Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

2 bilety do Multikina za płatność Google Pay

2 bilety do Multikina za płatność Google Pay
Czas trwania
Cel (zysk) 2 bilety do Multikina.
Po drodze Należy kupić przynajmniej 2 bilety do Multikina w internecie, płacąc za nie Google Pay.
Wybierając się w najbliższym czasie do Multikina, pamiętaj, by bilety kupić przez Internet i zapłacić za nie Google Pay. W ten sposób zapewnisz sobie 2 bezpłatne bilety do Multikina na dowolnie wybrany seans 2D.

Tym razem nie trzeba zakładać konta, realizować różnych aktywności, czekać dni lub tygodnie na otrzymanie nagrody. W promocji „Google Pay i Multikino”, zorganizowanej przez Multikino Media sp. z o.o., zasada jest prosta: „dziś płacisz za bilety Google Pay – dziś otrzymujesz nagrodę”.

Kupisz 2 bilety – dostaniesz 2 bilety

Przyznasz, że nie jest to skomplikowane. Poznanie szczegółów też nie skomplikuje sytuacji. Oto Twoja droga po nagrodę:

  1. Do 31 stycznia 2018 r. kup minimum 2 bilety na dowolny seans za pośrednictwem strony www.multikino.pl, płacąc za nie Google Pay. Wybór innej metody płatności nie uprawnia do otrzymania nagrody.
  2. Odbierz 2 kody elektroniczne uprawniające do wymiany ich na 2 bilety do Multikina. Kody otrzymasz wraz z kupionymi biletami na adres e-mail podany podczas dokonywania transakcji.

Ważne informacje o kodach

Przekazane Ci przez organizatora promocji kody będą ważne do 30 czerwca 2019 r. i możesz je wymienić na bilety na dowolny seans 2D, z wyjątkiem pokazów specjalnych czy na zaproszenie. Jedynym ograniczeniem jest dostępność wolnych miejsc.

Organizator zastrzegł, że uczestnik może otrzymać w czasie tej promocji tylko 2 kody. W ten sposób chce zapewne dać szansę skorzystania z darmowych biletów jak największej rzeszy kinomanów, gdyż w regulaminie promocji jest zapis, że przygotowano tylko 50 000 szt. kodów.

Promocja „Google Pay i Multikino” nie łączy się z innymi akacjami promocyjnymi, np. Multiponiedziałki, BuenoCzwartki, M!KARTA, Karta Rodzina do Kina, Program Rabatowy Getin Bank, Program Rabatowy Citi Bank.

Korzystajcie wspólnie z promocji

Ta promocja z pewnością pomoże zacieśnić przyjaźnie czy sympatie. Co prawda jej uczestnik może otrzymać tylko 2 kody promocyjne, ale nie ma przeszkód, by z promocji skorzystał(a) jego partner(ka) czy znajomi. Najpierw Ty kup bilety, zapłać Google Pay i zgarnij 2 kody. Potem zaproponuj koledze/koleżance, by kupił(a) bilety na kolejne wyjście korzystając z Google Pay. W ten sposób płacąc za bilety na 2 seanse, będziecie mogli wspólnie spędzić czas aż 4 razy.

Aha, jeszcze ważna informacja dla nastolatków. Wy też możecie skorzystać z tej promocji, jeśli macie ukończone 16 lat i posiadacie zgodę swojego przedstawiciela ustawowego (czyli rodziców) na udział w tej promocji.

Pamiętaj, że kodów jest tylko 50 000 szt. Nie ma więc co zwlekać z pójściem do kina, lepiej zaprosić bliską osobę na seans w najbliższych dniach.

Krystian

Autor tekstu o promocji