Do 1300 zł premii i brak opłat za Konto Biznes przez 12 miesięcy dla klientów firmowych banku Credit Agricole

Publikacja:
Do 1300 zł premii i brak opłat za Konto Biznes przez 12 miesięcy dla klientów firmowych banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 1300 zł: 50 zł za otwarcie Konta Biznes w aplikacji, 150 zł za przelewy do ZUS i US, 600 zł za transakcje kartą przez 6 miesięcy + 300 zł za produkt kredytowy + 200 zł za terminal płatniczy.
Uczestnik Nowy klient firmowy Credit Agricole, który po 31 marca 2021 r. nie posiadał konta firmowego w tym banku.
Po drodze Przelewy do ZUS i US, transakcje kartą, podpisanie umowy o terminal płatniczy i produkt kredytowy.
Bank Credit Agricole przygotował promocję Konta Biznes, w której do zgarnięcia jest aż 5 premii o łącznej wartości 1300 zł. Do zdobycia trzech z nich wystarczy standardowa aktywność na rachunku, a dwie zostaną przyznane po sięgnięciu po produkty dodatkowe - terminal płatniczy i kredyt. Dodatkowo bank proponuje zwolnienie na rok z części opłat za rachunek.

Promocja „1300 zł premii z Kontem Biznes w Credit Agricole”

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nagród jest kilka:

 • zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i przelewy Elixir (w tym do ZUS/US i split payment) przez 12 miesięcy. Za konto nie zapłacisz od miesiąca, w którym je uruchomiłeś, a za przelewy bank nie będzie pobierał prowizji od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Konto Biznes;
 • 50 zł premii gotówkowej za otwarcie rachunku w aplikacji CA24 Mobile i zapewnienie wpływu w wysokości 1000 zł;
 • 600 zł za aktywne korzystanie z konta i wydanej do niego karty; premia ma postać zwrotu 3% wydatków w danym miesiącu, maksymalnie 6x100 zł;
 • 150 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 300 zł za zawarcie z bankiem umowy kredytowej;
 • 200 zł za skorzystanie z terminala płatniczego.

Łącznie do zgarnięcia jest nawet 1300 zł; 800 zł jest w zasięgu każdego, a dodatkowe 500 zł wymaga skorzystania z innych produktów.

Czy możesz skorzystać?

Promocja jest adresowana do nowych klientów, czyli przedsiębiorców, którzy 31 marca 2021 r. nie posiadali w Credit Agricole rachunku firmowego.

Regulamin zawiera dokładny opis podmiotów mogących ubiegać się o bonusy. Są nimi:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które samodzielnie lub w formie spółek osobowych prowadzą działalność gospodarczą, wykonują wolne zawody;
 • osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, o ile posiadają zdolność prawną.

Co musisz zrobić?

Droga do 1300 premii w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 30 września 2023 r. złóż wniosek o wybrany pakiet Konta Biznes

  Do 30 września 2023 r. złóż wniosek o wybrany pakiet Konta Biznes i zawrzyj z Credit Agricole stosowną umowę. Wyraź przy tym zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i podpisz dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji” stanowiący załącznik do jej regulaminu.

  Uwaga: szansę na maksymalną premię gotówkową będziesz miał tylko wtedy, gdy po wypełnieniu formularza dalsze formalności dokonasz w aplikacji CA24 Mobile. Znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store.

 • Premia. Skorzystaj ze zwolnienia z opłat

  Tylko tyle wystarczy, by Credit Agricole zwolnił Cię z opłaty za konto i przelewy Elixir przez 12 miesięcy.

 • Krok 2. Zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł

  Jeśli zdecydowałeś się na otwarcie rachunku w aplikacji mobilnej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł.

  W regulaminie nie wskazano źródeł, z których muszą pochodzić pieniądze ani nie określono zakazanych operacji. Jako, że mówimy o rachunku firmowym, to na wypadek ewentualnej kontroli skarbowej sugerujemy, by środki były należnością od kontrahentów lub zostały przesłane z Twojego prywatnego rachunku.

  Wybierając inną metodę otwarcia konta, nie musisz realizować tego warunku.

 • Premia. Odbierz premię (50 zł) za otwarcie Konta Biznes w aplikacji

  Nagrodę w wysokości 50 zł za otwarcie Konta Biznes w aplikacji otrzymasz na swoje konto firmowe do końca kolejnego miesiąca.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z Konta Biznes przez 6 miesięcy

  Przez 6 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś rachunek firmowy w Credit Agricole:

  • aktywnie korzystaj z otrzymanej karty debetowej. Jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, bank zwróci Ci 3% wydatków "plastikiem", maksymalnie 100 zł/miesiąc;
  • realizuj przelewy do ZUS lub US. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz 25 zł.

  Transakcja musi być płatnością za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo-usługowych przy użyciu karty do konta (w tym także płatność internetowa przy użyciu danych na karcie). Dozwolone są też płatności mobilne, np. z wykorzystaniem telefonu (Apple Pay, Google Pay) lub zegarka / opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay).

  Nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne, operacje związane z hazardem i ubezpieczeniami) oraz przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Revolut, SkyCash czy PayPalNiedozwolone są też przelewy na telefon Blik oraz wypłaty z bankomatów.

 • Premia. Odbierz należny Ci bonus

  Należny Ci bonus - 3% wydatków kartą (100 zł/miesiąc) + 25 zł za przelewy do ZUS lub US - otrzymasz na Konto Biznes do końca kolejnego miesiąca.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 300 zł za produkt kredytowy

  Warunkiem zdobycia tej premii jest zawarcie z Credit Agricole umowy o kredyt firmowy. Dopełnienie niezbędnych formalności musi nastąpić w ciągu 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku firmowego.

  Bonus otrzymasz na konto firmowe w miesiącu następującym po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagania regulaminu.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z terminala płatniczy i zdobądź 200 zł

  Warunkiem otrzymania premii za ten ruch jest podpisanie umowy o korzystanie z terminala płatniczego oferowanego przez firmę Elavon. Umowa musi być podpisana w ciągu 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku firmowego. Konieczne też jest, by w 3 kolejnych miesiącach (licząc od kolejnego po podpisaniu dokumentów dotyczących POS) wpływy z terminala na rachunek firmowy były w wysokości min. 500 zł.

  W tym przypadku nagroda także zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich wymogów.

Mission complete!

Przedstawmy to na przykładzie. Otwarcie rachunku w lipcu 2023 r. oznacza, że warunki aktywności musisz spełniać od sierpnia 2023 r. do stycznia 2024 r. Jeśli założysz konto w aplikacji, to czas na zapewnienie wpływu 1000 zł masz do końca sierpnia, a 50 zł premii bank wypłaci Ci do końca września 2023 r.

Bank nie wypłaci premii, jeśli Konto Biznes będzie zamknięte lub w okresie wypowiedzenia.

Zdobyte nagrody będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz je ująć po stronie przychodów i rozliczyć się z nich z fiskusem.

Konto Biznes Credit Agricole

 • Konto
  0 zł / 15 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,20 zł

Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty banku.

Opisywaną promocją objęte są pakiety: Solista, Sonata i Symfonia.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos