100 zł dla dzieci i nastolatków + 50 zł na Allegro dla rodzica za Konto Santander dla młodych w Santander Bank Polska

Publikacja:
100 zł dla dzieci i nastolatków + 50 zł na Allegro dla rodzica za Konto Santander dla młodych w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł: 50 zł w formie e-kodu na Allegro dla rodzica + 100 zł w gotówce dla dziecka.
Uczestnik Rodzic dziecka w wieku 7-17 lat, które nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska.
Po drodze Dziecko: transakcje kartą lub Blikiem, logowanie do aplikacji mobilnej banku. Rodzic: przelew na konto pociechy.
W najnowszej promocji skierowanej do swoich dorosłych klientów, którzy mają niepełnoletnie dzieci, Santander Bank Polska rozdaje premie za założenie Konta Santander dla młodych. Skorzystanie z tej propozycji to banalnie prosty sposób na zdobycie nagrody dla siebie oraz pociechy (łącznie 150 zł).

„Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka”

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 19 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 1000 nagród. O kolejności ich przyznawania będzie decydował moment spełnienia wszystkich warunków akcji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 50 zł w formie e-kodu na Allegro dla rodzica, który otworzy rachunek dla swojej pociechy + 100 zł w formie przelewu na konto niepełnoletniego.

Czy możesz skorzystać?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Polski, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i na dodatek jesteś posiadaczem konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santanderze.

Z kolei dziecko lub nastolatek, dla którego będziesz zakładał Konto Santander dla młodych, musi być osobą niepełnoletnią i być w przedziale wiekowym między 7. a 17. rokiem życia. Oprócz tego nie może posiadać rachunku w Santanderze na dzień 12 października 2023 r. (ani nigdy wcześniej). Przy zakładaniu konta online konieczne jest, by potomek posiadał dowód osobisty lub paszport; do założenia rachunku w oddziale wystarczy legitymacja szkolna.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeżeli nie współpracujesz dotąd z Santanderem i masz ochotę na premię powitalną za założenie w tym banku konta osobistego dla siebie, najpierw zapoznaj się z opisem promocji dla dorosłych.

Droga do 150 zł premii w Santander Bank Polska
 • Krok 1. Otwórz Konto Santander w Santander Bank Polska

  Jak najszybciej otwórz Konto Santander w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji.

  Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Sprawdź, czy udzieliłeś wymaganych zgód

  Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe dla siebie dotyczące kontaktowania się z Tobą przez bank drogą telefoniczną i elektroniczną oraz przesyłania w ten drugi sposób korespondencji.

 • Krok 3. Do 19 listopada 2023 r. przystąp do promocji

  Do 19 listopada 2023 r.. wypełnij formularz rejestracji udziału w promocji, wpisując wymagane dane.

 • Krok 4. Do 19 listopada 2023 r. otwórz konto dla dziecka/nastolatka

  Także do19 listopada 2023 r.:

  • otwórz w Santander internet konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla pociechy (drugi warunek dotyczy tylko nastolatków w wieku 13-17 lat). W tym celu po zalogowaniu się do bankowości internetowej wejdź w zakładkę Oferta banku a następnie Konto dla dziecka i nastolatka i wypełnij wniosek, po czym zaakceptuj umowę online.
  • wyraź zgodę na kontakt z niepełnoletnim drogą elektroniczną w celach marketingowych.

  Uwaga! Dane, które podasz przy wypełnieniu wniosku o konto, muszą być identyczne z tymi, które podałeś podczas rejestracji.

  Do momentu wypłaty nagrody nie można odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani wypowiedzieć umowy o konto dla niepełnoletniego, musi mieć on też aktywną kartę, a nastolatek także dostęp do bankowości elektronicznej.

 • Krok 5. Do 26 listopada 2023 r. wykonaj przelew na konto dziecka

  Do 26 listopada 2023 r. przelej na rachunek pociechy minimum 50 zł.

  Bank uzależnia wypłatę nagrody dla dziecka/nastolatka od spełnienia warunków promocji przez rodzica, dlatego nie zapomnij o tym wymogu.

 • Krok 6. Zadbaj o spełnienie warunków aktywności

  Jeśli otworzyłeś konto dla dziecka w wieku 7-12 lat, to do 5 grudnia 2023 r. musi ono zapłacić minimum 5 razy kartą debetową wydaną do konta.

  W przypadku, gdy Twoja pociecha ma od 13 do 17 lat, dopilnuj, by do 5 grudnia 2023 r. nastolatek wykonał dwie proste czynności:

  • przynajmniej jeden raz zalogował się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • zrealizował minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

  Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania płatności bezgotówkowych - mogą być to sklepy stacjonarne lub internetowe. W przypadku Blika niedozwolone są płatności zbliżeniowe, ale wypłaty Blikiem z bankomatu zostaną uznane.

 • Premia. Odbierz premię dla siebie i dziecka

  Nagrodę w postaci 100 zł bank prześle na rachunek Twojej pociechy najpóźniej 17 grudnia 2023 r. W tym samym terminie otrzymasz 50 zł w formie e-kodu na Allegro. Bank przekaże Ci bonus SMSem lub w wiadomości e-mail w Santander internet/Santander mobile dla rodzica.

  Premie będące nagrodą w tej akcji nie podlegają opodatkowaniu, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł (od 13 lat)

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka”

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos