Wróć

30 zł za trzy transakcje Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego

30 zł za trzy transakcje Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 30 zł przelewem na konto.
Po drodze Należy podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne na min. kwotę 15 zl..
Jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego i nie korzystałeś dotąd z płatności mobilnych Google Pay - masz teraz dobry powód, aby to zmienić. Bank wypłaci Ci premię w wysokości 30 zł, o ile zdecydujesz się na skorzystanie z tej przydatnej usługi.

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego to świetna okazja, by w szybki i łatwy sposób zarobić 30 zł. Jedyne, czego oczekuje od nas organizator akcji, to wykonanie 3 płatności za pomocą Google Pay (wirtualnego portfela w telefonie, do którego można dodać kartę Visa zbliżeniową i płacić nią w sklepach i aplikacjach).

Kto może skorzystać z najnowszej promocji?

Prawdę mówiąc, promocja jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych banku. Jeśli posiadasz w ING jeden z następujących rachunków: Kont z Lwem Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne lub Komfort i do 9 października 2018 r. nie podpiąłeś swojej karty Visa do Google Pay – śmiało będziesz mógł skorzystać z tej sympatycznej oferty. Co dokładnie powinieneś zrobić? Oto krótka instrukcja:

  1. Najpóźniej do 10 listopada 2018 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING i zaakceptuj regulamin akcji.
  2. Do 10 grudnia 2018 r. wykonaj min. 3 płatności mobilne Google Pay, pamiętając przy tym, że minimalna kwota każdej z tych transakcji powinna wynosić co najmniej 5 zł,
  3. Nie zamykaj konta do dnia wypłaty nagrody.

I to by było na tyle – bank nie stawia żadnych innych warunków.

Przekazanie nagrody

Zgodnie z regulaminem każdy uczestnik promocji - niezależnie od liczby posiadanych kont i kart debetowych Visa - może otrzymać tylko jedną premię. Bank wypłaci nagrodę w dwóch transzach:

  • osoby, które spełnią warunki do 10 listopada, otrzymają bonus dziesięć dni później (tzn. 20 listopada 2018 r.),
  • natomiast w przypadku uczestników, którzy wywiążą się z wymogów do 10 grudnia, ostateczny termin przekazania premii upływa 20 grudnia.

Dodajmy jeszcze, że sama nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Słowem, nie musisz się nią dzielić z urzędem skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Łatwe 30 zł za niewielką aktywność

Musisz przyznać, że warunki tej oferty są naprawdę przystępne – wystarczy, że wykonasz 3 płatności mobilne na min. 5 zł każda za pomocą Google Pay, a bank nagrodzi Cię premią w wysokości 30 zł. Naszym zdaniem to całkiem niezła motywacja, byś wreszcie wypróbował tę przydatną usługę.

Krystian

Autor tekstu o promocji