Wróć

Promocja zakończyła się przed terminem ze względu na wyczerpanie puli nagród.

20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl

20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł
Po drodze Wystarczy złożyć zamówienie na Skubacz.pl o wartości min. 30 zł i opłacić je przy pomocy portfela cyfrowego Masterpass.
Kolejna okazja dla lubiących dobrze zjeść. Tym razem za opłacenie zamówienia na portalu Skubacz.pl dzięki Masterpass otrzymacie 20 zł premii gotówkowej. Jest więc nie tylko pysznie, ale również korzystnie.

Mini promocja potrwa najpóźniej do 21 marca 2019 r. - „najpóźniej”, bo organizator (spółka Dotpay) zastrzegł sobie prawo do zakończenia promocji w momencie wyczerpania puli premii. Choć jest ona całkiem okazała (15 000 nagród po 20 zł), a zgodnie z regulaminem organizator będzie mógł zwiększyć liczbę lub wartość bonusów – lepiej zbytnio nie zwlekać.

Podkreślamy, że mowa tutaj o zwykłej premii gotówkowej, nie zaś o zniżce na zamówienie – to istotna różnica. Na premię będziesz musiał bowiem poczekać nieco dłużej, ale za to będziesz mógł ją przeznaczyć, na co tylko chcesz.

W dodatku premię będziesz mógł otrzymać wielokrotnie. Twój całkowity zysk zależy od tego, ile premiowanych zamówień uda Ci się złożyć w okresie obowiązywania promocji.

Jak zdobyć bonus?

Chcąc uczestniczyć w akcji, wystarczy posiadać choćby ograniczoną zdolność do czynności prawnych (czyli mieć ukończone przynajmniej 13 lat) oraz być użytkownikiem karty płatniczej przypisanej do elektronicznego portfela Masterpass.

Z kolei warunkiem otrzymania premii jest złożenie zamówienia na portalu Skubacz.pl (platformie online do zamawiania jedzenia z dostawą do domu) o wartości min. 30 zł oraz opłacenie go właśnie za pomocą usługi Masterpass.

Premię na Twój rachunek, w terminie 14 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia, wypłaci spółka eCard.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z kolei w sytuacji, gdy premię otrzymuje osoba prowadząca działalność gospodarczą, bonus jest traktowany jako przychód podlegający opodatkowaniu. Co więcej, przedsiębiorca jest zobowiązany do przesłania organizatorowi „pisemnego oświadczenia o konieczności opodatkowania nagrody”.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa cyfrowego portfela od Mastercard, dzięki której możesz szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności w Internecie. Do portfela możesz dodawać nie tylko karty Mastercard, ale również te od Visy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o usłudze, przeczytaj ten tekst. Dowiesz się z niego również, jak dodać swoją kartę do elektronicznego portfela.

To nie jedyna pyszna promocja

Osoby polujące na promocje związane z zamawianiem posiłków mają ostatnio powody do zadowolenia. Wystarczy wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o ofercie z darmową dostawą na PizzaPortal za opłacenie zamówienia przy pomocy innego z cyfrowych portfeli – Visa Checkout.

Jeśli często zamawiasz jedzenie do domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z obu mini promocji. W końcu kto nie lubi zjeść pysznie i bez zbędnego przepłacania. Smacznego!

Gdybyś jednak chciał pozostać wierny płatnościom Masterpassem, to pamiętaj o promocji na empik.com. Do zdobycia jest 60 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji