Wróć

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda

17 komentarzy / opinii
20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda
Czas trwania Zakończona (20.03.2020)
Cel (zysk) 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość ok. 300 zł).
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez Citibank, który do 19 lutego 2020 r. nie zarejestrował jej w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Warunkiem zdobycia bonusu jest zarejestrowanie karty płatniczej z logo Mastercard od Citibanku w programie Bezcenne Chwile i wykonanie nią min. 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.
Bank Citi Handlowy przygotował akcję dla posiadaczy wydanych przez siebie kart płatniczych - kredytowych i debetowych - z logo Mastercarda. Każdy, kto nie zarejestrował dotąd swojego "plastiku" w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, może teraz otrzymać 20 000 punktów powitalnych, czyli równowartość ok. 300 zł.

Citibank na różne sposoby stara się udowodnić, że warto posiadać w portfelu „plastiki” z jego oferty. Przedstawiamy akcję skierowaną do posiadaczy kart debetowych i "kredytówek" z logo Mastercarda.

Punkty dla posiadaczy kart Mastercarda

W trwającej do 20 marca 2020 r. promocji możesz zdobyć 20 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonym przez firmę Mastercard, o ile do 19 lutego 2020 r. Twój "plastik" nie był zarejestrowany w Bezcennych Chwilach. Jeśli uzupełnisz ten „brak” teraz i następnie wykonasz kartą przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł, to otrzymasz wspomniany bonus.

W promocji nie mogą uczestniczyć osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Podkreślmy, że bank nagrodzi jedynie 700 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.

Trzeba działać szybko

Spójrzmy więc na szczegóły zawarte w regulaminie, które opisują, co i kiedy trzeba zrobić, by zdobyć premię.

 • Krok 1.

  Do 20 marca 2020 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą od banku Citi Handlowy z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile, wypełniając formularz w bankowości internetowej Citibank online lub na stronie programu.

 • Krok 2.

  Jak najszybciej (o kolejności przyznawania nagród decyduje szybkość zrealizowania wszystkich warunków) wykonaj „plastikiem” przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

 • Premia.

  Do 30 kwietnia 2020 r. bank powiadomi Cię w bankowości elektronicznej Citibank Online o przyznaniu bonusu. Także w tym terminie zdobyte punkty trafią na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile i będą ważne przez 4 miesiące od daty ich przekazania.

Mission complete!

Odnalezienie formularza rejestracji do Bezcennych Chwil na stronie internetowej Citibanku jest trudne. Znacznie prościej jest skorzystać ze strony internetowej programu. Po wpisaniu pierwszych 8 cyfr numeru karty, system potwierdzi, że może ona zostać zarejestrowana  i zidentyfikuje, że to "plastik" wydany przez bank Citi Handlowy. Dlatego wybranie opcji "zarejestruj" przeniesie Cię na stronę logowania do bankowości internetowej Citibank online.

Pamiętaj, że:

 • transakcje bezgotówkowe, które wykonasz w ramach promocji, muszą spełniać wymogi „Regulaminu kart kredytowych” i „Regulaminu rachunków bankowych” Citibanku. Nie mogą to więc być m.in. płatności związane z grami hazardowymi. Oczywiście nie zostaną też zaliczone transakcje zwrócone;
 • punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja karta będzie aktywna i nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia;
 • ze zdobytej nagrody nie będziesz musiał rozliczać się z urzędem skarbowym.

Cenna nagroda

Jaką realną wartość ma 20 000 punktów? Sprawdziliśmy w katalogu programu Bezcenne Chwile. Taką nagrodę można wymienić na prawie 6 voucherów o wartości 50 zł, np. do Empiku czy do sklepu RTV Euro AGD albo na 25 biletów do Cinema City lub Multikina. Dodajmy, że bilety na mecz o Superpuchar Europy czy turniej Rollanda Garrosa „kosztują” 12 000 punktów, a na finał Ligi Mistrzów w Stambule – 25 000 punktów.

  Karta kredytowa Citi Simplicity

  Choć akcja skierowana jest do obecnych posiadaczy kart płatniczych wydanych przez bank Citi Handlowy, to jednak napiszemy kilka słów o "kredytówce" Citi Simplicity, by pokazać tym, których zainteresowała opisywana akcja, ale jeszcze nie są klientami Citibanku, że warto sięgnąć po wspomnianą kartę i czekać na podobną akcję, gdyż Citi Simplicity jest wydawana i prowadzona bezwarunkowo za darmo.

  Citi Simplicity
  Złóż wniosek
  Karta
  0 zł / 12 zł
  Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł


  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w promocji z premią 900 zł karta jest darmowa przez rok

  Bankomaty
  10%, min. 20 zł
  Bankomaty 10%, min. 20 zł

  10%, min. 20 zł

  Oprocentowanie
  19%
  Okres bezodsetkowy
  56 dni
  Pokaż szczegóły
  • Szczegóły oferty
  • Recenzja

  Informacje ogólne

  • Polecana dla
   • aktywnego użytkownika
   • łowcy promocji
  • Operator karty

   Mastercard

  • Rodzaj karty

   zwykła

  • Okres ważności

   3 lata

  • Minimalny dochód

   1200 zł

  Opłaty

  • Wydanie karty

   0 zł

  • Opłata za kartę

   0 zł / 12 zł

  • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

   opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

   w promocji z premią 900 zł karta jest darmowa przez rok

  • Wypłata z bankomatów w Polsce

   10%, min. 20 zł

  • Wypłata z bankomatów za granicą

   10%, min. 20 zł

  • Płatność kartą za granicą

   6,8%

  • Opłata za kartę dodatkową

   0 zł / 6 zł / mies. (72 zł rocznie)

   opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  Zadłużenie

  • Oprocentowanie

   19%

  • Okres bezodsetkowy

   56 dni

  • Maks. limit kredytowy

   ustalany indywidualnie

  • Wysokość spłaty minimalnej

   min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

  • Przekroczenie limitu karty

   0 zł

  Inne

  • Płatności mobilne

  Najkorzystniej jest sięgnąć po tę "kredytówkę" w ramach jednej z licznych promocji, w których do zdobycia są bardzo różnorodne nagrody, na ogół o wartości ok. 400 zł. Później można korzystać z różnych przywilejów, np. rabatów w restauracjach czy u partnerów programu Citi Specials.

  Akcja dla zdecydowanych

  W tej promocji nie ma wiele czasu na rozmyślania. Trzeba jak najszybciej zarejestrować wydany przez bank Citi Handlowy „plastik” z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile i wykonać przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych. Kwota nie ma znaczenia, liczy się tylko to, kto pierwszy zrealizuje wszystkie wymagania akcji. Przypominamy, że premię otrzyma tylko 700 osób.

  Nam decyzja wydaje się oczywista, ale to Ty decydujesz. Na wybór nagrody będziesz miał więcej czasu; jak wspomnieliśmy, punkty będą ważne przez 4 miesiące od ich przekazania.

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji

  Komentarze i pytania

  (17)
  Sortuj od najnowszych
  S
  Sebastian
  Gość
  13.03.2020 00:28:40

  Czy jest możliwość sprawdzenia czy udało się załapać do puli nagród?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Redaktor Moneteo.com
  16.03.2020 15:37:05
  @Sebastian

  Niestety regulamin nic nie mówi na ten temat, nie zawiera też zobowiązania banku, że w przypadku wyczerpania puli nagród potencjalni uczestnicy zostaną o tym w jakiś sposób powiadomieni. Pozostaje jedynie liczyć na właściwe zachowanie banku, czyli faktycznie opublikowanie komunikatu o wyczerpaniu puli nagród.

  Odpowiedz

  1
  1broker
  Gość
  25.02.2020 16:29:19

  U mnie za finał Ligii Mistrzów trzeba wydać 90 tys punktów.

  Odpowiedz

  K
  Krystian
  Tester
  25.02.2020 17:40:14
  @1broker

  U mnie też, ale to inna oferta ;)

  Za 90 000 masz dwa bilety, przelot i zakwaterowanie. Za 25 000 jest jeden bilet.

  Odpowiedz

  F
  Filipko
  Gość
  24.02.2020 22:19:56

  Gdzie pojawi się informacja że pula się wyczerpała?

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 07:12:16
  @Filipko

  Bank niestety nie precyzuje tej informacji - zawsze można zajrzeć na tę stronę: https://www.citibankonline.pl/citispecials/priceless-specials.html?prid=newcc i sprawdzić, czy jest aktywna. Najlepiej jednak jest spełnić szybko warunki, wtedy szanse na nagrodę są największe.

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość
  24.02.2020 21:36:49

  Czy poza opisaną promocją jest coś ciekawego, co pozwoli bardziej efektywnie i przede wszystkim szybko zdobywać punkty w BCh? Braknie mi jakieś 5k.

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 07:10:04
  @saxx

  W samym programie są tzw. przyspieszacze, które pozwalają właśnie na szybsze gromadzenie punków - może zerknij na to?

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość
  25.02.2020 09:06:46
  @Aldona Derdziak

  Co to są przyspieszacze? Gdzie je znajdę?

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 10:54:21
  @saxx

  Na swoim koncie w Bezcennych Chwilach :)

  Odpowiedz

  W
  Wiktor
  Gość
  24.02.2020 17:47:20

  Gdzie znajdę formularz do rejestracji?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 08:20:24
  @Wiktor

  Według wskazówek podanych w regulaminie należy go szukać w bankowości internetowej Citibank online. Podpowiedzi udzielone mi przez bank były mało precyzyjne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony Bezcennych Chwil, gdzie system rozpozna, że chcesz zarejestrować kartę od Citibanku i skieruje Cię na stronę do zalogowania się w Citibank online i dalej wprost do formularza.

  Do opisu promocji wprowadziłem zmiany zgodne z powyższymi sugestiami.

  Życzę, byś znalazł się w gronie zwycięzców, pamiętaj, że decyduje kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków.

  Odpowiedz

  S
  saxx
  Gość
  25.02.2020 09:09:22
  @Krzysztof Duliński

  Klikam w link z artykułu ale nie widzę informacji o promocji i nie mogę się zalogować. Jest tylko pole do weryfikacji karty.

  Odpowiedz

  Aldona Derdziak
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 10:59:23
  @saxx

  W górnym menu znajdziesz opcję Zarejestruj się, jednak zgodnie z regulaminem rejestracji powinieneś dokonać przez bankowość internetową Citibank online.

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Redaktor Moneteo.com
  25.02.2020 13:28:28
  @saxx

  W przypadku tej promocji nie ma specjalnej strony, na której należy zarejestrować swój udział w akcji. Korzysta się z "podstawowej" strony programu Bezcenne Chwile. Jak pisałem, po podaniu pierwszych cyfr karty system zidentyfikuje ją jako pochodzącą z Citibanku i przekieruje na stronę, gdzie można będzie ją zarejestrować w Bezcennych Chwilach po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibank online

  Odpowiedz

  P
  Paweł89
  Gość
  24.02.2020 17:02:46

  Z oferty wykluczone są osoby, które do 19 lutego 2020 r. zarejestrowały się do Programu.

  Czy dotyczy to tylko klientów Citi Handlowy, czy także osób, które zapisały np. kartę Alior Banku?

  Odpowiedz

  Krzysztof Duliński
  Redaktor Moneteo.com
  24.02.2020 18:24:24
  @Paweł89

  Zapisy regulaminu mogą budzić wątpliwości, więc upewniłem się w Citibanku. Usłyszałem, że fakt zarejestrowania w programie Bezcenne Chwile kart wydanych przez inne banki nie ma znaczenia. Decydującym elementem jest fakt zarejestrowania konkretnej karty wydanej przez Citibank we wspomnianym programie.

  Odpowiedz