Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kumulacja z Kontem Proste Zasady w Getin Banku: 100 zł za otwarcie, 3,5% na KO i bilety do kina

2 komentarze / opinie
Kumulacja z Kontem Proste Zasady w Getin Banku: 100 zł za otwarcie, 3,5% na KO i bilety do kina
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii podstawowej i nawet 250 zł za polecenie rachunku
Po drodze Należy założyć Konto Proste Zasady, a następnie w lipcu i sierpniu zapewnić miesięczne wpływy w kwocie min. 100 zł oraz dokonać min. 5 płatności kartą i jednej Blikiem na łączną kwotę 150 zł.
Podstawowy rachunek osobisty z oferty Getin Banku (na co zresztą wskazuje nazwa) cechuje przejrzystość i prostota. Nie inaczej jest w przypadku promocji dla jego nowych posiadaczy. Otwarcie konta i spełnienie prostych warunków aktywności - 100 zł. Skuteczne polecanie rachunku znajomym - nawet 250 zł. Do tego 3,5% na KO i bilety do kina. Prawdziwa kumulacja!

Organizatorem akcji "Konto Proste Zasady z Bonusem" nie jest sam bank, a spółka Rankomat. Oferta obowiązuje do 2 lipca 2018 r.

Z promocji skorzystasz, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych oraz stały adres zamieszkania na terytorium Polski. Z udziału w akcji są wyłączeni pracownicy banku lub organizatora oraz osoby, które po 1 maja 2017 r. posiadały konto osobiste w Getin Banku. Posiadacze innych produktów niepowiązanych z kontem osobistym mogą spokojnie ubiegać się o premię.

Od 100 do 350 zł premii... a to jeszcze nie wszystko!

A jest o co walczyć, gdyż w sumie do zgarnięcia jest aż 350 zł. 100 zł przysługuje Ci już za samo otwarcie konta i umiarkowanie aktywne korzystanie z produktu.

Łączna wysokość premii może jednak zacznie wzrosnąć, jeśli polecisz rachunek znajomym. Za każde skuteczne polecenie organizator płaci 50 zł; z zastrzeżeniem, że możesz otrzymać premię maksymalnie za 5 osób poleconych, a więc w sumie 250 zł.

Już teraz wspomnijmy, że to nie koniec nagród, które czekają na nowych posiadaczy Konta Proste Zasady. Równolegle możesz skorzystać z innych ofert promocyjnych, w których do wygrania są bilety do kina, a także atrakcyjne oprocentowanie 3,50% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Jak zgarnąć 100 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta?

Zapoznaj się z instrukcją otrzymania premii 100 zł. Oto ona:

  1. Zarejestruj się w serwisie organizatora, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz akceptując regulamin. Aby aktywować swój profil, kliknij link aktywacyjny otrzymany w wiadomości mailowej.
  2. Najpóźniej 2 lipca 2018 r. (koniecznie za pośrednictwem swojego profilu na stronie organizatora!) złóż wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady. W tym celu wejdź w zakładkę „KONTO BONUS”.
  3. Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych. Nie odwołuj jej co najmniej do 31 października 2018 r.
  4. Do 17 lipca 2018 r. podpisz z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową.
  5. W każdym z miesięcy lipiec-sierpień 2018 r. spełnij następujące warunki aktywności:
    • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 100 zł,
    • dokonaj co najmniej 5 płatności kartą oraz przynajmniej jedną transakcję BLIK tak, by łączna wartość tych transakcji wyniosła min. 150 zł.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Kilka informacji uzupełniających: organizator uznaje transakcje dokonane przy użyciu karty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną z kolei uwzględnione wypłaty z bankomatów oraz – co oczywiste – transakcje zwrócone.

Pamiętaj, że adres e-mail podany we wniosku o konto musi być identyczny z tym, który podałeś na profilu uczestnika w serwisie. Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia za otwarcie konta, niezależnie od liczby założonych profilów czy wysłanych wniosków.

Choć regulamin promocji tego nie określa, umowę o Konto Proste Zasady na podstawie wniosku internetowego będziesz mógł podpisać za pośrednictwem kuriera.

Jak otrzymać nawet 250 zł za polecanie konta?

Twój zysk z udziału w promocji może być jednak wyższy niż 100 zł. Wystarczy, że skutecznie polecisz konto znajomemu.

Co organizator rozumie przez „skuteczne polecenie”? Ważne, by Twój znajomy wnioskował o konto z wykorzystaniem otrzymanego od Ciebie linka polecającego. Taki link zostanie wygenerowany na Twoim profilu w zakładce „Program Polecający”. Ponadto osoba polecana musi spełnić dokładnie te same warunki uczestnictwa i aktywnego korzystania z konta, które dotyczą premii 100 zł (patrz powyżej).

Uwaga! Polecanie konta możesz rozpocząć od samego początku Twojego udziału w akcji, nawet jeśli sam nie spełniłeś jeszcze jej warunków. Pamiętaj jednak, że jeśli nie uda Ci się spełnić ich w wymaganym terminie, nie otrzymasz żadnej premii – ani za otwarcie, ani za polecenie. Jak już wspomnieliśmy, organizator wypłaci bonus za maksymalnie 5 osób poleconych.

Osoba polecona, która spełni wspomniane warunki, również otrzyma 100 zł premii. Co więcej, ona także będzie mogła polecać konto swoim znajomym na tych samych zasadach co Ty.

Kiedy otrzymasz premię?

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię najpóźniej 8 października 2018 r. za pośrednictwem wiadomości mailowej. Znajdziesz w niej link, który przekieruje Cię do formularza. Co istotne, na jego wypełnienie masz tylko 7 dni!

Formularz będziesz musiał uzupełnić o dodatkowe dane – numer PESEL oraz numer rachunku otwartego w ramach akcji. To właśnie na to konto, w terminie do 22 października 2018 r., wpłynie Twoja premia. Wniosek? Aby nie utracić niej prawa, nie zamykaj konta przed jej otrzymaniem.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Praktycznie darmowe Konto Proste Zasady w Getin Banku

Konto Proste Zasady to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Getin Banku. Prowadzenie konta standardowo kosztuje 8 zł miesięcznie, ale wystarczy wykonanie jednej dowolnej transakcji bezgotówkowej kartą w danym miesiącu, by jej uniknąć. Spełniając warunki promocji, siłą rzeczy zapewniasz sobie zwolnienie z tej opłaty.

Z kolei bezwarunkowo darmowe jest wydanie oraz użytkowanie karty debetowej do rachunku. Z Kontem Proste Zasady nie zapłacisz też za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce.

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym w promocji

Sporym atutem rachunku jest dostęp do korzystnej oferty oszczędnościowej. Nowi posiadacze Konta Proste Zasady, którzy otworzą rachunek do końca sierpnia, mogą zyskać oprocentowanie na koncie oszczędnościowym na poziomie aż 3,5% w skali roku. Przysługuje ono przez rok dla środków do 10 tys. zł. Warunek? Zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1500 zł.

Natomiast do 21 czerwca 2018 r. masz szansę skorzystać z innej oferty, w której oprocentowanie 2,5% obowiązuje przez 4 miesiące i obejmuje nowe środki aż do 200 tys. zł! Dobrą informacją jest fakt, że obie promocje można połączyć. Dla kwot do 10 tys. zł otrzymujemy 3,5%, a dla wyższych - 2,5%.

Ze szczegółami specjalnej oferty oszczędnościowej możesz się zapoznać tutaj.

Wygraj 2 bilety do kina!

Udział w promocji "Konto Proste Zasady z Bonusem" nie wyklucza możliwości ubiegania się o jeszcze jedną nagrodę - podwójne bilety do kin Multikino lub Helios. Warunkiem ich otrzymania jest oczywiście otwarcie konta, a ponadto dokonanie zaledwie jednego przelewu.

Co ważne, obowiązuje tu zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Pulę nagród ustalono bowiem na 35 tys. Więcej w regulaminie.

Proste zasady akcji

Jak na możliwość zgarnięcia nawet 350 zł warunki oferty promocyjnej są przejrzyste i niezbyt wymagające. Otwarcie konta, zapewnienie wpływów w wysokości zaledwie 100 zł oraz dokonanie w sumie 6 transakcji wystarczy, by móc cieszyć się z dodatkowej „stówki”. Podobne warunki musi spełnić Twój znajomy, by przysługiwało Ci dodatkowe 50 zł za skuteczne polecenie konta. Jeśli wykażesz się determinacją w promowaniu oferty, to możesz zgarnąć bonus za pięciu nowych posiadaczy rachunku.

Warto zwrócić uwagę, że premia pieniężna nie jest jedynym plusem otwarcia Konta Proste Zasady. Kolejnym jest dostęp do bardzo ciekawej oferty oszczędnościowej (3,5% na koncie oszczędnościowym w równoległej promocji). Do tego dochodzi możliwość zgarnięcia dwóch wejściówek do kina.

Teraz już pewnie rozumiesz, dlaczego mamy tutaj do czynienia z kumulacją. To powinno Ci wystarczyć, byś przynajmniej rozważył otwarcie rachunku w Getin Banku.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mietek Kran
Gość

Czy po rejestracji i wypełnieniu wniosku można podpisać umowę w oddziale banku ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mietek Kran

Niestety nie. Bank poinformował nas, że w przypadku promocji z premią za otwarcie w grę wchodzi jedynie podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera.

Odpowiedz