Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do Empiku za płatności Masterpass od Idea Banku

6 komentarzy / opinii
100 zł do Empiku za płatności Masterpass od Idea Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł na zakupy na empik.com przy pomocy portfela Masterpass.
Po drodze Należy aktywować usługę Cyfrowy Porfel w Idea Banku i wykonać transakcje przy użyciu Masterpass na kwotę min. 100 zł.
Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empiku – to bonus, który możesz otrzymać za transakcje za pomocą elektronicznego portfela Masterpass przypisanego do karty wydanej przez Idea Bank. Pośpiech jest niezbędny, gdyż premia trafi tylko do pierwszych 100 osób.

Promocja organizowana przez Idea Bank potrwa najpóźniej do 28 lutego 2018 r. lub do wyczerpania wspomnianej puli 100 nagród. Uprawnieni do udziału w akcji są posiadacze kart płatniczych Mastercard wydanych przez bank, którzy mają dostęp do systemu bankowości internetowej Idea Cloud.

Za podjęcie szybkiej decyzji o udziale w promocji możesz zostać solidnie nagrodzony – bank rozdaje 100-złotowe vouchery, które możesz zrealizować w internetowym sklepie Empiku.

Płać Masterpassem i zgarnij nagrodę

Jak zdobyć voucher? Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę w cyfrowym portfelu Masterpass na tej stronie, a następnie, przy jego użyciu, wykonasz transakcje na kwotę co najmniej 100 zł.

Premię otrzyma pierwsze 100 osób, które spełnią powyższy warunek. Voucher zostanie przekazany w postaci SMS na numer telefonu, który podałeś bankowi jako numer kontaktowy przy składaniu wniosku o produkt. Organizator wskazuje w regulaminie, że nagrody zostaną wydane najpóźniej 31 marca 2018 r.

Wartość vouchera jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Kilka słów o Masterpass: wygoda i bezpieczeństwo transakcji

Elektroniczny portfel Masterpass to niezwykle wygodny sposób na dokonywanie transakcji w Internecie. Jak on działa? Po aktywacji swojej karty w systemie możesz płacić za zakupy bez konieczności każdorazowego podawania swoich danych. Autoryzacja transakcji odbywa się za pomocą kodów mPIN lub SMS, które gwarantują ich całkowite bezpieczeństwo.

Więcej o usłudze dowiesz się z tego artykułu.

Nie zwlekaj – kto pierwszy, ten lepszy!

Proste warunki i atrakcyjna premia – to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w promocji Idea Banku. Wystarczy, że skorzystasz z wygodnej formy płatności przy okazji zakupów w sieci, a zyskasz 100 zł brutto do wydania w internetowym sklepie Empiku.

Jedyny problem to skrajnie ograniczona pula premii. Wiele wskazuje na to, że promocja skończy się dosłownie w mgnieniu oka, dlatego radzimy się pospieszyć.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

chodzi o kolejność zgłoszeń czy o kolejność spełnienia wszystkich warunków czyli zrobienia zakupów?
coś mi się wydaje, że o wyczerpaniu puli nagród poinformują z opóźnieniem i kilka osób się zdenerwuje

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Chodzi o spełnienie łącznie wszystkich warunków, zatem zakupy warto zrobić jak najszybciej.

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
@najlepszekonto.pl

Czy takie coś się zalicza?
Ja zamawiam produkt na siebie (wszystkie dane moje w sklepie internetowym), a mój brat opłaca towar swoją kartą. Czy wtedy kwalifikuje się do otrzymania bonusu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Regulamin tego nie precyzuje, jednak premię otrzyma osoba, która jest klientem Idea Banku i zarejestruje swoją kartę w Cyfrowym Portfelu. W takiej sytuacji to Pana brat mógłby otrzymać nagrodę.

Odpowiedz

E
Enzo
Gość

Mhm. Czy to ma być 1 płatność, czy może być kilka na sumę 100 pln?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Enzo

Wg nas może być kilka transakcji na łączną kwotę 100 zł.

W regulaminie czytamy bowiem, że nagroda przysługuje pierwszym 100 osobom, które:

wykonają Transakcje przy użyciu Cyfrowego Portfela na kwotę min.
100 zł

Mowa jest więc o liczbie mnogiej.

Odpowiedz