Nawet 2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA + BEZTERMINOWE zwolnienie z opłaty za konto

Publikacja:
Nawet 2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA + BEZTERMINOWE zwolnienie z opłaty za konto
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 zł: 200 zł za założenie konta + 200 zł za powiązanie bankowości internetowej z platformą księgową + 600 zł zwrotu za płatności + 500 zł za terminal + 500 zł za produkt kredytowy, leasing lub faktoring + zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku.
Uczestnik Nowy klient firmowy Banku Pekao, czyli podmiot, który nie miał rachunku firmowego w tym banku w okresie od 1 stycznia 2023 r. do chwili przystąpienia do promocji.
Po drodze Transakcje kartą; przelewy do ZUS/KRUS; skorzystanie z leasingu, faktoringu lub produktu kredytowego; podpisanie umowy o terminal.
Bank Pekao nie zwalnia tempa i wprowadza kolejną odsłonę promocji dla przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz niedrogiego, nowoczesnego rachunku, w promocji możesz zyskać nawet 2000 zł! Wystarczy, że otworzysz online Konto Przekorzystne Biznes i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z niego, a bank nagrodzi Cię bezterminowym zwolnieniem z opłaty za konto oraz premią wynoszącą nawet 800 złotych. Wykonanie dodatkowych działań przyniesie Ci kolejne bonusy.

Promocja „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe”

Organizatorem akcji jest Bank Pekao SA.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Uczestnicząc w tej akcji, możesz zdobyć kilka nagród, przy czym każdą z nich otrzymasz za spełnienie nieco innych warunków. Bank przygotował następujące bonusy:

 • bezterminowe zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku (za samo założenie konta z kartą);
 • 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego Biznes;
 • 200 zł za połączenie bankowości internetowej Pekao24 dla Firm z platformą księgową "Księgowość z Żubrem",
  Dodajmy, że w równoległej promocji „Przełomowa Oferta Księgowa” którą przygotowała spółka Cash Director, nagrodą jest zwolnienie przez 24 miesiące z opłat za Pakiet Księgowość Self-Service w usłudze Księgowość z Żubrem oraz dostęp do dwóch kursów online. Uruchomienie Pakietu Obsługi Księgowej Komfort (pełna obsługa księgowa dla firm rozliczających się poprzez KPiR) daje prawo korzystania przez 24 miesiące z funkcjonalności Pakietu Biznes bez dodatkowych opłat oraz dostęp do 4 kursów online.
 • 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe (3% wartości transakcji, do 120 zł w każdym z 5 miesięcy);
 • 500 zł za terminal płatniczy i transakcje w wysokości min. 1000 zł/miesiąc (max 5 premii po 100 zł);
 • 500 zł za podpisanie umowy o kredyt lub pożyczkę z gwarancją, albo za korzystanie z leasingu lub faktoringu.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali w Pekao SA (także w przypadku przejęcia ich przez Pekao z dawnego Idea Banku) rachunek bieżący w okresie od 1 stycznia 2023 r. do momentu przystąpienia do promocji. Musisz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną lub osobową na terenie Polski i rozliczać się w oparciu o księgowość uproszczoną albo być rolnikiem indywidualnym. Posiadanie konta osobistego w Pekao SA nie wyklucza Cię z tej akcji.

Co musisz zrobić?

Droga po 2000 zł premii w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne Biznes na stronie promocji

  Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek na stronie internetowej promocji i podpisz online umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą Mastercard oraz dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm. Jednocześnie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (mailowo i telefonicznie).

 • Dodatkowy bonus. Połącz bankowość elektroniczną z księgowością (200 zł)

  Jednorazową premię w kwocie 200 zł możesz otrzymać za połączenie bankowości internetowej Pekao24 dla Firm z platformą księgową "Księgowość z Żubrem" obsługiwaną przez CashDirector SA.

  W tym celu w miesiącu, w którym zawarłeś umowę o Konto Przekorzystne Biznes, powinieneś zalogować się na konto i złożyć wniosek o tę usługę księgową, a potem nie rozłączać z nią bankowości internetowej przez 2 miesiące liczone od następującego po miesiącu zawarcia umowy o rachunek firmowy.

  Możesz też uniknąć opłat lub korzystać z wyższego pakietu usług księgowych bez dodatkowych kosztów oraz z dostępem do szkoleń online. Warunkiem otrzymania tych bonusów jest wystawienie przynajmniej jednej faktury sprzedażowej w kwartale kalendarzowym (przy wyborze Pakietu Księgowość Self Service) lub utrzymanie Pakietu Komfort przez 6 miesięcy.

 • Krok 2. Spełnij warunki aktywności w 5 kolejnych miesiącach

  W każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij warunek aktywności uprawniający do uczestnictwa w promocji, a więc:

  • wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową Mastercard lub z pomocą Apple Pay albo Google Pay na min. 500 zł.

  Bank zwróci Ci 3% wydatków kartą, maksymalnie 120 zł/miesiąc.

  Uwaga: w przypadku rolników indywidualnych wymagane jest wykonanie minimum jednego przelewu do KRUS na kwotę min. 300 zł w okresie 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku.

  Ważne! Spełnienie warunku dotyczącego przelewu do ZUS/KRUS jest niezbędne do tego, by uzyskać prawo do otrzymania jakąkolwiek premii w tej promocji!

 • Premia. Odbierz premię za założenie rachunku (200 zł) i podłączenie księgowości (200 zł)

  Premię 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego Biznes, wyrażenie zgód marketingowych i akceptację regulaminu akcji otrzymasz na ten rachunek do końca trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto firmowe.

  W tym samym czasie bank przeleje na Twój rachunek firmowy bonus za podłączenie księgowości.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 600 zł)

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą nieprowadzącym działalności rolniczej, należny Ci moneyback (max 5 x 120 zł) otrzymasz na konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś transakcje.

  Uczestnicy promocji płacący KRUS należny im moneyback (max 600 zł) otrzymają do ostatniego dnia siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została zawarta umowa Konta Przekorzystnego Biznes.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z terminala płatniczego (500 zł)

  Jeśli chcesz otrzymać kolejny bonus, musisz wykazać się następującą aktywnością:

  • podpisać z bankiem umowę o terminal płatniczy,
  • przyjąć za jego pośrednictwem płatności na kwotę min. 1000 zł w każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Pamiętaj, że muszą być to miesiące następujące po sobie, jeśli więc otworzysz rachunek w listopadzie, musisz przyjąć płatności w każdym z miesięcy od grudnia 2023 r. do kwietnia 2024 r.

  Jako przedsiębiorca nieprowadzący działalności rolniczej premie cząstkowe po 100 zł otrzymasz w kolejnych 5 miesiącach po tych, w których został odnotowany wymagany wpływ.

  Jeśli płacisz KRUS, bonus z tytułu podpisania umowy o terminal (do 500 zł) otrzymasz do ostatniego dnia siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została zawarta umowa Konta Przekorzystnego Biznes.

  Jeszcze jedna uwaga – premia za terminal nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w następujących branżach: biura turystyczne / podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż i produkcja broni i amunicji.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z innych produktów banku (500 zł)

  Aby uzyskać tę premię, musisz podpisać umowę o jeden z następujących produktów:

  Kredyt lub pożyczka

  Chodzi tu o zawarcie umowy kredytu lub pożyczki w terminie do 6 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po otwarciu konta. Kredyt / pożyczka powinny być zabezpieczone gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego, a do tego opiewać na kwotę min. 100 tys. zł.

  Leasing

  W tym przypadku musisz podpisać umowę z Pekao Leasing oraz wykonać min. 1 przelew miesięcznie na rzecz tego podmiotu tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy rachunku firmowego, na łączną kwotę min. 2 tys. zł miesięcznie.

  Faktoring

  Bank wymaga min. 2 uznań na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta firmowego.

  Premia za skorzystanie z dodatkowych produktów zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne Biznes do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została zawarta umowa kredytowa / lesingowa / faktoringowa.

  Uwaga: premii nie otrzymają uczestnicy, którzy w dacie jej naliczenia zalegają z płatnościami kredytu / pożyczki udzielonymi w ramach promocji.

Mission complete!

Przełóżmy ogólne wskazówki dotyczące czasu realizacji działań na konkrety. Zakładając konto w listopadzie, warunki aktywności powinieneś realizować od grudnia 2023 r. do kwietnia 2024 r.. Premia za poszczególne miesiące będzie wpływała na Twoje konto od stycznia do maja 2024 r.

Bank wypłaci bonusy pod warunkiem, że w dniu ich przekazywania rachunek firmowy otwarty w ramach promocji będzie aktywny i umowa o niego nie będzie w okresie wypowiedzenia oraz nie zostały wycofane zgody marketingowe.

Wszystkie premie w tej promocji stanowią przychód firmy, co oznacza, że musisz się z nich rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Terminale w ofercie Pekao SA

Bank Pekao
 • Operator
  Pekao SA
 • Abonament
  0 zł / 50 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

W Regulaminie niby informacja, że można założyć konto w aplikacji lub ebankowości (jak mam ROR), ale jak tam próbuję założyć konto to nie ma możliwości przystąpienia do promocji. Chcę założyć z linku promocji, to chce żebym ściągnęła peopay (nie mogę, bo już mam) albo szła do oddziału...

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

Ciąg dalszy...

Konto otwarte w ebankowości bo i tak potrzebuję do normalnego prowadzenia firmy... darmowe konta walutowe za 0 zł to główny czynnik, bo ja potrzebuję aż 3 takie konta, a w innych bankach są one (słono) płatne.

Warunki podstawowe promocji spełnione (konto biznes + karta Mastercard). Jak pisałam wcześniej, nie pamiętam pola do zaznaczenia tej promocji po drodze. Jednak przy zgodach marketingowych dostałam monit, że do promocji wymagane są wszystkie zgody...

Podczas wnioskowania można od razu powiązać konto z tą księgowością z Żubrem z pakietem za 0 zł. Jednak po przejściu do tego serwisu, widziałam włączony pakiet Biznes za 45 zł. Należy go jak najszybciej dezaktywować, chociaż w pakiecie umowy piszą, że dostęp do tego pakietu jest darmowy przez miesiąc (Wybrany pakiet: - Darmowe fakturowanie bez limitów i bez ograniczeń oraz do przetestowania za darmo na jeden miesiąc: - Pakiet BIZNES dla działalności gospodarczych)

W umowie niby jest regulamin tej promocji za 2000 zł, ale czy jestem w niej to zagadka dla mnie, i tak będę spełniać warunki, więc zobaczymy.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

W regulaminie jest:

"ustaleniu dla Uczestników promocji, bezterminowo opłaty w wysokości 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes w złotych,"

Inne opłaty za kartę, przelewy itp nie są zniesione?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Katarzyna

Nie są. Tak jak zacytowałaś, zwalniają tylko z opłaty za prowadzenie.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Piotr

Pytam bo w opisie jest liczba mnoga - opłaty - i tu mi się nie zgadzało

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Pisząc w liczbie mnogiej miałem na myśli prowizje w kolejnych miesiącach. Dla uniknięcia niejasności wprowadziłem liczbę pojedynczą.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Rozumiem, że wybranie w tej Księgowości z Żubrem pakietu za 0 zł "Fakturowanie" spełni warunki promocji? Ja mam księgową, więc to mi niepotrzebne (wyższy pakiet też), ale 200 zł się przyda.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Katarzyna

Regulamin promocji nie wspomina o konieczności wyboru konkretnego pakietu. Zapisano w nim jedynie obowiązek połączenia bankowości internetowej Pekao 24 z Księgowością z Żubrem i utrzymania takiego stanu przez 2 miesiące.

Odpowiedz