Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 800 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska!.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij 150 zł do sklepów Ania Kruk + 50 zł do Douglas

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij 150 zł do sklepów Ania Kruk + 50 zł do Douglas
Czas trwania Zakończona (31.08.2018)
Cel (zysk) 150 zł do sklepu jubilerskiego Ania Kruk + 50 zł do Douglasa.
Po drodze Należy założyć Konto Jakie Chcę z kartą oraz wykonać transakcję kartą lub Blikiem na łączną kwotę 150 zł.
”Rozbłyśnij z Kontem Jakie Chcę” - to hasło przewodnie najnowszej promocji BZ WBK. Akcja powinna się spodobać przede wszystkim paniom ze względu na przygotowane przez bank nagrody. Za założenie rachunku i niewielką aktywność możesz w niej otrzymać 150 zł do sieci jubilerskiej Ania Kruk, natomiast jeśli złożysz wniosek przez rozmowę wideo – masz szansę na kolejne 50 zł do perfumerii Douglas.

Nawet 200 zł na biżuterię i kosmetyki

BZ WBK zachęca panie do założenia rachunku w BZ WBK atrakcyjnymi bonusami: bonami do sklepów z biżuterią Ania Kruk o wartości 150 zł (50 zł + 100 zł) oraz voucherem do perfumerii Douglas na kwotę 50 zł. Niestety, w akcji obowiązują limity nagród. Pula pierwszego typu bonusów wynosi 800 sztuk, natomiast liczba voucherów do Douglas - jedynie 100 sztuk. Jeśli więc zamierzasz zgarnąć maksymalną premię, powinieneś/powinnaś działać naprawdę szybko.

Kto może wziąć udział w akcji?

Zacznijmy od podstawowej informacji - promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, czyli osób pełnoletnich, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w banku konta osobistego w polskich złotych ani nie były jego współposiadaczem. Do akcji możesz przystąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r., pamiętaj jednak, że promocja może skończyć się znacznie wcześniej (puli nagród – jak już mówiliśmy – jest raczej niewielka).

Banalnie proste warunki

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i jesteś zdecydowany/zdecydowana na założenie rachunku w BZ WBK, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. Do 31 sierpnia 2018 r. złóż wniosek przez stronę promocji i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością elektroniczną BZWBK24 ORAZ wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych - po spełnieniu tego warunku otrzymasz bon o wartości 50 zł do sklepów Ania Kruk.
  2. Podpowiadamy, że konto możesz otworzyć jednym z trzech sposobów:
    • przelewem weryfikacyjnym z innego banku – pamiętaj jednak, że dane uczestnika (osobowe i adresowe) w tymże banku muszą się zgadzać z danymi podanymi we wniosku i w dowodzie osobistym. Wymagane jest też zdjęcie dokumentu tożsamości.
    • kurierem - podczas składania wniosku będziesz musiał załączyć zdjęcie dowodu osobistego;
    • rozmową wideo - jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek w ten sposób, możesz otrzymać voucher o wartości 50 zł do sklepów Douglas. WAŻNE: nagroda dostępna dla pierwszych 100 osób.
  3. Do 14 września 2018 r. wykonaj transakcje kartą lub płatności Blik na łączną kwotę min. 150 zł - po spełnieniu tego warunku otrzymasz kolejny bon do sklepów Ania Kruk, tym razem o wartości 100 zł. Bank będzie uwzględniał zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i płatności internetowe.

Łącznie możesz otrzymać wszystkie trzy wspomniane bonusy - czyli w sumie zarobić 200 zł. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość: - jeśli otworzysz konto i nie spełnisz warunku płatności kartą, wciąż przysługuje Ci nagroda I stopnia, czyli 50 zł do sklepów Ania Kruk.

Obierz nagrodę i ciesz się wygraną

Bony do sklepów Ania Kruk są ważne do 30 listopada 2018 r. i zostaną przesłane uczestnikom w wiadomości email do 5 października 2018 r. Natomiast voucher do perfumerii Douglas nie posiada terminu ważności – otrzymasz go listem poleconym do 5 października 2018 r. Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia

Akcja z atrakcyjnymi prezentami dla pań łączy się z inną promocją, w której możesz otrzymać nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Wystarczy, że założysz (lub już posiadasz) ten rachunek wraz z Kartą Dopasowaną i przystąpisz do akcji do 30 września 2018 r. Potem wystarczy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową i przez kolejne pół roku zapewniać wpływy pensji na Konto Jakie Chcę.

Bank wypłaci Ci 50 zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, a łącznie przez 6 miesięcy możesz zyskać 300 zł. Więcej o promocji pisaliśmy tutaj.

Wygodne Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w BZ WBK plasuje się w czołówce kont osobistych na rynku. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a sposób pobierania opłaty za kartę debetową możesz dopasować do swoich potrzeb (do wyboru są aż trzy możliwości). Wypłaty z bankomatów własnych banku są darmowe, natomiast pobranie gotówki z maszyn pozostałych sieci kosztuje 5 zł (bezpłatnie dla osób poniżej 26 roku życia).

Nazwa rachunku odzwierciedla doskonale jego specyfikę. Do konta możesz dołożyć wybrane usługi (np. pakiety bezpłatnych wypłat z bankomatów) i płacić mobilnie w dowolny sposób: Blikiem, Google Pay, Apple Pay, a nawet zegarkiem przez Garmin Pay. Możesz skorzystać także z karty wielowalutowej, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji. Oprócz tego posiadacze konta mogą zyskać 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet.

Na uwagę zasługują również powiązane z rachunkiem produkty oszczędnościowe. Jeśli dysponujesz nadwyżką pieniędzy, możesz założyć Konto Systematyczne, ustawić zlecenie stałe i otrzymać nawet 2,7% na rachunku.

Pełną analizę Konta Jakie Chcę zamieściliśmy tutaj.

Prosta promocja z atrakcyjnymi nagrodami

Nowa promocja BZ WBK stanowi wyraźny ukłon w stronę płci pięknej i charakteryzuje się wyjątkowo prostymi warunkami. Za założenie Konta Jakie Chcę i niewielką aktywność na rachunku możesz otrzymać nawet 150 zł do sklepów z biżuterią Ania Kruk, a wybór rozmowy wideo jako sposobu złożenia wniosku pozwoli Ci zyskać dodatkowe 50 zł do perfumerii Douglas.

Do tego dochodzi kwestia samego rachunku, który również może Ci przynieść dodatkowe zyski - do 300 zł za wpływ wynagrodzenia i tyle samo zwrotu za opłacane rachunki. Reasumując, najnowsza oferta specjalna BZ WBK ma sporo atutów i jeden mały minus w postaci bardzo ograniczonej puli naród. Jeśli więc zamierzasz skorzystać z tej propozycji – radzimy, abyś uczynił to jak najprędzej.

Krystian

Autor tekstu o promocji