Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 150 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie lub H&M za rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas

2 komentarze / opinie
Nawet 150 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie lub H&M za rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlon, H&M lub Biedronki.
Po drodze Zależy założyć konto osobiste w promocji w BGŻ BNP Paribas i aktywnie korzystać z karty i bankowości elektronicznej.
To już nie ofensywa, a zmasowany atak! Właśnie ruszyła kolejna promocja rachunków osobistych przygotowana przez BGŻ BNP Paribas i firmę Ad Astra. Tym razem na uczestników akcji czekają 3 bony zakupowe – każdy o wartości 50 zł – do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie lub H&M. Aby zdobyć maksymalną nagrodę (150 zł), należy jedynie otworzyć konto osobiste i dość aktywnie posługiwać się kartą.

Najnowszą ofertę specjalną BGŻ BNP Paribas można określić jednym zdaniem „dla każdego coś miłego”. Nagrodą w promocji są 3 bony zakupowe o łącznej wartości 150 zł (3 x 50 zł), przy czym uczestnicy akcji - w zależności od własnych preferencji - będą mogli je zrealizować w wybranym przez siebie sklepie: Biedronce, Decathlonie lub H&M.

Uczestnikami akcji mogą być osoby pełnoletnie, które w okresie 24 miesięcy poprzedzających udział w promocji nie były posiadaczami (lub współposiadaczami) ROR-u w BGŻ BNP Paribas.

Z oferty można skorzystać najpóźniej do 30 czerwca 2018 r. Warto jednak wiedzieć, że organizator przyzna premie dla maksymalnie 35 000 osób, które złożą promocyjny wniosek o konto. Obowiązuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Swoją drogą to chyba jeden z najwyższych do tej pory limitów :)

Jak zyskać 150 zł? - krok po kroku

Aby zdobyć wszystkie 3 premie o wartości 50 zł każda, powinieneś spełnić w wymaganym terminie następujące warunki:

  1. Najpóźniej do 30 czerwca 2018 r.:
    • zarejestruj się na stronie promocji. W formularzu wpisz swoje dane, wybierz rodzaj nagrody, zaakceptuj regulamin oraz wyraź wymagane zgody (przetwarzanie danych, wymiana informacji między bankiem a organizatorem akcji);
    • złóż wniosek o otwarcie jednego z następujących rachunków osobistych: Konta Optymalnego, Konta Maksymalnego lub Konta Premium, wraz z kartą debetową.
  2. Podpisz z bankiem umowę o prowadzenie wybranego rachunku.
  3. Do 15 lipca 2018 r. zaloguj się do systemu bankowości internetowej lub mobilnej.
  4. W pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu pierwszego zalogowania wykonaj przynajmniej jeden internetowy przelew z konta osobistego (także za pośrednictwem aplikacji mobilnej) oraz dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł (liczą się płatności w punktach handlowo-usługowych, z wyłączeniem transakcji oznaczonych kodami MCC wskazanymi w załączniku do regulaminu).

Spełnienie ostatniego z warunków upoważnia Cię do otrzymania pierwszej premii 50 zł. Jak zdobyć dodatkowe 100 zł?

Jeśli chcesz otrzymać kolejne premie, będziesz musiał wykonać przelew i dokonać transakcji kartą również w każdym z kolejnych 2 miesięcy. Oznacza to, że w celu zgarnięcia pełnej puli, należy w okresie 3 miesięcy wykonać w sumie min. trzy przelewy oraz wydać kartą co najmniej 900 zł.

Jak otworzysz konto?

Kilka informacji uzupełniających: o Konto Optymalne i Konto Maksymalne możesz otworzyć zarówno w oddziale, jak i przez Internet (wystarczy kliknąć w link dostępny po wypełnieniu ). W przypadku wniosku internetowego podpisanie umowy następuje za pośrednictwem kuriera. Jeśli jednak chciałbyś wnioskować o Konto Premium, to o jego otwarcie możesz wnioskować jedynie w oddziale banku.

W momencie wnioskowania o rachunek konieczne będzie wyrażenie kolejnych zgód: na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na komunikację mailową w kwestiach dotyczących realizacji umowy z bankiem.

Przekazanie premii

O przyznaniu cząstkowej premii dowiesz się najpóźniej 16. dnia miesiąca, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania. Organizator poinformuje Cię o tym mailowo. Maksymalnie do 20. dnia miesiąca otrzymasz w SMS-ie kod, z którego będziesz mógł skorzystać przy okazji zakupów w wybranym sklepie. Data ważności kodu do Biedronki to 31 maja 2019 r., do Decathlon – 31 maja 2020 r. , a do H&M – 2 listopada 2019 r.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Optymalne czy Konto Maksymalne: które wybierzesz?

Warto napisać kilka słów o rachunkach osobistych powiązanych z promocją – wszak otwarcie jednego z nich jest warunkiem niezbędnym do zgarnięcia premii. W poniższej tabeli porównujemy opłaty związane z Kontem Optymalnym i Kontem Maksymalnym:

Konto Optymalne

Konto Maksymalne

Prowadzenie rachunku

0 zł

0 zł

Przelew internetowy (standardowy)

0 zł

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

5 zł

Przelew europejski SEPA

10 zł

5 zł

Obsługa karty debetowej

0 zł

12 zł – opłaty można uniknąć, jeżeli w poprzednim miesiącu wykona się transakcje kartą na min. 300 zł lub posiadacz karty nie ukończył 26. roku życia

Wypłata środków z bankomatów krajowych

0 zł za wypłatę w bankomatach własnych banku i Planet Cash

5 zł – pozostałe bankomaty krajowe

0 zł

Wypłata środków z bankomatów za granicą

0 zł za wypłatę z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance

10 zł – pozostałe

0 zł

Jedyna trudność – pamiętać o terminach

Na pierwszy rzut oka harmonogram udziału w promocji wygląda na skomplikowany. Na szczęście, poza koniecznością pilnowania terminów na uczestników nie czyhają już żadne poważne utrudnienia – pod warunkiem, że znaleźli się oni w gronie pierwszych 35 tysięcy osób, które złożyły wniosek o otwarcie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Poza tym warunki akcji są dość proste.

Wystarczy, że jako nowy posiadacz rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas zalogujesz się do systemu bankowości elektronicznej, będziesz dokonywał przelewów (w sumie wymagane są 3 w ciągu 3 miesięcy) oraz dość aktywnie posługiwać się kartą podczas codziennych zakupów (wystarczy wydać w 3 miesiące łącznie min. 900 zł). Tym sposobem Twój budżet na artykuły spożywcze (Biedronka), sportowe (Decathlon) czy odzież (H&M) może zostać solidnie wzmocniony. A zatem – nie zwlekaj!

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
F
Franek88
Gość

Jaki kurier wozi umowy z banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Franek88

Banki zwykle korzystają z różnych firm kurierskich. Z doświadczenia jednak wiemy, że w przypadku BGŻ BNP Paribas zazwyczaj jest to DHL.

Odpowiedz