Wróć

20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego

4 komentarze / opinie
20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł jednorazowo.
Po drodze Należy podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 2 płatności mobilne na kwotę 5 zl każdy...
Prosta recepta na dodatkowe 20 zł. Jeśli posiadasz konto osobiste w ING Banku Śląskim i nie korzystałeś dotąd z płatności mobilnych Google Pay, masz szansę na zdobycie sympatycznej premii - i to praktycznie bez żadnego wysiłku.

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego to świetna okazja, by w łatwy sposób zyskać 20 zł ekstra. Jedyne, czego oczekuje organizator akcji, to wykonanie 2 płatności mobilnych za pomocą Google Pay (wirtualnego portfela w telefonie, do którego można dodać kartę płatniczą i płacić nią w sklepach i aplikacjach). Każdy uczestnik promocji ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.

Kto może skorzystać z najnowszej promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych banku. Jeśli posiadasz w ING jeden z następujących rachunków: Kont z Lwem Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne lub Komfort i w dniu 5 lutego 2019 r. nie miałeś podpiętej swojej karty Visa do Google Pay – śmiało będziesz mógł skorzystać z tej prostej okazji. Zdobycie nagrody sprowadza się do czterech prostych kroków:

  1. Wejdź w Moim ING w zakładkę "Oferta banku" > "Promocje" i sprawdź, czy bank przesłał Ci informację o akcji.
  2. Jeśli tak - najpóźniej do 6 marca 2019 r. zapisz się do promocji poprzez wypełnienie wniosku, który będzie dostępny w Moje ING i zaakceptuj jej regulamin.
  3. Dodaj swoją kartę Visa zbliżeniową do Google Pay i wykonaj min. 2 płatności mobilne Google Pay. Pamiętaj, aby kwota każdej z tych transakcji wyniosła co najmniej 5 zł.
  4. Nie zamykaj konta do dnia wypłaty nagrody.

Na tym wymagania banku się kończą. Naszym zdaniem trudno o prostsze warunki :-)

Przekazanie nagrody

Później pozostaje Ci tylko czekać na nagrodę. Bank przekaże ją na Twój rachunek najpóźniej 20 marca 2019 r. Nagroda - zgodnie z obowiązującym prawem - jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Tym samym nie musisz się nią dzielić z urzędem skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Łatwe 20 zł za niewielką aktywność

Płatności mobilne za pośrednictwem Google Pay to wygodny sposób na opłacanie codziennych zakupów. Jeśli do tej pory nie aktywowałeś tej przydatnej usługi, masz całkiem niezły pretekst, aby uczynić to teraz. Wystarczy, że dodasz swoją kartę Visa do Google Pay i wykonasz 2 płatności mobilne na min. 5 zł każda, a bank nagrodzi Cię premią w wysokości 20 zł.

Być może jednak nie masz konta w ING Banku Śląskim, a mimo to chciałbyś skorzystać z okazji? W takim razie możesz upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: najpierw otworzyć rachunek w promocji (i zdobyć przy okazji 140 zł), a następnie wziąć udział w akcji „2 za 20 – Google Pay”. Łącząc obie oferty zarobisz znacznie więcej, bo w sumie 160 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Co zrobić jeżeli mam tylko 1 telefon z nfc, a mamy dwa konta z żoną? Da się tak zrobić żeby zgarnąć 2 premie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Łukasz

Powinno się udać :)

Sugerujemy, aby każde z Was skonfigurowało swoje własne konto w Google Pay (konto powiązane jest z adresem mailowym Google) i dodało kartę ING do swojego konta. Między kontami można się łatwo przełączać w opcjach aplikacji.

Odpowiedz

D
Damiano
Gość

W regulaminie jest napisane, że: Nie można posiadać na dzień 5 lutego 2019 r. dodanej Karty w Google Pay. Rozumiem to tak, że mogłem kiedyś korzystać z GP w ING. Ważne żeby na wspomniany dzień karta nie była dodana. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Damiano

Twoje rozumowanie jest w pełni zgodne z naszym tokiem myślenia. :)
Na wszelki wypadek potwierdziliśmy to jeszcze w ING.
Faktycznie zapis regulaminu należy rozumieć literalnie - nie miałeś karty w Google Pay 5 lutego, to możesz ją teraz podpiąć, spełnić warunki i skosić 2 dychy :)
Powodzenia

Odpowiedz