Wróć

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda

17 komentarzy / opinii
20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda
Czas trwania
Cel (zysk) 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość ok. 300 zł).
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez Citibank, który do 19 lutego 2020 r. nie zarejestrował jej w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Warunkiem zdobycia bonusu jest zarejestrowanie karty płatniczej z logo Mastercard od Citibanku w programie Bezcenne Chwile i wykonanie nią min. 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.
Bank Citi Handlowy przygotował akcję dla posiadaczy wydanych przez siebie kart płatniczych - kredytowych i debetowych - z logo Mastercarda. Każdy, kto nie zarejestrował dotąd swojego "plastiku" w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, może teraz otrzymać 20 000 punktów powitalnych, czyli równowartość ok. 300 zł.

Citibank na różne sposoby stara się udowodnić, że warto posiadać w portfelu „plastiki” z jego oferty. Przedstawiamy akcję skierowaną do posiadaczy kart debetowych i "kredytówek" z logo Mastercarda.

Punkty dla posiadaczy kart Mastercarda

W trwającej do 20 marca 2020 r. promocji możesz zdobyć 20 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonym przez firmę Mastercard, o ile do 19 lutego 2020 r. Twój "plastik" nie był zarejestrowany w Bezcennych Chwilach. Jeśli uzupełnisz ten „brak” teraz i następnie wykonasz kartą przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł, to otrzymasz wspomniany bonus.

W promocji nie mogą uczestniczyć osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Podkreślmy, że bank nagrodzi jedynie 700 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.

Trzeba działać szybko

Spójrzmy więc na szczegóły zawarte w regulaminie, które opisują, co i kiedy trzeba zrobić, by zdobyć premię.

Start
 • Krok 1

  Do 20 marca 2020 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą od banku Citi Handlowy z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile, wypełniając formularz w bankowości internetowej Citibank online lub na stronie programu.

 • Krok 2

  Jak najszybciej (o kolejności przyznawania nagród decyduje szybkość zrealizowania wszystkich warunków) wykonaj „plastikiem” przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia

  Do 30 kwietnia 2020 r. bank powiadomi Cię w bankowości elektronicznej Citibank Online o przyznaniu bonusu. Także w tym terminie zdobyte punkty trafią na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile i będą ważne przez 4 miesiące od daty ich przekazania.

Mission complete!

Odnalezienie formularza rejestracji do Bezcennych Chwil na stronie internetowej Citibanku jest trudne. Znacznie prościej jest skorzystać ze strony internetowej programu. Po wpisaniu pierwszych 8 cyfr numeru karty, system potwierdzi, że może ona zostać zarejestrowana  i zidentyfikuje, że to "plastik" wydany przez bank Citi Handlowy. Dlatego wybranie opcji "zarejestruj" przeniesie Cię na stronę logowania do bankowości internetowej Citibank online.

Pamiętaj, że:

 • transakcje bezgotówkowe, które wykonasz w ramach promocji, muszą spełniać wymogi „Regulaminu kart kredytowych” i „Regulaminu rachunków bankowych” Citibanku. Nie mogą to więc być m.in. płatności związane z grami hazardowymi. Oczywiście nie zostaną też zaliczone transakcje zwrócone;
 • punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja karta będzie aktywna i nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia;
 • ze zdobytej nagrody nie będziesz musiał rozliczać się z urzędem skarbowym.

Cenna nagroda

Jaką realną wartość ma 20 000 punktów? Sprawdziliśmy w katalogu programu Bezcenne Chwile. Taką nagrodę można wymienić na prawie 6 voucherów o wartości 50 zł, np. do Empiku czy do sklepu RTV Euro AGD albo na 25 biletów do Cinema City lub Multikina. Dodajmy, że bilety na mecz o Superpuchar Europy czy turniej Rollanda Garrosa „kosztują” 12 000 punktów, a na finał Ligi Mistrzów w Stambule – 25 000 punktów.

  Karta kredytowa Citi Simplicity

  Choć akcja skierowana jest do obecnych posiadaczy kart płatniczych wydanych przez bank Citi Handlowy, to jednak napiszemy kilka słów o "kredytówce" Citi Simplicity, by pokazać tym, których zainteresowała opisywana akcja, ale jeszcze nie są klientami Citibanku, że warto sięgnąć po wspomnianą kartę i czekać na podobną akcję, gdyż Citi Simplicity jest wydawana i prowadzona bezwarunkowo za darmo.

  Karta
  0 zł / 12 zł
  Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł


  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

  Bankomaty
  10%, min. 20 zł
  Bankomaty 10%, min. 20 zł

  10%, min. 20 zł

  Oprocentowanie
  18,5%
  Okres bezodsetkowy
  56 dni
  Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
  • Szczegóły oferty
  • Recenzja
   4.5/ 5

  Informacje ogólne

  • Polecana dla
   • aktywnego użytkownika
   • łowcy promocji
  • Operator karty

   Mastercard

  • Rodzaj karty

   zwykła

  • Okres ważności

   3 lata

  • Minimalny dochód

   1200 zł

  Opłaty

  • Wydanie karty

   0 zł

  • Opłata za kartę

   0 zł / 12 zł

  • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

   opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

   w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

  • Wypłata z bankomatów w Polsce

   10%, min. 20 zł

  • Wypłata z bankomatów za granicą

   10%, min. 20 zł

  • Płatność kartą za granicą

   6,8%

  • Opłata za kartę dodatkową

   0 zł / 6 zł

   opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  Zadłużenie

  • Oprocentowanie

   18,5%

  • Okres bezodsetkowy

   56 dni

  • Maks. limit kredytowy

   ustalany indywidualnie

  • Wysokość spłaty minimalnej

   min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

  • Przekroczenie limitu karty

   0 zł

  Inne

  • Płatności mobilne
   Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
   Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
   Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

  Zalety

  • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
  • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

  Wady

  • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
  • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
  • Atrakcyjność opłat
   4/ 5
  • Możliwości i korzyści
   4/ 5
  • Promocje i bonusy
   5/ 5

  Najkorzystniej jest sięgnąć po tę "kredytówkę" w ramach jednej z licznych promocji, w których do zdobycia są bardzo różnorodne nagrody, na ogół o wartości ok. 400 zł. Później można korzystać z różnych przywilejów, np. rabatów w restauracjach czy u partnerów programu Citi Specials.

