Wróć

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna w wysokości 10 000 zł oraz 3 nagrody po 5000 zł.
Uczestnik Obecny lub nowy klient Kantoru Walutowego Alior Banku posiadający kartę wielowalutową.
Po drodze By mieć szansę na wygraną, wystarczy wykonać min. 5 transakcji kartą o wartości min. 5 jednostek waluty obcej oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Korzystający z Kantoru Walutowego w Alior Banku mają okazję wzbogacić się o 5000, a nawet 10 000 zł. Wystarczy wykonać kilka transakcji, odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe i wykazać się w tym zadaniu większą kreatywnością niż konkurenci. Wysiłek stosunkowo niewielki, więc może warto spróbować?

Konkursy i loterie to w gąszczu promocji bankowych raczej rzadkie zjawiska. Od „typowych” ofert promocyjnych różni je to, że nie dają żadnej gwarancji zgarnięcia premii. Z drugiej strony, oferowane nagrody są zwykle zdecydowanie cenniejsze. Potrzebne jest co prawda szczęście, ale temu – jak wiadomo – trzeba pomóc.

W organizowaniu konkursów i loterii „bryluje” ostatnio Alior Bank. Chwilę po tym, jak wystartował z akcją, w której posiadacze wydanych przez niego kart mogą wylosować nawet 50 000 zł na remont mieszkania, zorganizował konkurs dla klientów Kantoru Walutowego. Można wziąć w nim udział do 30 listopada 2019 r.

Nie korzystasz jeszcze z Kantoru Walutowego? Żaden problem!

Co istotne, konkurs “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Jeśli nie korzystasz z Kantoru Walutowego, możesz jeszcze nadrobić zaległości i złożyć wniosek na tej stronie banku.

Do spełnienia warunków konkursu niezbędne jest również posiadanie karty wielowalutowej do rachunku w Kantorze Walutowym.

Jeśli wykażesz się aktywnością i kreatywnością, a do tego dopisze Ci szczęście, możesz wygrać główną nagrodę w wysokości 10 000 zł. Alior Bank przygotował też nagrody po 5000 zł dla kolejnych trzech wyróżnionych uczestników.

Poznaj zasady konkursu

Oto czynności wymagane od uczestników konkursu:

Start
 • Krok 1

  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ramach Kantoru Walutowego, złóż wniosek na tej stronie. Pamiętaj, że potrzebna Ci będzie także karta wielowalutowa!

 • Krok 2

  Do 30 listopada 2019 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą wielowalutową na minimalną kwotę 5 jednostek danej waluty (np. 5 EUR, 5 USD, 5 CHF itd.).

 • Krok 3

  Również do 30 listopada 2019 r. wejdź na tę stronę i wypełnij formularz. Podaj swoje dane, zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę na przetwarzanie danych i odpowiedz na pytanie konkursowe:

  Jaka jest najbardziej nietypowa rzecz jaką kupiłeś za granicą i dlaczego?

 • Premia

  Jeśli znajdziesz się wśród nagrodzonych uczestników, zostaniesz powiadomiony o tym fakcie do 20 grudnia 2019 r. w wiadomości e-mail. Nagroda trafi na konto w PLN należące do laureata.

Mission complete!

Do każdej nagrody (1 x 10 000 zł oraz 3 x 5000 zł) bank doliczy 11,11% jej wartości – jest to suma, która pokryje należny podatek.

Garść dodatkowych informacji

Transakcje kartą możesz wykonać także w Internecie. Bank nie każe Ci na szczęście przekraczać granicy i płacić w sklepach stacjonarnych w celu spełnienia tego warunku. Wystarczą wiec zakupy na Amazonie lub AliExpress opłacone przy pomocy karty wielowalutowej.

Pamiętaj, by w formularzu konkursowym podać te same dane, które widnieją w systemie Alior Banku w kontekście świadczenia usług w ramach Kantoru Walutowego. To bardzo ważne, gdyż podanie np. innego adresu e-mail niż ten, który posiada w swojej bazie bank, wykluczy Cię z udziału.

W regulaminie wskazano też konkretne wymagania dotyczące odpowiedzi na pytanie konkursowe. Musi być ona napisana w języku polskim, w sposób czytelny (umożliwiający ocenę przez jury), a do tego nie może przekraczać objętości pola w formularzu. Oceniana jest kreatywność i pomysłowość odpowiedzi.

Zgłaszając się do konkursu, oświadczasz jednocześnie, że udzielona przez Ciebie odpowiedź stanowi przejaw indywidualnej twórczości i nie jest obciążona prawami autorskimi innych osób. Mówiąc wprost – nie radzimy próbować plagiatu, wykaż się własną inwencją. Wraz z wypełnieniem formularza udzielasz bankowi prawa do wykorzystania Twojej odpowiedzi i jej upublicznienia.

Alior Bank odrzuci odpowiedzi zawierające m.in. treści „obraźliwe, wulgarne, nawołujące do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, treści erotyczne, propagujące przemoc, zawierające treści propagujące markę konkurencyjną wobec Banku. naruszające prawa osób trzecich, dobre obyczaje”. Cytujemy te fragmenty regulaminu dla formalności, bo jesteśmy pewni, że nikomu z Was nie przyszłoby do głowy łamanie tych zasad ;)

Każdy klient Kantoru Walutowego Alior Banku może tylko raz wypełnić formularz konkursowy.

Kantor Walutowy Alior Banku – lider na rynku

Propozycja Alior Banku dla podróżników i osób płacących w obcych walutach nie bez powodu znajduje się na czele naszego rankingu kont walutowych. W ramach Kantoru Walutowego możesz otworzyć rachunki w ponad 20 walutach i to bez zbędnych kosztów:

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.8/ 5

Informacje ogólne

 • Średni spread w % dla 4 głównych walut

  0,67%

Zalety

 • niskie spready
 • darmowe konta walutowe
 • duża liczba dostępnych walut
 • bogata funkcjonalność: karta wielowalutowa, aplikacja mobilna, zlecenia warunkowe, alerty
 • możliwość korzystania z kantoru bez konieczności posiadania rachunku w Alior Banku
 • możliwość zawierania transakcji na kwotę przekraczającą saldo na rachunku

Wady

 • gorsze spready w weekend
 • klienci firmowi mogą zarejestrować się w kantorze tylko w oddziale banku, chyba że mają zawartą z Aliorem umowę ramową o świadczenie usług bankowych i prowadzenie rachunków dla przedsiębiorców
 • Atrakcyjność opłat i spreadów
  4.5/ 5
 • Funkcjonalność
  5/ 5
 • Dostępne waluty
  5/ 5
 • Bezpieczeństwo
  5/ 5

Jako klient Kantoru Walutowego możesz wziąć udział w obowiązującym bezterminowo programie poleceń. Premia – 50 zł za każdą rekomendację.

Perspektywa cennej nagrody skłania do kreatywności

Kreatywność to niezwykle przydatna cecha. Jeśli ją posiadasz, a do tego korzystasz z konta lub kont w ramach Kantoru Walutowego Alior Banku (albo chciałbyś je otworzyć), to możesz zrobić z niej użytek. Cenna nagroda – nawet 10 000 zł – z pewnością skutecznie zmotywuje również te osoby, które nie podejrzewają samych siebie o spore pokłady pomysłowości.

5 transakcji kartą (każda o wartości min. 5 jednostek waluty obcej) oraz klika chwil na wypełnienie formularza wystarczy, by pomóc szczęściu – może jury konkursowe doceni właśnie Ciebie? Warto spróbować. Tytułowe “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” (lub po prostu płatności w obcej walucie) mogą się okazać niezwykle wartościowe; już nie tylko z powodu zdobytych doświadczeń, ale także wymiernych korzyści finansowych.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos