Wróć

Bon 300 zł do drogerii Hebe za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Bon 300 zł do drogerii Hebe za wyrobienie karty kredytowej Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w formie bonu do drogerii Hebe.
Po drodze Premia przyznawana jest za wyrobienie karty kredyrowej Citibanku, zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonanie min. 10 transakcji kartą.
W swojej najnowszej akcji Citi Handlowy oferuje bon rabatowy o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach sieci Hebe. Aby otrzymać nagrodę, musisz jedynie wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku oraz spełnić kilka prostych warunków. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które wywiążą się z warunków akcji.

Nie ulega wątpliwości, że Citi Handlowy jest prawdziwym tytanem w promowaniu swoich kart kredytowych. Choć obecnie udostępnia nowym klientom aż 5 ofert specjalnych, postanowił do tej puli dorzucić jeszcze szóstą. Tym razem nagrodą jest karta podarunkowa do sklepów drogeryjnych Hebe o wartości 300 zł (w pozostałych akcjach bank oferuje vouchery do Biedronki oraz Decathlona, nagrody rzeczowe albo gotówkę; przegląd promocji znajdziesz tutaj).

Z najnowszej oferty możesz skorzystać do 31 października 2018 roku. Promocja nie jest limitowana, co oznacza, że nagrodę otrzymają wszyscy uczestnicy, które spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Nowi klienci mile widziani

Zapewne nie będziesz zaskoczony wiadomością, że uczestnikami akcji mogą być wyłącznie nowi klienci Citibanku. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku.

Dodatkowo, aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz spełnić określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Jak zdobyć kartę podarunkową o wartości 300 zł?

Warunki postanowione przez organizatora są bardzo przystępne. Aby karta podarunkowa trafiła w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 31 października 2018 r. wypełnij formularz dostępny na tej stronie internetowej i wyraź zgodę na kontakt telefoniczny z przedstawicielem Citibanku.
 2. W trakcie rozmowy z doradcą złóż wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy, dostarcz wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu), a następnie zawrzyj umowę o wnioskowany produkt.
 3. Nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  Przykładowo: jeśli zawarłeś umowę w lipcu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca września.
 4. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Jeżeli zawrzesz umowę z bankiem w lipcu, musisz wykonać 5 płatności w sierpniu i 5 płatności we wrześniu. Zgodnie z regulaminem płatności mogą być przeprowadzone kartą główną, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Nie mogą być to jednak transakcje zwrócone lub niezaksięgowane oraz przelewy z rachunku karty.

Wydanie nagrody

Elektroniczny voucher zakupowy o wartości 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe trafi do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji (przykładowo, jeśli wywiązałeś się z wymogów we wrześniu 2018 r., otrzymasz nagrodę najpóźniej do 31 października). Przekazanie nagrody nastąpi w formie wiadomości mailowej zawierającej kod podarunkowy. Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać do urzędu skarbowego.

Voucher jest ważny przez 6 miesiące od daty otrzymania wiadomości i nie podlega zamianie na równowartość pieniężną. Podczas zakupów możesz się nim posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania całej jego wartości. Pamiętaj jednak, że jeśli cena zakupu będzie wyższa niż wartość bonu, będziesz musiał dopłacić brakującą kwotę. Natomiast kiedy cena towaru będzie niższa niż wartość vouchera, nie otrzymasz zwrotu różnicy.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Zwróć uwagę, że promocją objęte są wszystkie karty kredytowe Citibanku. Aktualnie bank oferuje 6 różnych "kredytówek" dość istotnie różniących się parametrami. Jeśli jednak rozglądasz się za tanią w obsłudze kartą kredytową, najlepszym wyborem będzie Citi Simplicity. Bank nie pobiera prowizji za jej wydanie oraz posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na dogodnych warunkach (przykładowo – bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts). Pozostałe parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Dokładną analizę Citi Simplicity znajdziesz w tym artykule, natomiast tutaj znajdziesz omówienie wszystkich kart kredytowych Citibanku.

Komentarz redakcji

Kolejna – w sumie szósta – promocja Citi Handlowego została oparta na tych samych zasadach, co większość wcześniej odpalanych akcji. Aby zdobyć bonus o wartości 300 zł, wystarczy spełnić dwa proste warunki: skutecznie zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych z oferty Citibanku i wykonać z jej pomocą przynajmniej 10 transakcji na dowolną kwotę. Zwróć przy tym uwagę, że na spełnienie tego drugiego wymogu bank daje Ci ponad dwa miesiące – jeśli więc będziesz regularnie korzystał z karty, bez większego trudu zasłużysz na premię.

Jeśli natomiast voucher do drogerii nie wydaje Ci się zbyt atrakcyjną nagrodą, zawsze możesz skorzystać z którejś z równoległych promocji. Jak już mówiliśmy wcześniej, wybór jest naprawdę duży, a pula nagród - zróżnicowana. Decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji