Wróć

300 zł premii moneyback za założenie konta Citi Priority w Citibanku

300 zł premii moneyback za założenie konta Citi Priority w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł miesięcznie zwrotu za zakupy przez 6 miesięcy
Po drodze Należy założyć konto Citi Priority i wykazać się aktywnością na rachunku, m.in. ustanowić zlecenie stałe, zapewnić wpływ miesięczny na rachunek w wysokości min. 5000 zł, wykonać 3 dowolne przelewy i płacić kartą banku.
Końcówka lutego obfituje w prawdziwy wysyp ofert specjalnych przygotowanych przez Citi Handlowy. Po dwóch akcjach promujących karty kredytowe bank uruchomił promocję konta Citi Priority, w której można zyskać 300 zł premii w formie zwrotu za transakcje kartą (50 zł przez 6 miesięcy). Oferta obowiązuje do 31 maja 2018 r. lub do wyczerpania puli 2500 nagród. Dodatkowo jeśli skorzystamy również z innych promocji banku, możemy zyskać jeszcze więcej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku, a więc osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowym. Wykluczenie obejmuje również współwłaścicieli oraz pełnomocników wspomnianych rachunków.

Organizator dopuszcza jednak, aby w promocji wzięły udział osoby, które korzystały lub obecnie korzystają z innych produktów banku. Jeżeli więc posiadasz w Citibanku kartę kredytową, kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wziął udział w promocji.

Jak otrzymać 300 zł zwrotu za zakupy kartą?

Aby uzyskać prawo do premii moneyback, musisz spełnić łącznie poniższe warunki:

  1. Wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na stronie banku, podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL, e-mail i telefon. Na tym etapie musisz też wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  2. Najpóźniej do 30 czerwca 2018 r. podpisać z bankiem umowę o konto.
  3. Nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz rachunek, ustanowić w serwisie transakcyjnym przynajmniej jedno zlecenie stałe (jeśli więc podpiszesz umowę o prowadzenie rachunku w lutym, na spełnienie tego wymogu masz czas do końca marca).
  4. Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (liczonych od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto) powinieneś wykazać się następującą aktywnością:
    • zapewnić na rachunku miesięczny wpływ w wysokości minimum 5000 zł (wpływ może być jednorazowy lub w transzach, jednak w tym ostatnim przypadku suma środków, które zasilą konto, musi wynieść 5000 zł). Pamiętaj też, że te środki nie mogą pochodzić z innych rachunków prowadzonych przez bank dla klientów indywidualnych;
    • dodatkowo musisz też wykonać przynajmniej 3 dowolne przelewy w każdym miesiącu, przy czym bank wymaga, aby był to przelew na rachunek inny niż konto uczestnika akcji.

Ważne! Jeżeli w danym miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków wymienionych w dwóch ostatnich podpunktach, wciąż przysługuje Ci prawo do odebrania zwrotu w pozostałych miesiącach.

Aktywnie posługuj się kartą

Później pozostaje Ci już tylko aktywne korzystanie z karty debetowej lub karty kredytowej Citibanku. Bank zwróci Ci 5% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu. Jak już wspomnieliśmy, maksymalna kwota zwrotu to 50 zł przyznawanych przez 6 miesięcy – w sumie 300 zł.

Nie zapomnij o tym, że bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych i płatności w sklepach internetowych. Do wyliczenia premii będą brane pod uwagę wyłącznie transakcje dokonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

Przekazanie nagrody

Organizator będzie wypłacał premię co miesiąc, najpóźniej na koniec następnego miesiąca kalendarzowego (jeżeli więc spełnisz warunki przykładowo w lutym, premię otrzymasz do końca marca).

Aby nie stracić prawa do jej odebrania, nie zamykaj rachunku ani nie wycofuj zgód wyrażonych podczas otwierania konta. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać do urzędu skarbowego.

Ile kosztuje rachunek Citi Priority?

Citi Priority to rachunek przeznaczony dla bardziej zamożnych i wymagających klientów. Opłata za prowadzenie konta standardowo wynosi 30 zł miesięcznie, jednak możesz jej uniknąć na dwa sposoby: utrzymując na wszystkich rachunkach saldo w wysokości co najmniej 30 000 zł LUB zapewniając zewnętrzne wpływy na konto w kwocie min. 5 000 zł i posiadając w Citi Handlowym kredyt bądź kartę kredytową.

W naszej opinii ten drugi sposób zwolnienia z opłat jest w przypadku opisywanej promocji bardziej korzystny. Zwróć uwagę, że zasilając rachunek kwotą 5000 zł, jednocześnie zyskujesz zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta (pod warunkiem posiadania "kredytówki") i spełniasz jeden z warunków obowiązujących w promocji.

Jak wyglądają pozostałe opłaty? Całkiem nieźle - nie zapłacisz za korzystanie z karty debetowej, wypłatę z bankomatów w Polsce i na całym świecie oraz zwykłe przelewy internetowe.

Do kolejnych zalet rachunku należą: karta wielowalutowa oraz bogata oferta kart kredytowych, wśród których zdecydowanie wyróżnia się Citi Simplicity, stanowiąca prawdziwy ewenement na rynku (jej posiadanie jest zupełnie bezpłatne i to bez żadnych dodatkowych warunków).

Więcej szczegółów o koncie Citi Priority znajdziesz w naszej analizie.

Dodatkowe 300 zł za wyrobienie karty kredytowej

Jeśli 300 zł premii w formie moneybacku to dla Ciebie zbyt mało, dodatkowo możesz skorzystać z jednej z dwóch aktualnie trwających promocji kart kredytowych i tym samym znacznie powiększyć pulę nagród. Obie akcje charakteryzują się identycznymi warunkami, a jedyną różnicą między nimi jest forma wypłacenia premii: w jednej promocji nagrodą jest 300 zł premii pieniężnej (w postaci zasilenia rachunku karty), w drugiej – możesz zdobyć bon zakupowy o wartości 300 zł na Allegro.

Aby otrzymać bonus, musisz złożyć wniosek o kartę kredytową w Citi Handlowym, zalogować się do bankowości internetowej, a następnie przez kolejne 2 miesiące wykonać po minimum 5 transakcji kartą. Warunek ten musisz spełnić w każdym miesiącu oddzielnie. Wystarczy więc, że w ramach 5 transakcji wydasz kartą 1000 zł w danym miesiącu, a otrzymasz od banku maksymalną kwotę zwrotu (50 zł) i jednocześnie zasłużysz na 300 zł premii.

Promocję „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł” opisaliśmy tutaj, a do akcji przystąpisz poprzez .

Natomiast szczegóły akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymaj voucher na 300 zł do allegro.pl” znajdziesz w tym tekście, a przystąpisz do niej .

450 zł premii za skuteczne polecanie rachunku

To jednak nie wszystko. Po otwarciu konta możesz też przystąpić do programu poleceń i zarobić dodatkowe 450 zł, skutecznie rekomendując konto Citi Priority trójce swych znajomych. Aby jednak bank wypłacił Ci premię, osoba polecona musi spełnić określone warunki. Opisaliśmy je dokładnie w tym artykule.

Komentarz redakcji: do zdobycia nawet 1050 zł premii

Uczestnicy najnowszej promocji mogą otrzymać zwrot za płatności bezgotówkowe kartą w wysokości 5% wydatkowanej kwoty – maks. 50 zł przez 6 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyli rachunek. Jeżeli jednak zdecydują się na skorzystanie z pozostałych ofert specjalnych, wysokość premii zdecydowanie rośnie. W sumie do zdobycia jest nawet 1050 zł, a na tę kwotę składają się następujące profity: 300 zł zwrotu za zakupy kartą, 300 zł za wyrobienie karty kredytowej (w formie vouchera na Allegro lub gotówkowej premii) oraz 450 zł za skuteczne polecanie rachunku.

Najnowsza promocja konta Citi Priority może stanowić interesującą propozycję zwłaszcza dla osób dysponujących większymi środkami. Nie da się bowiem ukryć, że zdobycie premii wiąże się z dość wysokim progiem miesięcznych wpływów na konto (min. 5 tys. zł). Dodatkowo, aby otrzymać maksymalny zwrot za wydatki kartą, musimy wydać 1000 zł miesięcznie. Z drugiej strony jednak zasilając rachunek wymienioną wcześniej kwotą i posiadając kartę kredytową (np. w jednej z promocji), zyskujemy zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, możemy więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Reasumując, jeżeli jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie wpływy na rachunek i preferujemy zakupy kartą, zdecydowanie powinniśmy rozważyć tę propozycję. Pamiętajmy jednak, aby w każdym z sześciu miesięcy zlecić przynajmniej 3 przelewy i ustanowić zlecenie stałe, w przeciwnym razie premia może nam przejść koło nosa.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos