Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20% rabatu na zimowe seanse na vod.pl przy płatności Blikiem

Publikacja:
20% rabatu na zimowe seanse na vod.pl przy płatności Blikiem
Czas trwania
Cel (zysk) 20% rabatu.
Uczestnik Użytkownik serwisu vod.pl posiadający możliwość płacenia Blikiem.
Po drodze Wybór Blika jako metody płatności gwarantuje otrzymanie 20% zniżki.
Za oknami ciemno i zimno, a Ty siedzisz w wygodnym fotelu w ciepłym pokoju i oglądasz wybrany film na vod.pl. Jesteś zadowolony, bo zapłaciłeś Blikiem i otrzymałeś 20% rabatu – podoba Ci się taki obrazek? Podpowiemy, co musisz zrobić, by zdobyć zniżkę. Wybór filmu należy do Ciebie.

Od pewnego czasu na stronie internetowej Blika pojawia się Blikołaj i przynosi różne okolicznościowe prezenty. Tym razem zachęca do skorzystania z serwisu vod.pl i wskazuje sposób na obniżenie rachunku za obejrzenie wybranego filmu. Z propozycji może skorzystać praktycznie każdy, jeśli ma dostęp do Internetu i nie boi się płacić Blikiem. Zresztą, czego się tu bać, skoro to wygodna, bezpieczna i szybka metoda płatności, na dodatek - jak widać na opisywanym przykładzie - przynosząca także wymierne korzyści.

Promocja trwa do 31 stycznia 2020 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż łączna wartość udzielonych zniżek nie może przekroczyć 70 000 zł. Gdy zostanie ona wykorzystana, na stronie vod.pl pojawi się stosowny komunikat i akcja zostanie zakończona.

Jak zdobyć rabat?

Uczestnicząc w tej promocji, największy kłopot możesz mieć z wyborem filmu, który zechcesz obejrzeć (sam lub z bliskimi/znajomymi).

Start
  • Krok 1

    Wejdź na stronę vod.pl do 31 stycznia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej kwocie zniżek), zaloguj się na swoje konto lub je utwórz, i zdecyduj, jaki film z płatnego serwisu Premium chcesz obejrzeć.

  • Premia

    Jako metodę płatności wybierz Blika. Rabat w wysokości 20% zostanie naliczony od ceny detalicznej brutto automatycznie.

  • Krok 2

    Przygotuj niezbędne akcesoria (np. popcorn, chipsy, napoje), usiądź wygodnie i ciesz się seansem.

Mission complete!

Kto pierwszy, ten lepszy

Przyznasz, że to prosta i przyjemna promocja. Do otrzymania nagrody wystarczy wybranie Blika jako metody płatności. Jednorazowy zysk może i nie jest wielki, ale kto powiedział, że możesz obejrzeć tylko jeden film? Regulamin nie zabrania skorzystania z oferty wielokrotnie.

Pamiętaj, że obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Nie odkładaj więc seansu na później, znajdź jak najszybciej czas, by obejrzeć wybrany film. Im dłużej będziesz z tym zwlekał, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że nie załapiesz się na zniżkę.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos