Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

250 zł premii za założenie konta w eurobanku i 720 zł zwrotu w programie poleceń

250 zł premii za założenie konta w eurobanku i 720 zł zwrotu w programie poleceń
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł premii (5 razy 50 zł), 50 zł do Media Expert i 720 zł premii moneyback.
Po drodze Należy dokonać zakupu w Media Expert na min. 50 zł, zarejestrować się w promocji i założyć Konto Active lub Prestige, a następnie w kolejnych miesiącach dokonywać min. 3 transakcji kartą na min.100 zł.
Nie lada gratka dla łowców bankowych nagród. Uczestnicząc w promocji „Konto z Media Expert”, możemy w prosty sposób zdobyć premię w wysokości 250 zł, a także zyskać roczne zwolnienie z opłat z konto i kartę w Eurobanku. Do zdobycia jest także szereg innych benefitów, takich jak m.in. wart 50 zł kod rabatowy do Media Expert czy do 720 zł moneybacku za wydatki na rozrywkę, sport i jedzenie.

Kto może być uczestnikiem promocji?

W promocji "Konto z Media Expert" może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ostatnich 12 miesiącach nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w eurobanku.

Promocja jest nielimitowana i potrwa do 31 grudnia 2017 roku. Każdy uczestnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody pieniężnej.

Co można zyskać w promocji „Konto z Media Expert”?

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja eurobanku jest bardzo rozbudowana, a organizator przewidział dla uczestników nie jedną, ale cały szereg różnego rodzaju nagród. Aby ułatwić Ci orientację w tym, co możesz zyskać, biorąc w niej udział, sporządziliśmy pełną listę oferowanych benefitów:

 • do 250 zł nagrody w formie gotówkowej (po 50 zł w ciągu kolejnych 5 miesięcy);
 • roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta oraz posiadanie karty płatniczej - posiadanie konta oraz karty dla Konta Active wiąże się ze standardowym wydatkiem 13,90 zł miesięcznie (166,80 zł rocznie), natomiast w przypadku Konta Prestige jest to 25,90 zł miesięcznie (310,80 zł rocznie).
 • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie - w przypadku Konta Active prowizja wynosi 2% min. 60 zł przyznanej kwoty kredytu, natomiast dla rachunku Prestige jest to 1% min. 60 zł przyznanej kwoty.
 • kod rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Media Expert - warunkiem otrzymania kodu jest spełnienie warunków opisanych w punktach od 1 do 4 w sekcji „Jak zdobyć 250 zł premii”.

Jak zdobyć 250 zł premii?

Zdobycie tytułowej premii wiąże się z kilkoma warunkami, których spełnienie dla większości uczestników promocji nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Oto one:

 1. Dokonaj zakupów w Media Expert za min. 50 zł. Pamiętaj, aby zachować paragon lub fakturę – widniejący tam numer będzie Ci potrzebny podczas rejestracji w promocji.
 2. Zgłoś się jako uczestnik akcji za pośrednictwem tej strony, gdzie po kliknięciu w czerwony baner „skorzystaj z promocji” wyświetli Ci się formularz rejestracyjny. Wysłanie formularza wiąże się z podaniem Twoich danych osobowo-kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem maila. Podczas wypełniania zgłoszenia będziesz musiał podać także numer paragonu lub faktury za przedmioty zakupione w Media Expert.
 3. Nie później niż do 31 grudnia 2017 roku wejdź na stronę eurobanku i złóż wniosek o otwarcie rachunku osobistego Active lub Prestige oraz wydanie do niego karty debetowej. Otwarcie konta możliwe jest zarówno za pośrednictwem kuriera jak również za pomocą przelewu. Zawarcie umowy musi nastąpić najpóźniej do 15 stycznia 2018 roku.
 4. Dokonaj w ciągu miesiąca przynajmniej trzech płatności kartą debetową eurobanku na łączną kwotę min. 100 zł. Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię gotówkową w wysokości 50 zł.
  • Uwaga – na spełnienie tego warunku masz pełne dwa miesiące. Oznacza to, że jeśli podpiszesz umowę w listopadzie 2017 roku, powyższy wymóg możesz spełnić albo w grudniu albo w styczniu 2018 roku.
 5. Dokonaj min. 3 transakcji na łączną kwotę przynajmniej 100 zł także w kolejnych czterech miesiącach. Za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, otrzymasz kolejne 50 zł.

Regulamin promocji „Konto z Media Expert” znajdziesz tutaj.

