Wróć

Promocja zakończyła się wcześniej, bo 21 grudnia 2017 r. o godzinie 13:00. Powodem było wyczerpanie puli nagród w promocji.

100 zł na zakupy na Allegro za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

6 komentarzy / opinii
100 zł na zakupy na Allegro za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w formie bonu elektronicznego do Allegro.pl
Po drodze Aby zdobyć premię, wystarczy być nowym klientem BZ WBK i otworzyć Konto Jakie Chcę i zasilić rachunek kwotą 500 zł.
BZ WBK przygotował prostą promocję, w której do zdobycia jest bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł. Aby zdobyć premię, wystarczy jedynie otworzyć Konto Jakie Chcę i zasilić rachunek kwotą 500 zł. Nagroda trafi do pierwszych 1000 uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki akcji. Warto się zatem śpieszyć.

Bardzo krótki okres karencji

Promocja „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę - edycja I” skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 1 grudnia 2017 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BZ WBK.

Oznacza to, że z akcji specjalnej mogą skorzystać nowi klienci oraz osoby, które zamknęły rachunek osobisty w tym banku... zaledwie niecały miesiąc temu!

Prosty sposób na zdobycie 100 zł

Warunki promocji są naprawdę łatwe i sprowadzają się do następujących trzech czynności:

  1. W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o otwarcie konta wraz z dostępem do usług bankowości elektronicznej BZ WBK24 zamieszczony . Zgłoszenie udziału wymaga podania danych osobowych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych banku. Do wniosku należy dołączyć również skan dowodu osobistego.
  2. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie Konta Jakie Chcę. Można tego dokonać za pomocą przelewu internetowego z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z doradcą (w tym przypadku konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do Internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer). Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 22 grudnia 2017 r.
  3. Po otrzymaniu sms lub e-maila z banku o aktywacji konta należy do 31 grudnia 2017 r. zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 500 zł oraz zalogować się do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile.

Spełniając wszystkie wymienione wcześniej warunki, otrzymamy 100 zł w formie bonu elektronicznego do sklepu internetowego Allegro.

Kiedy i w jaki sposób otrzymamy nagrodę?

Trzeba przyznać, że bank nie będzie się ociągał z przekazaniem nagrody - otrzymamy ją najpóźniej do 15 stycznia 2018 r. w formie wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Konto Jakie Chcę – podstawowe informacje

Zanim jednak zdecydujemy się na udział w akcji, poświęćmy chwilę na analizę parametrów Konta Jakie Chcę. Bo choć zdobycie premii jest całkiem atrakcyjną wizją, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Warto zaznaczyć, że konto oferowane jest w dwóch wariantach – dla osób do 26 roku życia oraz starszych. W obu opcjach prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a jego posiadacze mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych usług dodatkowych. Co ciekawe, mogą również samodzielnie określić, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty. Do wyboru będą mieli aż trzy opcje i każdą z nich będzie można zmienić w dowolnym momencie. Natomiast osoby często podróżujące za granicę mogą wyrobić sobie kartę World Mastercard, zapewniającą darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji oraz skorzystać z kantoru walutowego BZWBK24.

Atutem Konta Jakie Chcę są także usługi dodatkowe, takie jak zwrot do 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet. Ponadto możemy skorzystać z przyzwoitej oferty oszczędnościowej: Konta Max Oszczędnościowego dedykowanego nowym klientom, na którym do końca stycznia 2018 roku można zyskać 2% rocznie. Konto przyniesie także wymierne korzyści osobom młodym, które dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł premii za dobre wyniki w nauce.

Łącząc wszystkie bonusy łowcy promocji mogą otrzymać nawet 500 zł premii!

Więcej informacji o parametrach Konta Jakie Chcę znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

W najnowszej akcji BZ WBK można zdobyć 100 zł w formie bonu na Allegro, co z pewnością ucieszy miłośników internetowych zakupów. Aby otrzymać bonus, wystarczy spełnić banalne warunki - otworzyć Konto Jakie Chcę i zasilić je kwotą 500 zł.

Warto jednak pamiętać, że organizator przygotował tylko 1000 premii i trafią one do osób, które najszybciej spełnią wymogi akcji. Jeżeli więc nagroda przypadła Wam do gustu – nie zwlekajcie zbyt długo i łapcie okazję.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Sidnej
Gość

Czy promocja łączy się z tą promocją, w której można dostać premię za świadectwo szkolne?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Sidnej

Tak, można wziąć udział w obu akcjach – przypominamy jednak, że oferta „50 zł za średnią minimum 4,0 na świadectwie szkolnym“ jest dostępna tylko dla tych posiadaczy Konta Jakie Chcę, którzy nie ukończyli 20. roku życia.

Odpowiedz

W
Waldemar
Gość

Da się połączyć tę promocję programem poleceń?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Waldemar

Niestety wszystko wskazuje na to, że nie. W promocji z Allegro należy otworzyć Konto Jakie Chcę za pośrednictwem konkretnej strony. W tym wniosku nie będzie miejsca na wpisanie kodu osoby polecającej.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Mam takie pytanie – czy wpływem na konto musi być wynagrodzenie lub stypendium?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kasia

Nie - nie musi. Może to być wpływ ze swojego rachunku w innym banku.

Odpowiedz