Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium.

1800 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)

Publikacja:
1800 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)
Czas trwania
Cel (zysk) 1800 zł premii: 600 zł za Konto Mój Biznes i płatności do ZUS + 600 zł za płatności bezgotówkowe na stacjach paliw + 600 zł za skorzystanie z leasingu LUB terminala płatniczego.
Uczestnik Przedsiębiorca prowadzący JDG, który nie współpracował z Bankiem Millennium od 1 stycznia 2019 r. do dnia startu promocji.
Po drodze W ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta należy wykonywać przelewy do ZUS i płatności kartą na stacjach paliw. Za każdą z tych aktywności bank zwróci 10% wydatków, max 2 x 600 zł. Dodatkowa premia za wzięcie leasingu lub terminal.
Już nie 1500 zł, ale aż 1800 zł oferuje przedsiębiorcom Bank Millennium za założenie Konta Mój Biznes. Do premii niezmiennie dorzuca też dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku. Warunkiem jest otwarcie i aktywne korzystanie z konta: wykonywanie przelewów do ZUS (do 600 zł premii) i dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw (także do 600 zł nagrody). Skorzystanie z leasingu lub terminala płatniczego przyniesie kolejny bonus (również 600 zł). Takiej kumulacji dla klientów biznesowych tego banku jeszcze nie było. Sprawdźmy, czy warto z niej skorzystać.

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (1800 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z Millennium Leasing lub firmą PayTel.

Nagroda dzieli się na trzy części:

 • 600 zł za otwarcie konta i realizowanie z niego przelewów do ZUS w ciągu 6 kolejnych miesięcy;
 • 600 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS,
 • 600 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 000 zł LUB zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

Akcja „1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej” trwa do 31 marca 2022 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 6000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 grudnia, to od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2019 r. do dnia startu niniejszej akcji (1 grudnia 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 1800 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 3 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 600 zł. Spójrz co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej do 31 marca 2022 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

 • Krok 2

  W kolejnych 6 miesiącach po podpisaniu umowy

  • realizuj przelewy do ZUS;
  • wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą na stacjach paliw.

  Bank zwróci Ci 10% wydatków w każdej z tych kategorii, maksymalnie po 100 zł/miesiąc, w sumie max 2 x 600 zł.

 • Krok 3

  Jeśli chcesz otrzymać kolejne 600 zł, to do 31 maja 2022 r.

  • podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł LUB
  • zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy i zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia obsłużonych na nim transakcji w wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagane operacje.

  Natomiast bonus za podpisanie umowy leasingowej lub skorzystanie z terminala wpłynie na Twoje konto do 31 lipca 2022 r.

Mission complete!

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z możliwości założenia rachunku dla dziecka, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

1800 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

1800 zł stanowi bardzo konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przedsiębiorców często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy. Jednak i pozostali nie powinni narzekać. Premia 600 zł za płatności do ZUS jest w zasięgu każdego, do tego trzeba doliczyć jeszcze moneyback na stacjach paliw, więc z pewnością zgarniesz blisko tysiąc złotych, a może i więcej.

Do tego uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Założyłam te konta, ale w promocji z 2 latami bezpłatności widzę, że mogłam wziąć kartę kredytową też bez opłat za 2 lata. Czy jak zawnioskuję o nią teraz (miesiąc po otwarciu kont firmowych), będzie ona objęta ta promocją z 2 latami bezpłatności? To dla mnie lepsze rozwiązanie niż debetówkę, na której trzeba wyrobić 500zł.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Obecnie obowiązujące promocje w Banku Millennium dotyczą rachunku firmowego i powiązanej z nim karty płatniczej. Jaką akcję masz na myśli, pisząc o 2-letnim zwolnieniu z opłat za korzystanie z karty kredytowej?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof Duliński

Chodzi mi o promocję „Zyskaj z kontem dla Biznesu” (chyba nadal obowiązuje?) Regulamin jest u góry. A tam karta to "Karta – karta kredytowa Millennium Visa Business," a więc nie debetówka...

Na ich stronie:

Otwórz Konto Mój Biznes w promocji i przez 2 lata płać:

0 zł za prowadzenie konta w PLN

0 zł za prowadzenie kont walutowych w GBP, EUR, CHF, USD

0 zł za opłatę roczną za ----kartę kredytową--- Millennium Visa Business


Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Zgadza się, ta promocja również obowiązuje. Ona nie ma określonego terminu zakończenia. W jej regulaminie zapisano, że zwolnieniem z opłat objęte są wszystkie konta i wszystkie karty kredytowe, po które klient sięgnął w okresie trwania akcji. Tak więc nie ma znaczenia, jak wiele czasu upłynęło od momentu zawarcia umowy o rachunek.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

W Regulaminie promocji z 1800 zł nie ma obowiązku brania tej karty debetowej. Dobrze myślę? Nie będę spełniać warunków do zwrotu 10% na stacjach paliw, a sama karta jest bezpłatna dopiero po wydaniu 500 zł, co mi nie pasuje i wolę tej karty nie mieć.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Zgadza się. Regulamin promocji wymaga jedynie otwarcia konta. Sięgnięcie po kartę jest konieczne, jeśli chce się zgarnąć do 600 zł za płatności kartą na stacjach paliw.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof Duliński

Ok, zakładając konto wpisywałam się do obu promocji (2 lata zwolnienia + 1800). Jeśli dostanę teraz kredytówkę bez opłat, to mogę zrezygnować z debetówki i ewentualnie za jakieś firmowe zakupy płacić kredytówką ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Tak, z tym nie powinno być problemów. Skoro karty są związane z działalnością, to wszystko powinno być OK.

Z tego co wiem, to Millennium bardzo "nie lubi", jak klienci chcą zrezygnować z jego produktów. Często następuje wówczas kontakt doradcy i próba przekonania klienta do zmiany decyzji różnymi bonusami, np. zawieszenie opłat na pewien czas, moneyback za dokonywane transakcje. Ciekawe czy i tak będzie w Twoim przypadku. ?

Odpowiedz

I
Irena
Gość

czy konto walutowe podczas promocji jest platne

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Irena

Nie, konta walutowe również zwolnione są z opłaty przez 2 lata.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Założyłam to konto w Millenecie (jestem klientem prywatnym), mam umowę w Millenecie, ale konta nigdzie nie widzę. Same konta osobiste. Trzeba czekać jeszcze na jakąś autoryzację?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

Już widzę, że trzeba się przełączyć w Millenecie na konto firmowe, koniec tematu

Odpowiedz

D
Detalista
Gość

Czyli jak płacę preferencyjny zus, to nie mam szans na zdobycie stówy :-( Szkoda...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Detalista

Zawsze masz szansę na inne premie :)

Odpowiedz

M
Marcin
Gość
@Aldona Derdziak

Proszę o wytłumaczenie dlaczego Detalista, płacąc preferencyjny ZUS (pod tym hasłem rozumiem tzw. "mały" ZUS), nie otrzyma premii za przelewy przez 6 miesięcy? Ów "mały" ZUS to na ten moment blisko 400 zł, czyli cashback to prawie 40 zł/msc x 6 msc, daje sumę blisko 240 zł. Dobrze liczę? Nie daje to owej "stówy" miesięcznie, ale to godny rozważenia bonus do takiego konta.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marcin

Masz rację, to ja źle zrozumiałam wypowiedź Detalisty. Przy "małym ZUS-ie" ta premia będzie odpowiednio niższa i trzeba też pamiętać, aby ją uwzględnić przy obliczaniu podatku.

Odpowiedz