900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową Visa Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku

Publikacja:
900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową Visa Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 900 zł premii: 300 zł na Allegro + do 600 zł premii moneyback.
Uczestnik Klient Banku Millennium, który po 1 stycznia 2021 r. nie posiadał głównej karty kredytowej w tym banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Millennium nie kazał nam długo czekać i niezwłocznie uruchomił promocję karty kredytowej Visa Impresja oraz Gold. Za zamówienie jednej z nich i 3 miesiące aktywnego korzystania otrzymasz 300 zł w formie eKarty Goodie do wydania na Allegro, a do tego w ciągu roku nawet 600 zł w ramach moneybacku.

Promocja „Jesień z kartą kredytową Visa”

Bank Millennium jest organizatorem zarówno promocji „Jesień z kartą kredytową Visa”, jak i akcji, która posiadaczom karty kredytowej Visa Impresja przyznaje prawo otrzymania moneyback, max 600 zł/rok.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocji z voucherami do Allegro trwa do 31 grudnia 2023 r. lub przyjęcia przez bank 20 tysięcy wniosków o wydanie karty kredytowej Impresja. W regulaminie promocji bank zobowiązał się, że poinformuje o wyczerpaniu puli nagród na stronie produktowej karty kredytowej Impresja.

Akcja z moneybackiem jest bezterminowa.

Co możesz zyskać?

W tym przypadku mamy do czynienia z pakietem nagród:

 • 300 zł do wykorzystania na Allegro w formie eKarty Goodie;
 • 600 zł moneyback;
 • roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę”.

Czy możesz skorzystać?

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2021 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Ale uwaga! Warunek dostępu do bankowości elektronicznej dotyczy tylko osób, które będą się starały o premię w postaci kodu do wykorzystania na Allegro. Nie musisz się nim martwić, jeśli zależy Ci wyłącznie na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Co musisz zrobić?

Droga po 900 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Złóż wniosek o wybraną kartę kredytową w bankowości elektronicznej

  Do 31 grudnia 2023 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja lub Visa Gold bądź Millennium Visa Platinum w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub w aplikacji mobilnej.

  Jest to również data graniczna na podpisanie umowy o "kredytówkę".

  Najpóźniej w momencie wnioskowania o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

 • Premia. Skorzystaj ze zwolnienia z opłat za kartę

  Zrealizowanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

 • Krok 2. Zapłać kartą w każdym miesiącu min. 800 zł

  Zrealizuj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 800 zł w każdym z trzech miesięcy, poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o "kredytówkę".

  W regulaminie jest zapis, że na poczet pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę zostaną uwzględnione także transakcje wykonane w miesiącu jej wydania.

  Niespełnienie warunku aktywności w jednym z 3 miesięcy dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

  Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane. Nie zostaną także uwzględnione płatności Blikiem oraz kartą dodatkową wydaną do Twojej "kredytówki".

 • Premia. Odbierz kartę podarunkową do Allegro (300 zł)

  Za spełnienie powyższego warunku bank przekaże Ci kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii.

  W chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

  Nagroda ma postać eKarty podarunkowej w aplikacji Goodie. Otrzymany sms-em kod należy wpisać w aplikacji w polu "Użyj kodu", w zakładce "Więcej" lub "Profil" bądź na mobilnej stronie www.goodie.pl/kody - masz na to 60 dni od odebrania sms-a! eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od aktywacji.

  Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

 • Dodatkowy bonus. Płać kartą i odzyskuj zwrot części wydatków (max 600 zł)

  Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

  Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w październiku, to transakcje bezgotówkowe powinieneś wykonywać od listopada 2023 r. do stycznia 2024 r., za co do końca lutego otrzymasz 300 zł do Allegro. Regulamin dopuszcza opcję, by płatności na poczet listopada wykonać już w październiku.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 7,99 zł

 • Bankomaty
  3,99%, min. 9,99 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  51 dni
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.; kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos