Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł na JakDojade za transakcję przez Google Pay

5 komentarzy / opinii
10 zł na JakDojade za transakcję przez Google Pay
Czas trwania
Cel (zysk) 10 zł w postaci doładowania na kolejne zakupy w serwisie JakDojade.
Uczestnik Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej.
Po drodze Wystarczy doładować e-portfel lub kupić bilet w serwisie JakDojade i opłacić transakcję przez Google Pay.
Chętnie kupujesz bilety komunikacji miejskiej przez aplikację mobilną? Teraz za taką transakcję w serwisie jakdojade.pl i opłacenie jej za pomocą Google Pay możesz otrzymać 10 zł do wydania przy kolejnych zakupach.

Jakdojade.pl to popularny serwis, w którym nie tylko możesz otrzymać informacje o środkach transportu pomiędzy miastami czy rozkładach jazdy, ale również opłacić bilety komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną (w wybranych miastach). I właśnie ta ostatnia usługa promowana jest w ofercie specjalnej „10 zł ekstra z Google Pay w JakDojade”.

Nagrodą jest, oczywiście, 10 zł do wykorzystania przy kolejnym zakupie biletów na autobus/tramwaj przez JakDojade. Aby je otrzymać, należy opłacić kupno biletu lub doładować swój e-portfel w aplikacji za pomocą Google Pay.

Organizatorem promocji jest City-nav Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Akcja trwa do 30 października 2019 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się pula 72 800 doładowań w ramach wypłaty nagrody.

Akcja tylko dla „nowicjuszy”

Niestety, oferta ta ma jeden drobny mankament: mogą z niej skorzystać wyłącznie te osoby, które nigdy nie płaciły na JakDojade za pomocą Google Pay (nawet jeśli przedmiotem transakcji nie były bilety komunikacji miejskiej). Jeżeli już korzystałeś z tej formy płatności w serwisie, to niestety, akcja promocyjna nie jest dla Ciebie.

Jeżeli jednak korzystasz z serwisu, a dotąd nie płaciłeś w nim poprzez Google Pay, wciąż możesz zyskać 10-złotowy bonus.

Pamiętaj, że do udziału w promocji potrzebujesz najnowszej i aktualnej aplikacji mobilnej Jakdojade na telefon z systemem Android, przez który możesz skorzystać z systemu płatności mobilnych Google.

Warto też wiedzieć, że aplikacja JakDojade nie umożliwia zakupu biletów komunikacji miejskiej we wszystkich miastach w Polsce. Lista miast, w których możesz to zrobić, podana jest na stronie serwisu.

Zdobycie 10 zł to bułka z masłem

A jak zgarnąć 10 zł? Prościej już się nie da: doładuj swój e-portfel w aplikacji mobilnej JakDojade lub po prostu kup za jej pomocą bilety komunikacji miejskiej i koniecznie opłać transakcję przez Google Pay.

Nagroda w postaci doładowania o wartości 10 zł trafi wprost do Twojego e-portfela w aplikacji JakDojade. Zdobyty bonus możesz wykorzystać wyłącznie na zakup kolejnych biletów w serwisie. Nagrodę możesz otrzymać tylko jeden raz.

10 zł na bilet z Google Pay

Jeżeli często kupujesz bilety komunikacji miejskiej przez aplikacje mobilne, to ta promocja jest dla Ciebie jak znalazł. Za samo doładowanie e-portfela w aplikacji JakDojade lub kupno biletów – i opłacenie tych transakcji za pomocą Google Pay – organizator obdaruje Cię 10-złotowym bonusem do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Prosta akcja i praktyczne korzyści. Warto o niej pamiętać przy wejściu do autobusu.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
JakiJak
Gość

A jak w tej aplikacji doładować e-portfel?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@JakiJak

Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem JakDojade, wchodzisz na swój profil, wybierasz "Płatności" --> "Mój portfel" --> klikasz "Doładuj", wybierasz metodę płatności (w tym przypadku Google Pay), potwierdzasz transakcję i gotowe :)

Odpowiedz

J
JakiJak
Gość
@najlepszekonto.pl

Niestety, jest to niemożliwe. Opcja wyboru płatności była dostępna na początku ale została pominięta. Teraz nawet po reinstalacji takiej możliwości nie ma.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@JakiJak

Chodzi o to, że nie masz teraz opcji wyboru płatności? Czy nie możesz w ogóle doładować portfela? Pojawia się jakiś komunikat?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@JakiJak

Sprawdziliśmy dziś na dwóch smartfonach dla lokalizacji Poznań i Katowice - opcja płacenia Google Pay się pojawiła.

Odpowiedz