Wróć

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego i 250 zł w programie polecającym

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego i 250 zł w programie polecającym
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł za otwarcie konta.
Po drodze Należy założyć Konto Jakże Osobiste, zapewnić wpływ na konto co najmniej 1000 zl oraz wykonać min. 1 płatność bezgotówkową.
W ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp promocji związanych z kontami osobistymi. Właśnie ruszyła akcja Alior Banku, w której możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dwóch prostych warunków. Dodatkowo za każdą osobę, której polecisz rachunek, możesz otrzymać kolejne 50 zł – maksymalnie 250 zł. Łączna kwota nagród może wynieść nawet 350 zł.

Formalnie organizatorem akcji promocyjnej "Konto Jakże Osobiste z Bonusem" jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, natomiast Alior Bank jest partnerem akcji. Z oferty można skorzystać do 31 marca 2018 r. za pośrednictwem serwisu internetowego prowadzonego przez organizatora.

Uczestnicy promocji, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową i spełnią dwa proste warunki, otrzymają premię gotówkową w wysokości 100 zł. Będą mogli też skorzystać z programu polecającego i zdobyć kolejne 250 zł (maksymalnie 5 premii w wysokości 50 zł za każde skuteczne polecenie rachunku).

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Najnowsza oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób pełnoletnich o pełnej zdolności do czynności prawnych, które w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste nie posiadały w Alior Banku następujących produktów: rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego, rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku, Karty Kibica Alior Banku.

Z uczestnictwa w promocji wykluczeni są także pracownicy organizatora oraz banku.

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby uzyskać prawo do tej nagrody, wykonaj następujące czynności:

 1. Zarejestruj się na stronie organizatora promocji i podaj następujące dane osobowe: adres e-mail, numer telefonu oraz imię i nazwisko. Na tym etapie musisz także zaakceptować regulamin promocji oraz regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną udostępniony przez firmę Rankomat (w tym celu powinieneś zaznaczyć pola znajdujące się po prawej stronie formularza).
 2. Następnie kliknij w link aktywacyjny umieszczony w wiadomości przesłanej na adres e-mail przez organizatora. Kliknięcie w link jest równoznaczne z aktywacją Twojego profilu w serwisie.
 3. Najpóźniej do 31 marca 2018 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego za pośrednictwem swojego profilu.
  Ważne! Przy składaniu wniosku musisz podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji. Pamiętaj też, że za pośrednictwem profilu na stronie organizatora możesz założyć tylko jedno konto objęte promocją.
 4. Składając wniosek o rachunek dodatkowo będziesz musiał wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank (w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość). Nie odwołuj zgody do 15 czerwca 2018 r. – jeśli to zrobisz, tym samym stracisz prawo do nagrody!
 5. W terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzyj umowę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą debetową.
 6. I wreszcie, w ciągu 45 dni od daty zawarcia umowy, spełnij dwa proste warunki:
  • zapewnij wpływy na nowo otwarte konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł;
  • wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę. Zgodnie z regulaminem transakcją bezgotówkową są wyłącznie transakcje dokonane kartą debetową lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych i zaksięgowane przez bank na koncie.

O czym warto pamiętać?

Pamiętaj też, że bank nie będzie uwzględniał wypłat z bankomatów, transakcji anulowanych oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi Merchant Category Code (kodami MCC):

 • 995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność,
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - określający instytucje finansowe,
 • 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kolejne 250 zł w programie poleceń

W momencie, w którym uzyskasz status uczestnika promocji, możesz również przystąpić do programu poleceń i powalczyć o dodatkowe profity. W tym celu musisz zalogować się do swojego profilu w serwisie organizatora, gdzie otrzymasz swój indywidualny link polecający, który następnie będziesz mógł przekazać swoim znajomym. Co ciekawe, będziesz mógł rekomendować Konto Jakże Osobiste od razu po przystąpieniu do akcji, zanim sam spełnisz wszystkie warunki uprawniające do otrzymania stuzłotowej premii.

Łączna wartość nagród w programie poleceń wynosi maksymalnie 250 zł (5x 50 zł). Zwróć jednak uwagę na pewien haczyk - bonus za polecenie uzyskasz tylko wtedy, gdy pozyskany przez Ciebie klient spełni wszystkie warunki wymienione w regulaminie, tzn. dokona poprawnej rejestracji, wyrazi wszystkie wymagane zgody, zawrze z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową (z wykorzystaniem linku polecającego), zapewni wpływ na nowo otwarte konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł i wykona co najmniej jedną płatność bezgotówkową.

Miej również świadomość, że jeśli z jakiegoś powodu nie uda Ci się spełnić wszystkich regulaminowych warunków – stracisz prawo nie tylko do premii za otworzenie konta, lecz również do nagród za polecanie rachunków. Słowem, 350 zł przejdzie Ci koło nosa…

Przekazanie nagród

Jak już wspomnieliśmy, możesz otrzymać tylko jeden bonus w wysokości 100 zł. Organizator powiadomi Cię o przyznaniu tej gratyfikacji do 22 czerwca 2018 r. w wiadomości e-mail, zawierającej link do formularza rejestracyjnego – musisz w nim wpisać numer nowo otwartego Konta Osobistego w terminie 7 dni od dnia otrzymania wiadomości. To kolejny drobny haczyk, który łatwo możesz zlekceważyć – tymczasem, jeśli nie dopełnisz tej prostej formalności, stracisz prawo do otrzymania nagrody!

Premia za założenie konta wraz z premią za skuteczne polecanie rachunków zostanie przekazana na Twoje Konto Jakże Osobiste najpóźniej do dnia 29 czerwca 2018 r. Obie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Jakże Osobiste – krótka charakterystyka

Rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy Alior Banku to ciekawa propozycja dla klientów, którzy poszukują maksymalnie spersonalizowanej oferty i są zainteresowani efektywnym oszczędzaniem. Opłaty za rachunek są dość przystępne, zwłaszcza w przypadku osób poniżej 26. roku życia, gdyż ta grupa klientów jest zwolniona z prowizji za prowadzenie rachunku. Pozostali klienci mogą uniknąć opłaty pod warunkiem zapewnienia jednorazowego wpływu na konto o wartości co najmniej 1 500 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku bank naliczy im prowizję w wysokości 10 zł).

Również korzystanie z karty może być darmowe pod warunkiem dokonania w miesiącu transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł (standardowa opłata to 5 zł). Co ciekawe, płatności za pomocą Android Pay są również traktowane przez bank jako transakcje kartowe.

Sporą zaletą konta osobistego w Alior Banku jest elastyczność - posiadacz rachunku może dowolnie wybierać spośród dodatkowych korzyści (dwie są bezpłatne, za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł miesięcznie). Pełne omówienie wszystkich 9 bonusów znajdziesz w naszej analizie konta.

Dodajmy jeszcze, że pakiet korzyści nie jest jedynym atutem rachunku. Konto oferuje też sporo ciekawych funkcjonalności, takich jak: nowoczesna aplikacja mobilna na iOS-a i Androida, Blik, płatności zbliżeniowe telefonem za pośrednictwem Android Pay i HCE czy limit odnawialny. Warto wreszcie wspomnieć o atrakcyjnych produktach oszczędnościowych (korzystnych zwłaszcza dla nowych klientów).

Więcej o Koncie Jakże Osobistym dowiesz się tutaj.

3% dla kwot do 20 000 zł na bezpłatnym rachunku oszczędnościowym

Także w przypadku tego produktu możesz sam zdecydować o wysokości oprocentowania. Jako nowy klient Alior Banku otrzymasz przez pierwsze 3 miesiące podwyższone oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku, jeśli jednak w ramach pakietu korzyści zadecydujesz się na rachunek oszczędnościowy, to do 30 czerwca 2018 r. oprocentowanie dla kwot do 20 000 zł wyniesie aż 3% w skali roku!

To nie wszystko - możesz też skorzystać z Konta lokacyjnego, które oferuje solidne 2,50 % w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące, po tym okresie stawka oprocentowania jest ustalana w oparciu o stawkę WIBID1M pomniejszoną o 0,5 p.p.

Komentarz redakcji

Zasady uczestnictwa w promocji Alior Banku są proste i nieskomplikowane – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić, aby otrzymać stuzłotową premię, jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub Blikiem) i zasilenie rachunku kwotą 1000 zł. Dodatkowo możesz zgarnąć 250 zł w ramach programu poleceń i łącznie zarobić nawet 350 zł.

Warto podkreślić, że Konto Jakże Osobiste jest rachunkiem dla aktywnych klientów (aby uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i obsługę karty, musisz wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł i zapewnić wpływ w wysokości 1500 zł miesięcznie). Jeżeli jednak te wymogi nie stanowią dla Ciebie problemu, a przy okazji dysponujesz nadwyżką gotówki, warto abyś rozważył tę propozycję. Podwyższone oprocentowanie 3,0% w skali roku, jakie oferuje rachunek oszczędnościowy powiązany z Kontem Jakże Osobistym, zdecydowanie podnosi atrakcyjność promocji Alior Banku.

Krystian

Autor tekstu o promocji