesteśmy Twoich spostrzeżeń i wrażeń z udziału w wybranych akcjach.

Komentarze

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy