Wróć

100 zł do Empik.com z Kontem dla Młodych w PKO BP

100 zł do Empik.com z Kontem dla Młodych w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w formie bonu na Empik.com
Po drodze Należy otworzyć Konto dla Młodych wraz z karta debetową, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe i zarejestrować się w promocji.
Na rynku nie brakuje atrakcyjnych ofert tanich (lub darmowych) rachunków osobistych dla osób w wieku 18-26 lat. Nie każdy daje jednak możliwość zgarnięcia premii za otwarcie - tymczasem z Kontem dla Młodych w PKO BP możesz obecnie otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com.

Oferta obowiązuje do 18 maja 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 nagród. Jak widać, pośpiech jest bardzo wskazany.

Promocja jest skierowana do osób w wieku 18-26 lat, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terenie Polski. Kolejnym warunkiem jest nieposiadanie w okresie 1 stycznia 2017 – 31 marca 2018 żadnego z rachunków osobistych w PKO BP (w tym Inteligo).

Przypomnijmy: PKO BP przyznaje nowym posiadaczom Konta dla Młodych karty podarunkowe o wartości 100 zł, które możesz wykorzystać przy okazji zakupów w sklepie internetowym Empik.

Prosty sposób na zdobycie bonu

W jaki sposób możesz uzyskać prawo do premii? Oto krótka instrukcja:

  1. W okresie trwania promocji złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową za i podpisz umowę.
  2. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną.
  3. Zgłoś chęć udziału w akcji poprzez wypełnienie formularza na dole stronę promocji, pamiętając o zaakceptowaniu regulaminu.

Regulamin promocji "#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE" jest dostępny tutaj.

Spełniłeś warunki – co dalej?

Karta zostanie przekazana pierwszym 1000 uczestników, którzy spełnią powyższe warunki. Nagroda zostanie dostarczona w formie kodu elektronicznego najpóźniej 30 maja 2018 r. W celu odbioru nagrody konieczne jest zalogowanie się do systemu bankowości internetowej iPKO. Pamiętaj, by nie wycofywać udzielonej zgody marketingowej!

Z karty podarunkowej możesz korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania zgromadzonych na niej środków. Jej termin ważności upływa 23 kwietnia 2019 r.

Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru tylko jednej karty podarunkowej. Wartość bonu jest oczywiście zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto dla Młodych w PKO BP – (prawie) darmowy rachunek

Konto dla Młodych w PKO BP jest darmowe, choć nie bezwarunkowo. Jego posiadacze nie zapłacą co prawda za prowadzenie rachunku, ale miesięczna opłata za kartę może wynieść nawet 5 zł. Na szczęście dość łatwo jej uniknąć. Każda dokonana transakcja kartą w miesiącu obniża opłatę o 1 zł, w związku z czym 5 płatności pozwoli na jej uniknięcie w całości.

Całkowicie i bezwarunkowo darmowe są za to wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju (i bezprowizyjne za granicą). Z Kontem dla Młodych nie zapłacisz także za standardowy przelew internetowy.

Zaletą bycia klientem PKO BP jest możliwość korzystania z ciekawej aplikacji mobilnej IKO, dzięki której dokonasz m.in. przelewu na numer telefonu odbiorcy. Warto też wspomnieć o usłudze automatycznego oszczędzania, która wciąż nie jest na rynku standardem (oferuje ją tylko kilka banków).

Polecaj konto i odbierz 100 zł za każdą osobę poleconą

Inną aktualną ofertą jest program poleceń „Mam PKO”, w której może wziąć udział (jako polecający) każdy posiadacz dowolnego ROR-u w PKO BP. Bieżąca edycja trwa do 4 maja, a jednym z rachunków, które możesz polecić, jest właśnie Konto dla Młodych.

Za każde skuteczne polecenie bank przyznaje 100 zł. Wystarczy przekazać znajomemu kod i liczyć na to, że po otwarciu konta dokona on w ciągu 30 dni płatności kartą na kwotę min. 200 zł oraz transakcji Blik o łącznej wartości min. 40 zł. Po spełnieniu tych warunków premia – w wysokości 50 zł – trafi także do osoby polecanej. To jednak nie koniec, gdyż najaktywniejszym uczestnikom programu poleceń PKO BP przyzna nagrody w wysokości 1000, 3000 i 5000 zł.

O szczegółach oferty „Mam PKO” pisaliśmy tutaj.

Świetna propozycja dla młodszych klientów

Konto dla Młodych to konkurencyjny rachunek, którego atuty mogą przekonać wielu młodszych klientów poszukujących rachunku osobistego. Możliwość zgarnięcia karty o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com to jedynie kolejny argument przemawiający za wyborem właśnie tej oferty.

Dodatkowo jako posiadacz rachunku w PKO BP wciąż masz również szansę na udział w programie poleceń, w którym do zyskania jest nieograniczona liczba 100-złotowych premii. Wszystko to sprawia, że posiadanie Konta dla Młodych może być nie tylko darmowe, ale także przynieść konkretny zysk.

Na koniec przypominamy, że nie warto zbyt długo zwlekać z decyzją, ponieważ promocja zakończy się po wyczerpaniu puli zaledwie 1000 nagród.

Krystian

Autor tekstu o promocji