300 zł do Allegro za sięgnięcie po Przejrzystą kartę kredytową z oferty PKO BP

Publikacja:
300 zł do Allegro za sięgnięcie po Przejrzystą kartę kredytową z oferty PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do Allegro.
Uczestnik Osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych.
Po drodze Po podpisaniu umowy o Przejrzystą kartę kredytową trzeba wydać nią min. 300 zł.
Wystarczy, że podpiszesz z bankiem PKO BP umowę o Przejrzystą kartę kredytową i wydasz nią przynajmniej 300 zł, byś otrzymał 300 zł na zakupy na Allegro. Brzmi interesująco, a nagród do rozdania jest tylko 5300...

Promocja "kredytówki" z oferty banku PKO BP, na dodatek z prostymi warunkami i atrakcyjną nagrodą, to dość rzadkie wydarzenie. Wydaje nam się, że Przejrzysta karta kredytowa nie była dotąd ani razu promowana w ten sposób. Z tym większym zainteresowaniem przyjrzeliśmy się akcji "300 zł w prezencie", która trwa do 15 maja 2023 r. Do rozdania jest 5300 nagród w postaci 300 zł do Allegro (3 kody po 100 zł) - po 2650 dla kart Mastercard i Visa.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do udziału w tej akcji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające adres zamieszkania na terenie Polski. Chcąc złożyć wniosek o Przejrzystą kartę kredytową online, musisz posiadać dostęp do bankowości elektronicznej PKO BP, byś mógł się do niej zalogować i tam zawnioskować o tę "kredytówkę".

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jej wyniku zależy decyzja o przyznaniu "kredytówki" (lub nie) oraz o wysokości limitu kredytowego.

Warunki zdobycia e-kodu

Jak się za chwilę przekonasz, warunki zdobycia 300 zł do Allegro są niezwykle proste.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o jeden z rachunków w PKO BP, np. o Konto za Zero, by zyskać dostęp do bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

  Jeśli już korzystasz ze zdalnych kanałów dostępów do produktów tego banku, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 15 maja 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) podpisz z PKO BP umowę o Przejrzystą kartę kredytową, wyrażając przy tym zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku. Wniosek o tę "kredytówkę" możesz złożyć w bankowości elektronicznej banku

 • Krok 3

  Także do 15 maja 2023 r.

 • Krok 4

  Do 9 czerwca 2023 r. wydaj swoją nową kredytówką min. 300 zł

 • Informacja

  Do czasu otrzymania nagrody nie możesz dezaktywować aplikacji mobilnej IKO i odwołać wyrażonych zgód marketingowych.

 • Premia

  E-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro otrzymasz w formie wiadomości w aplikacji IKO do 7 lipca 2023 r.

Mission complete!

Transakcje możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (tradycyjnie i zbliżeniowo), jak i w Internecie. Niedozwolone są tylko przelewy z karty.

Otrzymany e-kod będziesz mógł wykorzystać na zakupy do 31 grudnia 2023 r. O zasadach płacenia na Allegro voucherami pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Raz jeszcze przypominamy, że do chwili otrzymania nagrody musisz mieć aktywną aplikację mobilną IKO i nie możesz odwołać udzielonych zgód na kontakty marketingowe ze strony banku.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Niestety nie ma możliwości, by wybierając kartę z logo Mastercard, powiększyć nagrodę o punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, gdyż Przejrzysta karta kredytowa nie bierze w nim udziału.

Przejrzysta karta kredytowa z oferty PKO BP

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, spójrz na warunki prowadzenia Przejrzystej karty kredytowej i zastanów się, czy uda Ci się spełnić warunki aktywności, które pozwalają uniknąć opłat za tę kredytówkę.

Przejrzysta karta kredytowa PKO

PKO BP
 • Karta
  0 zł / 40 zł / 80 zł rocznie

 • Bankomaty
  4%, min. 15 zł

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  55 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Nagroda kusi, ale potrzebna rozwaga

Atrakcyjna nagroda w postaci 300 zł do wydania na Allegro i proste warunki jej zdobycia (wystarczy wydać min. 300 zł "kredytówką") z pewnością zachęcają do skorzystania z promocji przygotowanej przez PKO BP. Podkreślamy jednak, że każda decyzja związana z produktem kredytowym powinna być dogłębnie przemyślana, by nie wpędzić się w kłopoty ze spłatą wydanych środków. W przypadku Przejrzystej karty kredytowej od PKO BP trzeba mieć jeszcze na względzie warunki uniknięcia opłaty rocznej oraz zasady ustalania kwoty za ubezpieczenie tej "kredytówki".

Tak więc przeanalizuj wszystko i na spokojnie podejmij decyzje, jaką uznasz za najlepszą dla siebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Arek
Gość

Dostał ktoś już kody? U mnie nic

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Arek

Zgodnie z regulaminem kody miały zostać wysłane do 7 lipca 2023 r. i widoczne w aplikacji. Jeśli uważasz, że spełniłeś wszystkie wymagania iw aplikacji nie widzisz nagrody, to napisz do banku reklamację, poproś o wyjaśnienia.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość
@Arek

Cześć.

Kody przyszły 07.07. widoczne w aplikacji w wiadomości od banku

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Jeżeli planuję skorzystać tylko z promocji i zamknąć kartę przed upływem roku co z opłatą za prowadzenie?

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Dawid

To w nawiasie (średnio 600 zł/m-c) jest trochę mylące - wiem, tak też to prezentują na stronie banku, ale warunkiem jest wydatek 7200zł. Można to wydać po trochu w rok, a można w jednej transakcji i opłatę roczną mamy z głowy.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dawid

W tabeli opłat niby jest napisane, że rozliczenie jest proporcjonalne...cokolwiek to znaczy

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość
@Mariusz

płacisz za każdy dzień użytkowania karty proporcjonalnie

Odpowiedz

M
MARTA
Gość

Jeżeli nie mam dostępu do bankowości elektronicznej, czy mogę zawnioskować o kartę kredytową w oddziale banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MARTA

Z regulaminu wynika, że w trakcie promocji, aż do wydania nagrody, musisz posiadać aktywną aplikację mobilną IKO. Tak więc, nawet jeśli zawnioskujesz o kartę w oddziale, to będziesz musiała aktywować aplikację.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

A jak potem zamknąć ta kartę?Da się z poziomu aplikacji/IKO?Czy trzeba iść do banku?

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Krzysztof

Inne dało się elektronicznie, więc tą pewnie też.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
@Krzysztof

można zamknąć kartę kredytową przez serwis transakcyjny iPKO poprzez sekcję "Kontakt z bankiem". Wysyła się zgłoszenie z informacją, że chce się zamknąć kartę :)

Odpowiedz