Wróć

150 zł do sklepów Ania Kruk i 50 zł do Douglas za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

2 komentarze / opinie
150 zł do sklepów Ania Kruk i 50 zł do Douglas za Konto Jakie Chcę w BZ WBK
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do sklepów Ania Kruk i 50 zł do Douglas
Po drodze Należy założyć Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością elektroniczną przez wideorozmowę, wyrazić zgodę na marketing oraz wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę 150 zł.
BZ WBK intensywnie promuje swoje Konto Jakie Chcę i w atmosferze piłkarskiej gorączki przygotował coś dla pań. Za założenie rachunku i niewielką aktywność możesz otrzymać 150 zł do sklepów Ania Kruk, a jeżeli złożysz wniosek przez rozmowę wideo - dodatkowo 50 zł do perfumerii Douglas. Akcja łączy się z promocją za wpływ wynagrodzenia, zatem możesz powiększyć swój zysk nawet o 300 zł premii.

Atrakcyjne bony zakupowe do zdobycia

Druga odsłona promocji "Kobieca strona Konta Jakie Chcę" zachęca do założenia rachunku w BZ WBK atrakcyjnymi bonusami - bonami do sklepów z biżuterią Ania Kruk o wartości 150 zł (50 zł + 100 zł) oraz voucherem do perfumerii Douglas na kwotę 50 zł. Pula pierwszego typu nagród to 900 sztuk, natomiast liczba bonów do Douglas to jedynie 125 sztuk.

Promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, czyli osób pełnoletnich, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w banku konta osobistego w polskich złotych. Rejestracja w akcji możliwa jest do 30 czerwca 2018 r.

Warunki promocji nie są skomplikowane

Jeśli wspomniane wyżej nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i jesteś zdecydowany na założenie rachunku w BZ WBK, wystarczy wykonać poniższe kroki:

  1. Do 30 czerwca 2018 r. złóż wniosek przez stronę promocji i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością elektroniczną BZWBK24 ORAZ wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych - po spełnieniu tego warunku otrzymasz bon o wartości 50 zł do sklepów Ania Kruk.
  2. Konto możesz otworzyć jednym z trzech sposobów:
    • przelewem weryfikacyjnym z innego banku - dane uczestnika (osobowe i adresowe) w tymże banku muszą się zgadzać z danymi podanymi we wniosku i w dowodzie osobistym, wymagane jest też zdjęcie dokumentu tożsamości.
    • kurierem - podczas składania wniosku należy załączyć zdjęcie dowodu osobistego;
    • rozmową wideo - jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek w ten sposób, możesz otrzymać voucher o wartości 50 zł do sklepów Douglas. WAŻNE: nagroda dostępna dla pierwszych 125 osób.
  3. Do 31 lipca 2018 r. wykonaj transakcje kartą lub płatności Blik na łączną kwotę min. 150 zł - po spełnieniu tego warunku otrzymasz bon o wartości 100 zł do sklepów Ania Kruk.

Jeśli otworzysz konto i nie spełnisz warunku płatności kartą, wciąż przysługuje Ci nagroda I stopnia, czyli 50 zł do sklepów Ania Kruk. Możesz otrzymać łącznie wszystkie trzy wspomniane bonusy.

Przekazanie nagród

Bony do sklepów Ania Kruk są ważne do 30 listopada 2018 r. i zostaną przesłane uczestnikom w wiadomości email do 20 sierpnia 2018 r.

Vouchery do perfumerii Douglas nie mają terminu ważności - bank przekaże je nowymi klientom listem poleconym do 20 sierpnia 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia

Akcja z atrakcyjnymi prezentami dla kobiet łączy się z inną promocją, w której możesz otrzymać nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Wystarczy, że założysz (lub już posiadasz) ten rachunek wraz z Kartą Dopasowaną i przystąpisz do akcji do 30 września 2018 r. Potem wystarczy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową i przez kolejne pół roku zapewniać wpływy pensji na Konto Jakie Chcę.

Bank wypłaci Ci 50 zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, a łącznie przez 6 miesięcy możesz zyskać 300 zł. Więcej o promocji pisaliśmy w tym artykule.

Nowoczesne Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w BZ WBK plasuje się w czołówce kont osobistych na rynku. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a sposób pobierania opłaty za kartę debetową możesz dopasować do swoich potrzeb i wybrać stałe, bezwarunkowe 3 zł miesięcznie lub 5 zł uzależnione od liczby (min. 5) lub kwoty (min. 500 zł) transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku są bezpłatne, natomiast pobranie gotówki z maszyn pozostałych sieci kosztuje 5 zł (bezpłatnie dla osób poniżej 26 roku życia).

Nazwa rachunku odzwierciedla doskonale jego specyfikę - do konta możesz dołożyć wybrane usługi (np. pakiety bezpłatnych wypłat z bankomatów), skorzystać ze zwrotu części opłat za rachunki czy płacić mobilnie w dowolny sposób - Blikiem, Google Pay, a nawet zegarkiem przez Garmin Pay.

Jeśli interesuje Cię również oszczędzanie, możesz założyć Konto Systematyczne, ustawić zlecenie stałe i otrzymać nawet 2,7% na rachunku lub otworzyć Mobilne Konto Oszczędnościowe i zyskać 2,7% dla kwot do 100 tys. zł do 31 lipca 2018 r.

Atrakcyjne bony zakupowe dla pań

W ostatnich dniach BZ WBK mocno zachęca nowych klientów do skorzystania ze swoich usług. Nowa promocja to miły gest w stronę płci pięknej, która w atmosferze nadchodzącego Mundialu może czuć się mało komfortowo. Za założenie Konta Jakie Chcę i niewielką aktywność na rachunku możesz otrzymać nawet 150 zł do sklepów z biżuterią Ania Kruk, a wybór rozmowy wideo jako sposobu złożenia wniosku pozwoli Ci zyskać dodatkowe 50 zł do perfumerii Douglas. Obie pule bonusów są limitowane, jeśli jednak zależy Ci na drugiej z nagród, radzimy się pospieszyć.

Sam rachunek w BZ WBK możemy polecić każdemu, kto poszukuje konta nowoczesnego, mobilnego z korzystnymi promocjami. Oprócz wspomnianych już bonów zakupowych w innych akcjach możesz zyskać do 300 zł za wpływ wynagrodzenia i tyle samo zwrotu za opłacane rachunki, dzięki czemu Twój zysk znacząco się powiększy.

Jeśli piłkarskie zmagania nie budzą Twojego zainteresowania, a poszukujesz dobrego rachunku osobistego, załóż Konto Jakie Chcę w promocji i korzystaj z cennych nagród.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Z
Zoffia
Gość

Czy transakcje trzeba dokonywać w sklepach stacjonarnych czy można też przez internet?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Zoffia

Na szczęście bank uznaje zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dotyczy to również Blika :)

Odpowiedz