Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon i nawet 650 zł moneybacku z eKontem w mBanku

20 komentarzy / opinii
100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon i nawet 650 zł moneybacku z eKontem w mBanku
Czas trwania Zakończona (28.02.2018)
Cel (zysk) 100 zł w formie bonu do sklepów Decathlon i do 650 zł zwrotu za zakupy.
Po drodze Założenie ekonta (standard lub plus) oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych.
Dzięki najnowszej akcji mBanku za założenie rachunku osobistego eKonto możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon. Co więcej, jako posiadacz konta w promocji „Lepiej z eKontem” zyskujesz dodatkowo możliwość otrzymania nawet 650 zł zwrotu za zakupy oraz dwuletnią gwarancję niezmienności opłat. Łącznie do zgarnięcia jest zatem aż 750 zł premii.

Organizatorem akcji jest Bonnier Business Polska sp. z o.o. wydawca m.in. serwisu Bankier.pl. Możesz wziąć w niej udział, jeśli po 1 stycznia 2016 r. nie byłeś posiadaczem rachunku w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Z udziału wyłączeni są także pracownicy organizatora oraz banku i ich rodziny.

Biorąc udział w promocji dotyczącej karty podarunkowej Decathlon, wciąż masz prawo ubiegać się o zwrot 4% za zakupy (moneyback). Zwracamy jednak uwagę na terminy obu promocji. Podczas gdy akcja dotycząca moneybacku trwa do 31 marca 2018 r., promocja z e-Kartą podarunkową kończy się szybciej – już 28 lutego 2018 r. Jeśli więc chcesz skorzystać z obu ofert jednocześnie, Twój czas na otwarcie eKonta upływa wraz z końcem lutego.

Połączenie obu promocji sprawia, że lista możliwych do zgarnięcia korzyści jest całkiem spora. Nagrodą w akcji z Decathlonem jest e-Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach tej sieci. Dzięki promocji z moneybackiem możesz natomiast otrzymać 130 zł zwrotu za zakupy przez 5 kolejnych miesięcy. Łatwo obliczyć, że do zgarnięcia jest w sumie aż 750 zł. Do tego bank gwarantuje, że przez pierwsze 2 lata nie podniesie opłat m.in. za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej czy wypłatę gotówki z bankomatu.

100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon

Otrzymanie samej karty podarunkowej o wartości 100 zł jest bardzo proste. Wystarczy, że:

  1. Do 28 lutego 2018 r. i podasz swój adres e-mail, po czym złożysz wniosek o konto za pośrednictwem linka otrzymanego w wiadomości zwrotnej.
  2. Wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na ujawnienie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową.
  3. W ciągu miesiąca od momentu złożenia wniosku (jednak nie później niż 31 marca 2018 r.) podpiszesz umowę o otwarcie indywidualnego eKonta Standard lub eKonta Plus.
  4. W miesiącu zawarcia umowy lub w następnym dokonasz 5 transakcji bezgotówkowych; mogą być to przelewy, przy czym bank nie weźmie pod uwagę przelewów wewnętrznych.

Ważne! Przy podpisywaniu umowy z Bankiem w oddziale zwróć uwagę, czy podany na umowie numer rachunku jest zgodny z numerem nadanym na etapie składania wniosku poprzez stronę promocji. Może się zdarzyć, że pracownik banku anuluje wcześniej nadany numer i nada nowy, co spowoduje, że nie otrzymasz karty podarunkowej i będziesz upoważniony wyłącznie do udziału w promocji z moneybackiem.

Przekazanie karty podarunkowej

Nagrodę w postaci e-Karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w Decathlonie otrzymasz drogą elektroniczną najpóźniej 30 czerwca 2018 r. Pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać rachunku.

E-Karta ma postać pliku .pdf – możesz ją wydrukować lub wyświetlić sprzedawcy na ekranie swojego smartfona lub tabletu. Z karty możesz równie dobrze skorzystać przy okazji zakupów w sklepie internetowym Decathlon. Więcej o zasadach korzystania z e-Karty przeczytasz tutaj.

Z regulaminem promocji "Zgarnij Premię z eKontem – II edycja" możesz zapoznać się tutaj.

Dodatkowo 650 zł zwrotu za zakupy

Warunki otrzymania zwrotu są takie same, jak opisane przez nas w artykule dotyczącym promocji „Lepiej z eKontem”. Nie zaszkodzi jednak przedstawić je ponownie. A zatem – co należy zrobić, by oprócz karty podarunkowej odebrać dodatkowo zwrot za zakupy w każdym z 5 miesięcy?

Po otwarciu konta wraz z kartą w każdym z kolejnych 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku:

  • Dokonaj transakcji kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 250 zł (pamiętaj, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji dokonanych przez Internet).
  • Zasil konto kwotą co najmniej 1000 zł (wpłaty nie mogą pochodzić z innych rachunków w mBanku, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem).
  • Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Zauważ, że spełniając pierwszy ze wskazanych warunków aktywności (transakcje kartą lub BLIK-iem) możesz jednocześnie spełnić warunek uprawniający do otrzymania karty podarunkowej. Łatwo sobie wyobrazić, że dokonasz przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych (np. kartą) na kwotę co najmniej 250 zł - w prosty sposób możesz więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Co istotne, aby mieć szansę na otrzymanie zwrotu, musisz być jedynym właścicielem nowo otwartego rachunku. Premia za spełnienie warunków promocji w danym miesiącu jest wypłacana w formie przelewu w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Zamknięcie rachunku przed wypłatą premii pozbawi Cię prawa do jej otrzymania.

Zarówno wartość otrzymanego zwrotu, jak i wartość e-karty podarunkowej są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowych od osób fizycznych.

eKonto Standard i eKonto Plus w mBanku

Dwuletnia gwarancja niezmienności opłat i zwolnienie z prowizji za korzystanie z karty sprawiają, że oferta rachunku osobistego w mBanku wygląda całkiem interesująco. Parametry rachunku różnią się w zależności od wyboru konkretnej taryfy. Szczegółowo opisaliśmy je w naszej analizie konta.

Prowadzenie eKonta Standard jest darmowe, zaś w przypadku eKonta Plus opłata wynosi 5 zł – chyba, że w danym miesiącu na Twój rachunek wpłynie co najmniej 1000 zł (tym samym spełnisz jednocześnie jeden z warunków otrzymania moneybacku). Do eKonta otrzymasz kartę debetową, za korzystanie z której zapłacisz standardowo 4 zł, o ile nie dokonasz nią min. 5 transakcji. Bezpłatne są także zwykłe przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet kwot wyższych niż 100 zł (w przypadku eKonta Plus dotyczy to wszystkich bankomatów w kraju).

Korzystny rachunek z możliwością zgarnięcia 750 zł premii

Dzięki akcji promocyjnej „Lepiej z eKontem” posiadanie rachunku osobistego w mBanku wiąże się z szansą zgarnięcia premii o łącznej wartości 750 zł (650 zł moneybacku + 100 zł na karcie podarunkowej). Tak duża korzyść, w połączeniu z dość prostymi do spełnienia warunkami sprawia, że z czystym sumieniem możemy polecić otwarcie rachunku w promocji.

Odebranie zwrotu wymaga jedynie aktywnego korzystania z karty przy okazji codziennych zakupów, zasilenia konta kwotą 1000 zł oraz comiesięcznego logowania do aplikacji mobilnej. Dodatkowe 100 zł na zakupy w Decathlon zyskasz dzięki zaledwie 5 transakcjom bezgotówkowym, co łatwo osiągniesz, np. płacąc kartą przy okazji spełniania warunków otrzymania moneybacku. Z oferty powinni być więc zadowoleni wszyscy nowi klienci mBanku – nie tylko wielbiciele sportu.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(20)
Sortuj od najnowszych
F
Filip
Gość
06.03.2018 18:21:47

Pytanko.

Użyje przykładu GetIn Banku. Żeby karta była darmowa trzeba zapłacić kartą raz w miesiącu. Tu się pojawia pytanie. Ten okres miesiąca, to od pierwszego do pierwszego? Czy liczy się data założenia konta?

Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
07.03.2018 08:21:53
@Filip

Zgodnie z taryfą opłat i prowizji bank bierze tu pod uwagę pełny miesiąc kalendarzowy, zatem tę jedną transakcję trzeba wykonać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

Odpowiedz

J
jakermit
Gość
26.02.2018 20:54:02

Czy w systemie mbanku jest możliwość zweryfikowania, które z dokonanych transakcji zaliczają się do zwrotu, lub jaka kwota została zakwalifikowana do zwrotu w bieżącym miesiącu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
02.03.2018 07:19:50
@jakermit

W samej bankowości internetowej niestety nie ma takich informacji. Zgodnie z regulaminem promocji "Lepiej z eKontem" wszystkie płatności kartą kwalifikują się do zwrotu, jednak banki zwykle wykluczają transakcje związane np. z hazardem itd. Zawsze można upewnić się u konsultanta w razie wątpliwości .

Odpowiedz

A
afca
Gość
20.02.2018 10:48:00

Skąd informacja, że w ramach promocji karta do ekonta jest bezwarunkowo darmowa?
Byłem dzisiaj w oddziale i powiedziano mi dokładnie tak jak jest w regulaminie - zwolnienie z opłaty za kartę po dokonaniu 5 płatności kartą - po zakończeniu promocji i w trakcie jej trwania.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
21.02.2018 09:07:43
@afca

Oczywiście ma Pan rację. W grudniu zmieniły się warunki "Lepiej z eKontem". W poprzedniej edycji bank zapewniał 2-letnie zwolnienie z opłaty za kartę debetową, jednak w obecnej, 3 edycji nie ma już tego zwolnienia, jest tylko gwarancja, że bank nie zmieni opłaty za kartę (i inne wskazane operacje bankowe). Poprawiliśmy już informacje w serwisie i przepraszamy za pomyłkę z naszej strony.