  Akcja dla zdecydowanych

  W tej promocji nie ma wiele czasu na rozmyślania. Trzeba jak najszybciej zarejestrować wydany przez bank Citi Handlowy „plastik” z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile i wykonać przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych. Kwota nie ma znaczenia, liczy się tylko to, kto pierwszy zrealizuje wszystkie wymagania akcji. Przypominamy, że premię otrzyma tylko 700 osób.

  Nam decyzja wydaje się oczywista, ale to Ty decydujesz. Na wybór nagrody będziesz miał więcej czasu; jak wspomnieliśmy, punkty będą ważne przez 4 miesiące od ich przekazania.

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji
  Oceń promocję
  0
  (0 ocen)
  Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
  Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

  Komentarze i pytania

  (17)
  Sortuj od najnowszych
  Dodaj swój komentarz...
  S
  Sebastian
  Gość

  Czy jest możliwość sprawdzenia czy udało się załapać do puli nagród?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Analityk produktów finansowych
  @Sebastian

  Niestety regulamin nic nie mówi na ten temat, nie zawiera też zobowiązania banku, że w przypadku wyczerpania puli nagród potencjalni uczestnicy zostaną o tym w jakiś sposób powiadomieni. Pozostaje jedynie liczyć na właściwe zachowanie banku, czyli faktycznie opublikowanie komunikatu o wyczerpaniu puli nagród.

  Odpowiedz

  1
  1broker
  Gość

  U mnie za finał Ligii Mistrzów trzeba wydać 90 tys punktów.

  Odpowiedz

  K
  Krystian
  Tester
  @1broker

  U mnie też, ale to inna oferta ;)

  Za 90 000 masz dwa bilety, przelot i zakwaterowanie. Za 25 000 jest jeden bilet.

  Odpowiedz

  F
  Filipko
  Gość

  Gdzie pojawi się informacja że pula się wyczerpała?

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Analityk produktów finansowych
  @Filipko

  Bank niestety nie precyzuje tej informacji - zawsze można zajrzeć na tę stronę: https://www.citibankonline.pl/citispecials/priceless-specials.html?prid=newcc i sprawdzić, czy jest aktywna. Najlepiej jednak jest spełnić szybko warunki, wtedy szanse na nagrodę są największe.

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość

  Czy poza opisaną promocją jest coś ciekawego, co pozwoli bardziej efektywnie i przede wszystkim szybko zdobywać punkty w BCh? Braknie mi jakieś 5k.

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Analityk produktów finansowych
  @saxx

  W samym programie są tzw. przyspieszacze, które pozwalają właśnie na szybsze gromadzenie punków - może zerknij na to?

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość
  @Aldona Derdziak

  Co to są przyspieszacze? Gdzie je znajdę?

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Analityk produktów finansowych
  @saxx

  Na swoim koncie w Bezcennych Chwilach :)

  Odpowiedz

  W
  Wiktor
  Gość

  Gdzie znajdę formularz do rejestracji?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Analityk produktów finansowych
  @Wiktor

  Według wskazówek podanych w regulaminie należy go szukać w bankowości internetowej Citibank online. Podpowiedzi udzielone mi przez bank były mało precyzyjne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony Bezcennych Chwil, gdzie system rozpozna, że chcesz zarejestrować kartę od Citibanku i skieruje Cię na stronę do zalogowania się w Citibank online i dalej wprost do formularza.

  Do opisu promocji wprowadziłem zmiany zgodne z powyższymi sugestiami.

  Życzę, byś znalazł się w gronie zwycięzców, pamiętaj, że decyduje kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków.

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość
  @Krzysztof Duliński

  Klikam w link z artykułu ale nie widzę informacji o promocji i nie mogę się zalogować. Jest tylko pole do weryfikacji karty.

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Analityk produktów finansowych
  @saxx

  W górnym menu znajdziesz opcję Zarejestruj się, jednak zgodnie z regulaminem rejestracji powinieneś dokonać przez bankowość internetową Citibank online.

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Analityk produktów finansowych
  @saxx

  W przypadku tej promocji nie ma specjalnej strony, na której należy zarejestrować swój udział w akcji. Korzysta się z "podstawowej" strony programu Bezcenne Chwile. Jak pisałem, po podaniu pierwszych cyfr karty system zidentyfikuje ją jako pochodzącą z Citibanku i przekieruje na stronę, gdzie można będzie ją zarejestrować w Bezcennych Chwilach po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibank online

  Odpowiedz

  P
  Paweł89
  Gość

  Z oferty wykluczone są osoby, które do 19 lutego 2020 r. zarejestrowały się do Programu.

  Czy dotyczy to tylko klientów Citi Handlowy, czy także osób, które zapisały np. kartę Alior Banku?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Analityk produktów finansowych
  @Paweł89

  Zapisy regulaminu mogą budzić wątpliwości, więc upewniłem się w Citibanku. Usłyszałem, że fakt zarejestrowania w programie Bezcenne Chwile kart wydanych przez inne banki nie ma znaczenia. Decydującym elementem jest fakt zarejestrowania konkretnej karty wydanej przez Citibank we wspomnianym programie.

  Odpowiedz