Wróć

150 zł od Bankier.pl i 100 zł od mBanku za mBiznes Konto Standard

150 zł od Bankier.pl i 100 zł od mBanku za mBiznes Konto Standard
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie przelewu na konto.
Po drodze Po założeniu mBiznes konta Standard w mBanku należy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew z nowo otwartego rachunku.
W ostatnim czasie promocji dla firm jest jak na lekarstwo, tym bardziej więc cieszy wspólna akcja portalu Bankier.pl i mBanku. Na przedsiębiorców, którzy otworzą mBiznes konto Standard, czeka gwarantowana premia w wysokości 150 zł. Ponadto rachunek jest objęty promocją samego banku, w której do zdobycia jest kolejne 100 zł oraz dwuletnia gwarancja braku opłat za podstawowe usługi bankowe.

Zacznijmy od dość istotnej informacji - organizatorem promocji „150 zł na start – IX edycja” jest spółka Bonnier Business Polska (właściciel portalu Bankier.pl), natomiast bank występuje jedynie w roli współpartnera. Oznacza to, że nadzór nad przebiegiem akcji sprawuje spółka Bonnier Business i to ona odpowiada za wypłatę premii (do niej także trzeba kierować ewentualne reklamacje).

Teoretycznie ostatnim dniem, w którym możesz złożyć promocyjny wniosek, jest 3 kwietnia 2019 r., jednak organizator może wydłużyć czas trwania promocji i poinformuje o tym fakcie na tej stronie.

I jeszcze jedna ważna wiadomość – najnowsza oferta łączy się z wewnętrzną promocją mBanku „Proste konto i 100 zł zwrotu - edycja V”. Korzystając z obu okazji, możesz zdobyć łącznie 250 zł i dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi.

Oferta tylko dla nowych klientów

Jak to zwykle z promocjami bywa, udział w akcji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci, będący przedsiębiorcami w rozumieniu ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców. Ponadto oferta specjalna jest dostępna wyłącznie dla osób, które nie posiadały w mBanku konta firmowego dla danego numeru NIP na dzień 8 stycznia 2019 r. Jeżeli natomiast posiadałeś lub posiadasz konto osobiste w mBanku, możesz bez przeszkód skorzystać z okazji (dla rachunków indywidualnych identyfikatorem jest PESEL).

Co zrobić, aby otrzymać 150 zł premii?

Zasady akcji są banalnie proste. Aby zgarnąć premię, musisz łącznie wykonać następujące czynności:

 1. Do 3 kwietnia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem prześlij do mBanku wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard. Pamiętaj, że wysłanie wniosku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 2. Wyraź zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących produktów i usług tej spółki oraz produktów i usług partnerów spółki. Musisz także wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (dane te pozwolą mu na weryfikację, czy nowy rachunek rzeczywiście został otwarty i czy kwalifikujesz się do otrzymania nagrody).
 3. W ciągu miesiąca od przesłania wniosku – ale nie później niż do 3 maja 2019 r. (włącznie) - zawrzyj z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard.
 4. W ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta – ale najpóźniej do 3 lipca 2019 r. – wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew z nowo otwartego rachunku (bank nie będzie uwzględniał przelewów wewnętrznych).
 5. I wreszcie za pośrednictwem strony promocji przekaż organizatorowi numer nowo otwartego mBiznes konta Standard, aby organizator mógł przelać na nie premię.

Przekazanie nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej w dniu 31 lipca 2019 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji. Natomiast samo przekazanie premii nastąpi najpóźniej do 14 dni od dnia wysłania powiadomienia. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł premii i gwarancja braku opłat od mBanku

Równolegle do akcji portalu Bankier.pl trwa promocja własna mBanku. Także i ta oferta opiera się na bardzo prostych i łatwych do spełnienia zasadach. W okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o mBiznes Konto Standard opłać ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku, a w zamian otrzymasz następujące profity:

 • 100 zł premii;
 • bezpłatne prowadzenie rachunku przez 24 miesiące;
 • bezpłatne użytkowanie karty do konta przez 24 miesiące;
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w złotówkach w systemie Elixir – również przez 2 lata;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank polska na terenie Polski przez 2 lata;
 • darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronet - także przez 2 lata.

mBiznes konto Standard – krótka charakterystyka

Miesięczna, standardowa opłata za prowadzenie rachunku wynosi aktualnie 9 zł. Można jej uniknąć, dokonując jednego przelewu do ZUS. Możliwa do uniknięcia jest także 5-złotowa opłata za korzystanie z karty (dzięki płatnościom na łączną kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie). Każdy przelew internetowy na rachunek w innym banku to koszt 1,50 zł, zaś zlecony w placówce – 10 zł.

Darmowe są za to wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku i Planet Cash. W przypadku maszyn Euronet pobierana jest prowizja 2%, min. 2 zł. Posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą również za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz Santander Bank Polska – pod warunkiem, że wypłacona kwota to co najmniej 100 zł (w przeciwnym razie prowizja wynosi 1,30 zł). W przypadku pozostałych bankomatów w Polsce koszt wypłaty to 3%, min. 5 zł.

Zwróć jednak uwagę, że otwierając rachunek w promocji, znacząco obniżysz koszty związane z prowadzeniem konta.

Zdaniem redakcji

Na dobrą sprawę spełnienie wymogów promocji „150 zł na start – IX edycja” nie wiąże się z żadnym większym wysiłkiem. Wystarczy tylko założyć mBiznes konto Standard, wykonać jeden przelew bądź jedną transakcję bezgotówkową, aby otrzymać od banku całkiem niezłą premię. Ponadto osoby, które skorzystają z równoległej akcji promocyjnej, nie tylko zarobią dodatkowe 100 zł, lecz również będą mogły korzystać przez dwa lata z niemal bezpłatnego konta. Naszym zdaniem to naprawdę ciekawa oferta - aktualnie jedna z lepszych na rynku.

Krystian

Autor tekstu o promocji