Wróć

10 euro zwrotu i szansa na 250 zł premii w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku

10 euro zwrotu i szansa na 250 zł premii w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) W promocji możemy otrzymać zwrot w wysokości 10 euro (ok. 40 zł).
Po drodze Należy wymienić w Kantorze Walutowym Alior Banku przynajmniej 200 euro, dolarów lub funtów i wydać tę kwotę na zagranicznych stacjach paliw.
W promocji Kantoru Walutowego Alior Banku osoby podróżujące samochodem za granicę mają szansę na otrzymanie premii w wysokości 10 euro. Wystarczy, że będąc poza Polską, wydadzą podczas postojów na stacjach benzynowych przynajmniej 200 euro. Uczestnicy promocji mają szansę także na dodatkową premię w wysokości 250 zł. Otrzymają ją osoby, które do końca wakacji dokonają za granicą największej liczby transakcji kartą.

10 euro zwrotu za płatności na stacjach paliw

W ramach "Festiwalu taniego tankowania" – akcji promocyjnej Kantoru Walutowego Alior Banku - możesz otrzymać 10 euro zwrotu za płatności kartą dokonane na zagranicznych stacjach paliw. Oprócz tego osoby uczestniczące w promocji mają szansę na wygranie dodatkowej premii w wysokości 250 zł.

Uczestnikami promocji mogą być zarówno osoby, które już korzystają z usług Kantoru Walutowego Alior Banku (w ich przypadku procedura rejestracji w promocji wymaga jedynie wypełnienia formularza zgłoszeniowego), jak i nowi klienci (w ich przypadku przed przystąpieniem do akcji konieczne będzie wypełnienie i wysłanie formularza, co można zrobić w ciągu zaledwie kilku minut).

Przystąpienie do promocji wymaga zaznaczenia na formularzu zgłoszeniowym zgody na przetwarzanie przez Alior Bank posiadanych danych osobowych uczestnika, tj. imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego oraz adresu e-mail.

Cała akcja potrwa do końca wakacji, czyli 31 sierpnia, choć jak zastrzega organizator, możliwe jest jej wcześniejsze zakończenie.

Jak otrzymać premię od Alior Banku?

Aby otrzymać zwrot pieniędzy za transakcje przeprowadzone na zagranicznych stacjach paliw, należy:

  1. Wymienić w Kantorze Walutowym Alior Banku kwotę wynoszącą przynajmniej 100 jednostek danej waluty (euro, dolarów lub funtów);
  2. Zarejestrować swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie banku.
  3. Wydać na zagranicznych stacjach paliw (także tych samoobsługowych) kwotę co najmniej 100 euro, dolarów lub funtów. Transakcje podlegają sumowaniu, co oznacza, że nie musimy jednorazowo wydawać całej kwoty, a możemy zrobić to podczas kilku postojów. Nie podlegają natomiast sumowaniu operacje zawarte w różnych walutach. Oznacza to, że osoba, która wyda np. 50 euro, a następnie zapłaci na stacji paliw 50 funtów, nie będzie miała prawa do otrzymania zwrotu.
  4. Za spełnienie powyższych wymogów otrzymamy zwrot w wysokości 5 euro (lub równowartości tej kwoty, jeśli płaciliśmy w dolarach lub funtach).
  5. Jeśli ponownie spełnimy warunki opisane w punktach 1. i 3. - to znaczy wymienimy kolejne 100 euro, dolarów lub funtów, a następnie wydamy tę kwotę na zagranicznych stacjach paliw - otrzymamy kolejny zwrot w wysokości 5 euro. ​​Łącznie w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku można otrzymać 10 euro zwrotu.

W promocji uwzględniane będą jedynie transakcje bezgotówkowe dokonane za pomocą karty walutowej wydanej do Kantoru Walutowego Alior Banku. Wszelkie operacje gotówkowe, jak wypłaty z bankomatów, przelewy internetowe czy transakcje kartą innego banku, nie będą uwzględniane.

Szansa na dodatkowe 250 zł

Uczestnicy promocji mają także szansę na uzyskanie dodatkowej premii w wysokości 250 zł. Nagroda trafi do 50 osób, które w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia dokonają największej liczby transakcji kartą poza granicami Polski, przy czym wartość każdej pojedynczej transakcji musi wynosić minimum 10 jednostek danej waluty (euro, dolarów lub funtów). Płatności w niższej kwocie, a także transakcje zwrócone lub anulowane oraz te związane m.in. z hazardem, nie będą uwzględniane (pełna lista wyłączeń z promocji jest dostępna w regulaminie).

Alior Bank zastrzega również, że w promocji będą brane pod uwagę jedynie te transakcje, które na dzień jej zakończenia zostaną rozliczone na rachunku bieżącym Kantoru Walutowego. Jeśli więc np. zapłacimy zbliżeniowo w dniu zakończenia oferty specjalnej, to taka transakcja prawdopodobnie nie zostanie objęta warunkami promocji, gdyż jej księgowanie odbędzie się w późniejszym terminie.

Wydanie nagrody

Nagrody zostaną przekazane najpóźniej do 30 września i trafią na rachunek uczestnika promocji prowadzony w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Jeżeli ktoś w czasie promocji dokonywał transakcji w euro, zwrot pojawi się na koncie prowadzonym właśnie w tej walucie. Natomiast kiedy płatności realizowane były w innych walutach - tj. dolarach lub funtach - kwota zwrotu (5 lub 10 euro) zostanie przeliczona zgodnie z obowiązującą w Alior Banku tabelą kursową i trafi na konto prowadzone we właściwej walucie.

Ile kosztuje rachunek w Kantorze Walutowym?

Spready w Kantorze Walutowym Alior Banku są jednymi z najniższych na rynku i wynoszą ok. 0,6%. Założenie i korzystanie z rachunku jest bezpłatne. Wydanie karty walutowej MasterCard Debit PayPass jest darmowe, a jeśli w przeciągu 6 miesięcy od aktywacji wykonamy przy jej użyciu minimum jedną transakcję, nie poniesiemy także żadnej opłaty za użytkowanie (w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 15 zł). Za przelewy środków walutowych, których wymiany dokonaliśmy w ramach Kantoru Walutowego, bank również nie pobierze prowizji.

Więcej informacji o Kantorze Walutowym Alior Banku znajdziesz w naszej analizie.

Komentarz redakcji: "świetna promocja dla zmotoryzowanych"

Akcja promocyjna Kantoru Walutowego Alior Banku to atrakcyjna oferta dla wszystkich zmotoryzowanych, udających się na zagraniczne wakacje bądź wyjazd służbowy. Płacąc przy pomocy karty na stacjach benzynowych leżących poza Polską, obniżymy koszty tankowania o 5%. Co istotne – podczas postoju możemy zakupić nie tylko paliwo, ale także skorzystać z innych oferowanych tam produktów, np. zamówić kawę bądź zjeść przekąskę.

Jeszcze atrakcyjniej promocja wygląda w przypadku osób, które załapią się na nagrodę dodatkową, wynoszącą aż 250 zł. W ich przypadku łączna suma profitów może przekroczyć 290 zł. Biorąc pod uwagę, że uczestnictwo w promocji jest całkowicie darmowe, a podczas większości zagranicznych eskapad wizyta na stacji paliw i tak będzie konieczna, jest to oferta naprawdę godna polecenia.

Krystian

Autor tekstu o promocji