Odpowiedz

J
jakermit
Gość
19.02.2018 16:23:28

Czy wypłata z bankomatu Blikiem jest liczona jako transakcja blikiem?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
19.02.2018 18:57:59
@jakermit

Jeśli chodzi o promocję "Lepiej z eKontem" z premią 650 zł to w regulaminie tej akcji organizator pisze dosłownie o "płatności Blikiem", a takie sformułowanie wyklucza wypłaty z bankomatów.

Jeśli natomiast masz na myśli promocję 100 zł do Decthlonu, to także taki scenariusz nie przejdzie, bo liczą się transakcje bezgotówkowe, do których wypłata z bankomatu się nie zalicza.

Odpowiedz

M
miki69
Gość
17.02.2018 15:06:33

W tym tygodniu założyłem konto w mbanku /w placówce/. Czy mogę skorzystać z promocji Decatlonu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
19.02.2018 07:51:19
@miki69

Niestety nie. Promocja obejmuje tylko rachunki założone przez Internet.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość
01.02.2018 15:17:34

Czy da się połączyć promocje Decathlonu z opcją polecenia z mbanku. Tzn czy jeśli założy się konto poprzez promocyjny link to czy dalej można podać osobę polecająca z mbanku i dostanie ona 100 zł bonusu.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
02.02.2018 12:16:35
@Marcin

Bank poinformował nas, że istnieje możliwość połączenia obu promocji. W dodatku regulamin programu poleceń stanowi, że:
„Program przeznaczony jest dla osób [...], które polecą Nowemu Klientowi mBanku [...] rachunek osobisty typu: eKonto lub/i mKonto w ramach oferty standardowej mBanku lub eKonto lub/i mKonto w ramach dowolnej oferty promocyjnej mBanku obowiązującej w czasie trwania Programu".
Oznacza to, że jako uczestnik promocji z Decathlonem może Pan polecić innej osobie eKonto właśnie w tej promocji.

Odpowiedz

J
Jakub Pałka
Gość
06.02.2018 10:38:57
@najlepszekonto.pl

A czy wiadomo w jaki sposób to zrobić? W którym momencie rejestracji lub zakładania konta możemy podać dane osoby, która poleciła nam konto w mBanku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
06.02.2018 17:21:50
@Jakub Pałka

W standardowym wniosku o rachunek eKonto, pole do wpisania id osoby polecającej znajduje się w 4 kroku wypełniania formularza (załącznik), czyli po podaniu swoich danych osobowych, adresu itp.

Nie wiem natomiast, czy takie pole znajduje się w formularzu udostępnianym przez organizatora promocji (z tego co piszecie wynika, że być może nie, mimo iż bank twierdzi, że można połączyć pp z tą promo). Niestety nie mogę tego zweryfikować, bo nie łapię się do tej promocji ;)

https://uploads.disquscdn.com/images/a7314402c1ed0a82c420ef17658a9a0e43bc686c25b1b1d90af39e51ec9b4e1a.png

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
31.01.2018 15:12:02

Już mam konto w mbanku założone w listopadzie. Drugie konto na kogoś innego mam otwarte 16 grudnia. Czy mogę korzystać z moneybacku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
02.02.2018 12:14:51
@Kamil Chylinski

W podanych przez Pana miesiącach obowiązywała II edycja promocji „Lepiej z eKontem”. Proszę jednak pamiętać, że zwrot przysługuje jedynie za pierwszych 5 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po otwarciu konta. W przypadku rachunku otwartego w listopadzie może się Pan jeszcze ubiegać o zwrot za luty, marzec i kwiecień. Niestety fakt, że już wcześniej był Pan posiadaczem eKonta, wyklucza Pana z udziału w promocji z kartą podarunkową Decathlon.

Odpowiedz

P
Pelee
Gość
26.01.2018 12:16:16

Mam konto firmowe w mBanku. Czy jestem wykluczony z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
29.01.2018 16:22:46
@Pelee

Nie, nie jest Pan wykluczony. Ograniczenie dotyczy osób, które wcześniej posiadały eKonto Standard lub Plus.

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
24.01.2018 11:50:11

Oczywiście nie można połączyć polecenia konta (100 zł za polecenie) z tą promocją?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
25.01.2018 08:24:32
@Kamil Chylinski

Po otwarciu konta w promocji z e-kartą podarunkową można bez przeszkód zarejestrować się w programie poleceń. Nie działa to jednak w drugą stronę – będąc uczestnikiem programu poleceń, trzeba być już (co dość oczywiste) posiadaczem konta w mBanku, a to pozbawia prawa do udziału w promocji z Decathlonem (ta jest dostępna tylko dla nowych klientów).

Aby wziąć udział w obu akcjach, należy więc najpierw założyć konto w promocji z e-kartą podarunkową i moneybackiem, a dopiero później zarejestrować się w programie poleceń :)

Odpowiedz