Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20% rabatu za płatności Blikiem na Player.pl

20% rabatu za płatności Blikiem na Player.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 20% rabatu, maksymalnie 5 zł jednorazowo.
Po drodze Rabat uzyskasz płacąc Blikiem na Player.pl za produkt biorący udział w promocji.
Filmowe hity, ulubione seriale i programy TVN na Player.pl są już nie tylko na wyciągnięcie ręki, ale możesz za nie zapłacić 20% taniej. Warunek – za dostęp do nich musisz zapłacić Blikiem.

Promocję zorganizowała firma Digital TVN. Rabaty będą udzielane do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Organizator przeznaczył na rabaty 95000 zł.

W promocji mogą uczestniczyć tylko pełnoletnie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych. Za każdym razem, gdy zamówisz na player.pl produkt objęty promocją i zapłacisz Blikiem, otrzymasz 20% rabatu, nie więcej jednak niż 5 zł.

Wybierasz, płacisz, oglądasz

To bardzo przyjemna promocja. Wymaga niewielkiej aktywności:

  1. Siadasz wygodnie i wchodzisz na Player.pl
  2. Wybierasz film lub program, który chcesz oglądać. Te, które objęte są promocją, mają specjalne oznaczenia. Rabat otrzymasz także, kupując pakiet Start na 30 dni.
  3. Jako metodę płatności wybierz Blik. W tym momencie rabat zostanie naliczony automatycznie. Zapłać.
  4. Zanim zaczniesz oglądać, możesz sobie przygotować popcorn, chipsy czy inną przekąskę.

Z regulaminem promocji zapoznasz się tutaj.

Długie wieczory nie będą nudne

Według nas, promocja w sam raz na długie jesienne i zimowe wieczory. Skoro można z niej skorzystać wielokrotnie i na dodatek można ją łączyć z innymi obowiązującymi na player.pl, to warto z niej skorzystać, nadrobić filmowe zaległości czy po prostu powrócić do ulubionych filmów.

Ograniczeniem jest tylko konieczność zapłaty Blikiem. Ta mobilna forma płatności jest coraz popularniejsza, ale wciąż jeszcze nie jest dostępna dla klientów wszystkich banków.

Przy okazji możecie potrenować szybkość transakcji Blikiem: telefon do ręki - bankowość mobilna – przycisk Blik – wpisanie wygenerowanego kodu na player.pl - zatwierdzenie transakcji na telefonie... Ile Wam zajmują te czynności?

Krystian

Autor tekstu o promocji