Przekazanie nagród

Przekazanie nagród w formie uznania rachunku bankowego uczestnika promocji będzie miało miejsce do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało nabyte prawo do ich otrzymania. Przykładowo – jeśli spełnimy stawiane warunki w styczniu 2018 roku, premia w wysokości 50 zł wpłynie na nasze konto najpóźniej do końca lutego 2018 roku.

Uwaga – organizator promocji dopuszcza przerwy w ubieganiu się o nagrodę. Oznacza to, że jeśli np. w lutym 2018 roku nie spełnisz stawianych warunków, nie tracisz prawa do ubiegania się o nagrodę w kolejnych miesiącach.

Oprócz premii gotówkowej uczestnicy akcji otrzymają także zwolnienie z opłat za prowadzenie konta oraz zwrot opłat za posiadanie karty debetowej. W pierwszym przypadku zwolnienie obowiązuje przez pełne 12 miesięcy od daty podpisania umowy o konto. Natomiast jeśli chodzi o kartę, bank dokona zwrotu pobranej prowizji za jej posiadanie nie później niż do 15-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym opłata została pobrana.

Kod o wartości 50 zł do wykorzystania w Media Expert jest ważny wyłącznie w przypadku dokonania zakupów na minimalną kwotę 750 zł i zostanie przekazany w wiadomości SMS do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia podstawowych warunków akcji (założenia konta i dokonania 3 transakcji na min. 100 zł).

Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program lojalnościowy "Rodzina i przyjaciele"

Oprócz nagród, której opisaliśmy powyżej, uczestnicy promocji mogą także przyłączyć się do programu poleceń „Rodzina i przyjaciele”, gdzie do zyskania w ciągu roku jest nawet 720 zł (po 60 zł przez 12 miesięcy). Zasady otrzymania premii szeroko opisaliśmy tutaj.

Najważniejsze parametry Kont Active oraz Prestige w eurobanku

W poniższej tabeli znajdziesz zestawienie najważniejszych opłat za rachunki objęte promocją Eurobanku:

Konto Active Konto Prestige
Prowadzenie rachunku

9 zł miesięcznie

opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1,5 tys. zł lub utrzymujemy na nim saldo (wliczając lokaty oraz rachunki oszczędnościowe) w wysokości min. 15 tys. zł

21 zł miesięcznie

opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 4 tys. zł lub utrzymujemy na nim saldo (wliczając lokaty oraz rachunki oszczędnościowe) w wysokości min. 50 tys. zł

Obsługa karty płatniczej

4,90 zł miesięcznie

opłata nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wydamy za jej pomocą min. 400 zł

4,90 zł miesięcznie

opłata nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wydamy za jej pomocą min. 500 zł

Wypłata z bankomatów własnych

0 zł

Wypłata z bankomatów obcych

1,90 zł (kwoty do 100 zł)

0 zł (kwoty od 100 zł)

Wypłata z bankomatów za granicą

5 zł

0 zł
Przelewy internetowe (Elixir)

0 zł

0 zł
Przelewy natychmiastowe

3 zł

1 zł

Naszym zdaniem

W swojej najnowszej promocji Eurobank dosłownie obsypał jej uczestników różnego rodzaju benefitami. Główną nagrodą jest 250 zł premii gotówkowej (wypłacanej po 50 zł przez 5 kolejnych miesięcy), a oprócz niej zyskujemy także kupon rabatowy do Media Expert oraz zwolnienia z opłat i prowizji za: posiadanie konta, karty oraz przyznanie limitu w koncie (jeśli chcemy taki otrzymać).

A co trzeba zrobić, aby oferowane nagrody trafiły w nasze ręce? Podstawowe warunki są trzy: zrobienie zakupów za min. 50 zł w Media Expert, otwarcie rachunku osobistego typu Active lub Prestige oraz regularne płacenie wydaną do niego kartą debetową (min. 3 transakcje na przynajmniej 100 zł miesięcznie) przez pięć miesięcy.

Trzeba więc przyznać, że nie są to jakieś specjalnie wygórowane wymagania. A kiedy po stronie benefitów uwzględni się jeszcze możliwość równoczesnego uczestnictwa w programie „Rodzina i przyjaciele”, gdzie do zgarnięcia jest nawet 720 zł rocznie (do 60 zł przez 12 miesięcy), pula nagród zrobi się naprawdę imponująca.

Krystian

Autor tekstu o promocji