Wróć

"Serce na talerzu": 300 zł premii do lokali gastronomicznych za założenie PKO Konta dla Młodych

"Serce na talerzu": 300 zł premii do lokali gastronomicznych za założenie PKO Konta dla Młodych
Czas trwania
Cel (zysk) W promocji można zdobyć łącznie 300 zł: 50 zł przez 6 miesięcy.
Po drodze Aby otrzymać 300 zł premii moneyback, należy otworzyć PKO Konto dla Młodych z kartą debetową i płacić nią w placówkach gastronomicznych przez 6 miesięcy.
„Przez żołądek do serca” - prawdopodobnie bank PKO BP uznał, że to przysłowie zawiera szczyptę prawdy i postanowił zachęcić studentów do założenia PKO Konta dla Młodych, oferując im 300 zł premii za wydatki w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie czy fast foody. Ponadto osoby, które najszybciej przystąpią do promocji, otrzymają bon uprawniający do spożycia wykwintnego posiłku podczas Festiwalu Restaurant Week.

300 zł zwrotu i szansa na dodatkową stówę

Dla uczestników promocji „Serce na talerzu” bank przygotował następujące (całkiem smaczne) bonusy:

  • Gwarantowaną nagrodę główną w postaci 300 zł premii moneyback za wydatki w placówkach gastronomicznych (maks. 50 zł przez 6 miesięcy). Warto jednak zaznaczyć, że zwrot środków w wysokości 20% będzie obejmował wyłącznie płatności bezgotówkowe.
  • Nagrodę dodatkową w formie elektronicznego kodu o wartości 98 zł brutto, na podstawie którego będzie można dokonać rezerwacji na trzydaniowy posiłek (bez napojów) dla dwóch osób w restauracji uczestniczącej w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week, odbywającym się w dniach 20-29 października 2017 r. w wybranych miastach Polski. Ta gratyfikacja trafi jedynie do pierwszych 2000 uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki promocji.

Z oferty specjalnej można skorzystać do 30 września 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji "Serce na talerzu"?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które po 31 sierpnia 2016 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym rachunku Inteligo).

Zaznaczamy jednak, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym w promocji mogą wziąć jedynie osoby w tym przedziale wiekowym.

Jak zdobyć premię? - krok po kroku

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby uzyskać prawo do premii i przez 6 miesięcy otrzymywać 50 zł zwrotu, należy jedynie:

  1. Do 30 września złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie PKO Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem Mastercard za pośrednictwem , a następnie podpisać umowę o prowadzenie rachunku. We wniosku należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) i nie odwołać jej do dnia wydania nagród.
  2. Zarejestrować się w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie.
  3. Dokonywać operacji bezgotówkowych kartą w krajowych placówkach gastronomicznych (stacjonarnych, oferujących dania na wynos lub działających online) przez okres kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta – oprócz standardowych transakcji kartą bank będzie honorował także płatności w terminalach płatniczych POS, płatności kartą w Internecie a także transakcje zbliżeniowe telefonem.

Warto w tym miejscu dodać, że aby otrzymać premię, należy zamówić posiłek w ściśle określonych punktach, oznaczonych następującymi kodami MCC: 5811, 5812, 5813 lub 5814. Jeżeli nie wiesz, jak samodzielnie sprawdzić kod MCC swojej ulubionej kafejki, podpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Ważne! Jeden uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz, bez względu na liczbę kont, które założy.

Przekazanie nagród

Uczestnikom, którzy spełnią powyższe wymogi, bank zwróci 20% wydatków dokonanych kartą, przy czym pierwszy zwrot nastąpi po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego od liczonego od dnia otwarcia konta:

  • dla kont otwartych w sierpniu 2017 r. – pierwszy zwrot środków zostanie naliczony za wrzesień 2017 r., a ostatni za luty 2018 r.;
  • dla rachunków założonych we wrześniu 2017 r. – pierwszy zwrot środków będzie naliczony za październik 2017 r., a ostatni za marzec 2018 r.

Także dodatkowy bonus w postaci kodu elektronicznego o wartości 98 zł będzie wydawany w dwóch turach: w okresie promocji do dnia 25 września 2017 r. oraz po zakończeniu akcji do dnia 9 października 2017 r. Voucher zostanie przekazany na adres poczty uczestnika w serwisie internetowym iPKO (tak więc konieczna jest wcześniejsza aktywacja tej usługi).

Obie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Festiwal Restaurant Week

Nagroda może być wykorzystana wyłącznie w terminie 20-29 października 2017 r. podczas Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week. Rezerwacji należy dokonać poprzez stronę restaurantweek.pl – znajdziemy na niej listę dostępnych restauracji oraz wykaz wolnych terminów.

Pamiętajmy jednak, że rezerwacja będzie ważna przez 20 minut liczonych od godziny wskazanej przez uczestnika promocji w trakcie dokonywania rezerwacji i po tym czasie może zostać rozwiązana.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Szansa na dodatkowe premie w programie polecającym

Warto podkreślić, że posiadacze nowo otwartego PKO Konta dla Młodych mogą wziąć udział w programie polecającym, w którym za skuteczną rekomendację jednego z kont z oferty PKO BP można uzyskać 50 zł premii. Osoby, które wykażą się największą aktywnością i zdołają zareklamować największą liczbę rachunków, mają szansę na otrzymanie dodatkowej nagrody - premii w wysokości od 1000 zł do nawet 5000 zł.

Szczegóły programu "Mam PKO" wyjaśniamy w tym artykule.

Konto dla Młodych – krótka charakterystyka

Jak już wspomnieliśmy, rachunek młodzieżowy w PKO BP jest dedykowany osobom między 18 a 26 rokiem życia. Prowadzenie konta jest bezpłatnie, a opłata za kartę debetową zależy od liczby dokonywanych nią transakcji (jeżeli wykonamy 5 operacji bezgotówkowych w miesiącu, bank nie pobierze od nas prowizji). Ponadto posiadacz konta może bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów w Polsce i na całym świecie, skorzystać z darmowych przelewów internetowych oraz z przelewów na numer telefonu odbiorcy, a także bezprowizyjnie wpłacać i wypłacać gotówkę w oddziale banku.

Nie są to wszystkie atuty rachunku - w ramach Konta dla Młodych PKO Bank Polski oferuje klientom wiele dodatkowych korzyści, np. Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, rachunek walutowy prowadzony w EUR, USD, GBP, CHF czy usługę Autooszczędzanie. Młodzi klienci mogą również płacić brelokiem, naklejką lub smartfonem przez aplikację IKO, a nawet zamówić kartę z niestandardowym wzorem graficznym.

Dokładną analizę PKO Konta dla Młodych znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Konto studenckie w PKO BP to solidny i niedrogi rachunek młodzieżowy, który jeszcze bardziej zyskuje dzięki najnowszej promocji.

Prowadzenie konta jest w zasadzie bezpłatne, pod warunkiem że aktywnie posługujesz się plastikiem. Pięć operacji bezgotówkowych w miesiącu na dowolną kwotę zapewni Ci zwolnienie z prowizji za obsługę karty - przy czym jeżeli za jej pomocą zapłacisz za posiłek na mieście lub w serwisie internetowym, zyskasz dodatkowo nawet 300 zł (50 zł premii moneybacku przez 6 kolejnych miesięcy). Warto w tym miejscu zauważyć, że aby otrzymać pełen zwrot od banku, powinieneś wydać miesięcznie 250 zł – jest to równowartość około 10 pizz zamówionych przez telefon.

Reasumując, spełniając warunki promocji, jednocześnie otrzymasz funkcjonalny i tani w prowadzeniu rachunek oraz całkiem atrakcyjną premię. Jeśli więc zamiast tracić czas na gotowanie posiłków, wolisz przekąsić coś smacznego na mieście – najnowsza akcja promocyjna PKO BP powinna przypaść Ci do gustu.

Załóż konto i zgarnij nagrody

Krystian

Autor tekstu o promocji