Wróć

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao SA + 100 zł w bonach Sodexo za terminal

Publikacja:
100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao SA + 100 zł w bonach Sodexo za terminal
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Po drodze Wystarczy założyć Konto Przekorzystne Biznes z kartą i wykonać 3 przelewy do ZUS w wysokości min. 200 zł.
Bank Pekao uruchomił 2. edycję prostej promocji dla nowych klientów firmowych. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, mogą zdobyć bez większego wysiłku 100 zł premii powitalnej. Kolejne 100 zł w postaci bonów Sodexo czeka na tych, którzy podpiszą również umowę o dzierżawę terminala płatniczego.

Bank Pekao postanowił znacznie aktywniej niż do tej pory powalczyć o nowych klientów. Nie poprzestał na jednej edycji promocji "100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS" i szybko uruchomił jej drugą odsłonę.

Podobnie jak pierwsza, charakteryzuje się bardzo prostymi zasadami, a zdobycie stuzłotowej premii nie powinno stanowić żadnego problemu.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 31 marca 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród, czyli 2 000 promocyjnych wniosków o otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes. W przypadku wcześniejszego wygaszenia oferty, bank poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony internetowej.

Promocja dla nowych klientów

Akcja skierowana jest tylko do przedsiębiorców o rocznych przychodach netto ze sprzedaży w wysokości poniżej 5 mln zł. Warto w tym miejscu dodać, że bank pod pojęciem „przedsiębiorcy” rozumie nie tylko osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, lecz również wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie.

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek rozliczeniowy w banku na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 1 października 2018 r.

Szybki i prosty sposób na zdobycie 100 zł

Zdobycie nagrody w kwocie 100 zł jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz następujące działania:

  1. Do 31 marca 2019 r. podpisz umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz kartą debetową oraz bankowością elektroniczną (możesz to uczynić wyłącznie w oddziale banku, bank nie wysyła kuriera z umową).
  2. Wyraź zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptuj jej regulamin. Służy do tego specjalny formularz. Pamiętaj, by go podpisać przy okazji otwierania Konta Przekorzystnego Biznes.
  3. W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy wykonaj płatność do ZUS na kwotę min. 200 zł i powtórz tę czynność także w dwóch kolejnych miesiącach.

Podsumowując: Twoim jedynym zadaniem będzie zatem otwarcie firmowego rachunku i wykonanie 3 przelewów do ZUS w ciągu trzech kolejnych miesięcy. Trudno uznać te warunki za skomplikowane - tym bardziej, że odprowadzanie składek ZUS i tak należy do Twoich prawnych obowiązków. Słowem, bank wypłaci Ci premię za to, co i tak musisz zrobić, o ile chcesz być w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Przekazanie premii

Nagroda zostanie wypłacona na Twój nowo otworzony rachunek najpóźniej ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki jej otrzymania. Pamiętaj, że premia stanowi przychód w rozumieniu ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych, co oznacza, że będziesz musiał ją samodzielnie rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Kolejne 100 zł za terminal POS

Rozważając przystąpienie do promocji "100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS", zastanów się nad skorzystaniem z drugiej propozycji banku Pekao - „100 zł zwrotu za umowę o terminal POS”. Nagrodą w tej akcji jest bon zakupowy Sodexo o wartości 100 zł. Nie mogą się o niego ubiegać przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Jest jeszcze jedno ograniczenie - bank przygotował tylko 1 600 nagród.

Warunki tej akcji też są wyjątkowo proste: oprócz spełnienia wymagań opisanej wyżej akcji musisz podpisać z bankiem umowę o dzierżawę terminala POS (nie później niż 30 dni od podpisania umowy o konto firmowe) i zrealizować nim w każdym z trzech miesięcy, następujących po tym, w którym otworzyłeś konto, transakcje na kwotę min. 500 zł.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przystąpienie do promocji i zaakceptowaniu jej regulaminu.

Bonus - czyli kupon Sodexo o wartości 100 zł - zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres korespondencyjny. Stanie się to do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie warunki tej promocji.

Ze szczegółami tej akcji specjalnej zapoznasz się w jej regulaminie.

Co warto wiedzieć o Koncie Przekorzystnym Biznes?

Pod względem kosztów oraz oferowanych możliwości Konto Przekorzystne Biznes w banku Pekao SA prezentuje się całkiem korzystnie. Standardowa opłata za korzystanie z rachunku wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko JEDEN z następujących warunków:

  • zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta);
  • wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US;
  • rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank;
  • przeprowadzając min. jedną transakcję wymiany walut;
  • opłacając min. jedną ratę leasingu w Pekao Leasing.

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz kartą w danym miesiącu min. 300 zł.

Konto Przekorzystne Biznes oferuje również wiele ciekawych funkcjonalności, które mogą Ci pomóc w prowadzeniu firmy. Należą do nich: karta wielowalutowa Mastercard Busines, darmowe rachunki pomocnicze w 20 walutach, nowoczesna aplikacja mobilna PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowe telefonem. Interesującym udogodnieniem jest też skanowanie faktur, które umożliwia błyskawiczne opłacanie rachunków.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie tego konta.

Atrakcyjne konto w prostej promocji

Śmiało można powiedzieć, że opisywana akcja to propozycja dla osób, które nie mają ochoty angażować się w realizację skomplikowanych zadań. Warunki oferty są przejrzyste i łatwe do spełnienia – wszystko, co musisz zrobić, by otrzymać 100 zł premii, to otworzyć konto i wykonać 3 przelewy do ZUS w wysokości min. 200 zł (po jednym przelewie w każdym z trzech kolejnych miesięcy).

Zwróć przy tym uwagę, że warunek bezpłatności konta jest identyczny z warunkiem otrzymania zwrotu – innymi słowy, za tę samą czynność bank nagrodzi Cię dwukrotnie: bonusem i zwolnieniem z prowizji za prowadzenie konta.

Na dodatek korzystanie z samego rachunku też nie wiąże się z koniecznością pamiętania o wielu warunkach, by był on prowadzony bezpłatnie. Wystarczy, że co miesiąc wykonasz transakcje kartą na min. 300 zł i spełnisz jeden z pięciu warunków pozwalających na uniknięcie opłaty za konto, a zaoszczędzisz miesięcznie 16 zł.

Reasumując, opisywana promocja może być doskonałą okazją do zmiany lub założenia konta firmowego właśnie w Peako S.A.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos