Wróć

Na naszą prośbę organizator przekazał nam regulamin z wykazem stacji biorących udział w promocji w porządku alfabetycznym według nazw miejscowości.

1000 bonusowych punktów dla zaproszonych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

Publikacja:
1000 bonusowych punktów dla zaproszonych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 bonusowych punktów.
Uczestnik Zaproszony posiadacz karty zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Wystarczy płacić kartą zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile za zakupy na stacji Circle K.
Mastercard postanowił dostarczyć kolejnych argumentów na rzecz tego, że warto być uczestnikiem programu lojalnościowego Bezcenne Chwile. Osoby zaproszone przez tę organizację płatniczą mogą zyskać 1000 bonusowych punktów za sam fakt zapłacenia za paliwo na wybranych stacjach Circle K kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach.

Zdobywanie standardowych punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile jest dość trudne, zgromadzenie "kapitału", który można wymienić na atrakcyjną nagrodę, wymaga wykonania wielu transakcji. Na szczęście firma organizuje często akcje promocyjne zachęcające do udziału w Bezcennych Chwilach. Nagrodą są punkty powitalne o wartości 50-100 zł, niekiedy nawet więcej. Są też promocje dla osób już uczestniczących w programie, które pozwalają zgarnąć punkty bonusowe.

Kto zyska dodatkowe punkty?

W akcji "1000 punktów za transakcje na stacjach Circle K od Mastercard® Bezcenne® Chwile", która trwa do 23 czerwca 2022 r., niestety mogą wziąć udział tylko osoby zaproszone przez Mastercard. Z regulaminu wynika, że zaproszenia mogą się spodziewać uczestnicy Bezcennych Chwil z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy w ciągu 6 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie dokonali żadnej transakcji na stacjach Circle K i jednocześnie w tym okresie płacili za zakupy na innej stacji paliw.

Jest też ograniczenie liczby nagród. Mastercard przygotował ich tylko 5750, każda po 1000 punktów.

Jak zdobyć 1000 punktów?

Spełniasz powyższe warunki? Oto co musisz zrobić:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź, czy otrzymałeś od Mastercarda wiadomość mailową w ramach newslettera lub SMS-a z zaproszeniem. Informacja może mieć też postać komunikatu na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w zakładce „Przyspiesz”.

  Jeśli jesteś w gronie zaproszonych, zrealizuj warunek aktywności.

 • Krok 2

  Do 23 czerwca 2022 r. dokonaj jednorazowej transakcji kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach na kwotę min. 50 zł na jednej ze stacji benzynowych Circle K, która bierze udział w promocji. Ich listę znajdziesz w załączniku nr 1 do regulaminu.

  Uwaga: dopuszczalne są płatności przez aplikację Circle K EXTRA.

 • Premia

  Bonus trafi na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 60 dni roboczych od daty wykonania transakcji.

Mission complete!

Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Nawet, gdybyś wielokrotnie spełnił kryteria otrzymania bonusu, w tym także korzystając z różnych kart zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach, to i tak otrzymasz tylko 1000 punktów.

W regulaminie promocji nie określono terminu ważności bonusowych punktów. Z dokumentu wynika, że mają do niej zastosowanie ramowe warunki oferty "Przyspieszacze", a tam zapisano, że nagroda ważna jest przez 3 lata od dnia zasilenia rachunku programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane punkty bonusowe bezpowrotnie wygasają.

Płać i korzystaj

Akcja Mastercarda to ciekawa propozycja, z której warto skorzystać. Są jednak 2 poważne przeszkody. Pierwsza, to oczywiście znalezienie się w gronie zaproszonych. Drugą jest fakt, że w promocji uczestniczą tylko stacje wskazane w załączniku do regulaminu. Co prawda jest ich blisko 300, ale nie każdemu może być do nich po drodze. Na dodatek pierwotnie były ułożone według ich numerów, a nie nazw miejscowości czy kodów pocztowych, co bardzo utrudniało odnalezienie tej, na której zatankowanie będzie oznaczało zdobycie nagrody. Cieszy nas, że po naszej prośbie otrzymaliśmy zestawienie w porządku alfabetycznym, według nazw miejscowości.

Nagroda nie jest oszałamiająca - można ją przeliczyć na 12,50 zł, ale przy obecnych cenach paliw każda "ulga" jest cenna. Warto więc poszukać stacji Circle K biorącej udział w promocji i skorzystać z okazji zdobycia bonusowych punktów.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos