Wróć

150 zł od Bankier.pl i 600 zł od mBanku za założenie firmowego mBiznes konta Start

8 komentarzy / opinii
150 zł od Bankier.pl i 600 zł od mBanku za założenie firmowego mBiznes konta Start
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł od Bankier.pl i 600 zł od mBanku.
Po drodze Aby zgarnąć 150 zł wystarczy zarejestrować się w promocji do 31 grudnia i do końca stycznia 2017 r. założyć mBiznes konto Start. Dodatkowe 600 zł można zyskać dokonując regularnych płatności składek na ZUS.
W nowej promocji "mBiznes 150 zł na start" organizowanej przez portal Bankier.pl można łatwo zyskać 150 zł premii. Jedyny warunek to rejestracja w akcji i założenie mBiznes konta Start w mBanku. Co istotne, promocję można połączyć z akcją "600 zł na ZUS" i zyskać dodatkowe 600 zł nagrody. Łącznie można zatem zgarnąć aż 750 zł bonusu za otwarcie i korzystanie z rachunku firmowego w mBanku.

Organizatorem promocji jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o., wydawca portalu Bankier.pl.

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci mBanku, którzy przed przystąpieniem do promocji nie wnioskowali w nim o mBiznes Konto Start. Jeśli posiadasz w mBanku tylko rachunek osobisty, np. eKonto, również możesz wziąć udział w tej akcji.

Jak zdobyć 150 zł premii?

W promocji można zyskać 150 zł premii od organizatora promocji, a warunki są naprawdę łatwe do spełnienia:

 1. Do 31 grudnia 2016 r. należy zarejestrować się na stronie promocji, podając adres e-mail, a następnie złożyć wniosek o mBiznes Konto Start w mBanku. Należy także wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, co jest konieczne do zweryfikowania, czy uczestnik ma prawo do nagrody.
  • w trakcie rejestracji należy wyrazić zgody marketingowe oraz zgodę na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych pochodzących od Bonnier Business Polska Sp. z o.o. (właściciela portalu Bankier.pl).
 2. W ciągu miesiąca, najpóźniej do 31 stycznia 2017 r., należy zawrzeć z mBankiem umowę o konto firmowe.
 3. Uzupełnić na stronie promocji swoje dane o numer założonego mBiznes Konta – konieczne do wypłaty premii.

Organizator powiadomi uczestników o przyznaniu nagrody do 24 lutego 2017 r., a sama premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od tego momentu. Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

600 zł na ZUS z mBiznes konto Start

Promocję Bankier.pl można połączyć z wciąż trwającą akcją "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start" organizowaną przez sam mBank. Z tej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy do 10 listopada 2016 r. nie posiadali w banku rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

W celu otrzymania premii należy spełnić ŁĄCZNIE poniższe warunki:

 1. Do 31 grudnia 2016 r. założyć mBiznes konto Start.
 2. Co miesiąc opłacać z nowego rachunku ZUS na kwotę min. 250 zł.
 3. Co miesiąc wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą.

Premia – 50 zł - będzie wypłacana do 30 dnia następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki uzyskania zwrotu. Łącznie w akcji mBanku można zyskać 600 zł przez kolejne 12 miesięcy.

Regulamin promocji „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start” znajdziesz tutaj.

Jakie są opłaty za rachunek mBiznes konto Start?

mBiznes konto Start to rachunek firmowy w mBanku przeznaczony dla jednoosobowej DG, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń i spółdzielni, które rozpoczynają działalność gospodarczą lub prowadzą firmę nie dłużej niż 12 miesięcy.

Parametry rachunku mBiznes Start prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 5 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej – opłaty unikniesz, jeśli dokonasz kartą transakcji na min. 200 zł;
 • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów sieci Euronet, mBank, BZ WBK oraz Planet Cash;
 • 3% min. 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 5 bezpłatnych internetowych przelewów krajowych w miesiącu pod warunkiem dokonania przelewu do ZUS (w miesiącu poprzednim); 1,50 zł za każdy kolejny przelew (telefonicznie 4 zł);
 • 0 zł za przelewy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Komentarz redakcji

mBank nie ustaje w zwiększaniu atrakcyjności oferty swoich kont firmowych. Jeśli skorzystasz z promocji organizowanej przez Bankier.pl do 31 grudnia i do końca roku podpiszesz umowę o mBiznes konto Start, w łatwy sposób zyskasz 150 zł premii - wystarczy po prostu otworzyć rachunek.

Dodatkowo wciąż można przystępować do akcji 600 zł na ZUS i co miesiąc odebrać 50 zł premii, choć tu należy opłacać składki ZUS z założonego mBiznes konta Start i dokonywać transakcji kartą debetową.

Warto zauważyć, że rachunki firmowe w mBanku to konta o wielu możliwościach, dlatego jeśli Twoja firma działa krócej niż 12 miesięcy i do 10 listopada 2016 r. nie zakładałeś w mBanku konta firmowego, możesz w przystępny sposób skorzystać z dodatkowych środków w ramach obu promocji.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
AnnaO
Gość

Kiedy będzie wypłacona premia 150 zł od bankier.pl?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@AnnaO

Organizator powiadomi uczestników o przyznaniu nagrody do 24 lutego 2017 r., a sama premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od tego momentu.

Odpowiedz

W
W
Gość

Byłem dzisiaj w placówce mBanku, promocja już nie obowiązuje.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@W

Opisywana w artykule promocja jest organizowana przez http://Bankier.pl we współpracy z mBankiem i trwa do końca grudnia :)
Zgodnie z regulaminami: http://www.bankier.pl/gfx/ad2/regulamin-promocji-600-zl-na-zus-mBank-11.11-31.12.2016_1480509767.pdf i http://www.bankier.pl/gfx/ad2/REGULAMIN_PROMOCJI_mBank_150_na_start-edycja4_24.11-31.12.2016_1480509921.pdf

Odpowiedz

D
dariusz
Gość

Jak założę działalność gospodarczą w styczniu to też mogę skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dariusz

Niestety nie. Do 31.12 należy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto za pośrednictwem tej strony.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Dlaczego piszecie: ,,Do 30 listopada 2016 r. założyć mBiznes konto Start.'' Nie ma takiej informacji w regulaminie promocji. Skąd taka informacja?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Piotr

Opisywane promocje początkowo miały trwać do końca listopada, ale zostały przedłużone. Wymagało to z naszej strony potwierdzenia podanych w artykule terminów, aby nie wprowadzać Czytelników w błąd.

Aktualne zapisy są poprawne - zakładając do końca roku mBiznes konto Start w opisywanej promocji można zyskać 150 zł od organizatora i załapać się na premię 600 zł na ZUS.

Odpowiedz