Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów Getin Banku

3000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 3000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials = voucher 50 zł.
Po drodze Należy zarejestrować swoją kartę kredytową wydaną przez Getin Bank w programie Mastercard Priceless Specials.
Getin Bank proponuje za skorzystanie z jego karty kredytowej i zarejestrowanie jej w programie Mastercard Priceless Specials 3 000 punktów na „dzień dobry”. Można je wymienić na voucher o wartości 50 zł do kilku sklepów, np. Simple, Gino Rossi czy Vistuli.

Po informacji o przystąpieniu Eurobanku do programu rabatowego Mastercard Priceless Specials i związanej z tym możliwości zdobycia 2 000 punktów powitalnych nadeszła podobna wiadomość od Getin Banku. 3 000 punktów powitalnych mogą otrzymać jego nowi klienci, ale i ci, którzy już korzystali z jego usług. Przeszkodą nie jest nawet posiadanie karty kredytowej Getin Banku. Ważne, by nie była ona dotąd zarejestrowana w programie Mastercard Priceless Specials.

Zacznijmy od kilku słów o prowadzonym przez Mastercarda, operatora kart płatniczych, programie rabatowym Mastercard Priceless Specials. Uczestnictwo w nim sprowadza się do zbierania punktów u partnerów programu w trakcie płacenia za zakupy kartą Mastercarda. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody z katalogu. Są nimi artykuły z różnych branż, ale i vouchery czy doładowania telefonów.

Jak zdobyć punkty powitalne

Uczestnikami promocji mogą być osoby pełnoletnie, które najpóźniej 31 marca 2019 r. spełnią opisane niżej warunki. Zadania do wypełnienia są niezmiernie proste:

  1. Zawrzyj do 31 marca 2019 r. umowę o kartę kredytową z Getin Bankiem. Ten punkt dotyczy tylko nowych klientów oraz tych, którzy jeszcze nie posiadają karty kredytowej tego banku.
  2. Zarejestruj swoją kartę kredytową wydaną przez Getin Bank w programie Mastercard Priceless Specials. Musisz to zrobić najpóźniej 31 marca 2019 r., wyrażając przy tym zgodę na kontaktowanie się z Tobą firmy Mastercard poprzez e-mail lub telefon komórkowy w celu przesyłania Ci informacji dotyczących programu Mastercard Priceless Specials.

Mam punkty, co dalej?

3 000 punktów powitalnych zasili Twoje konto utworzone w programie po rejestracji w nim karty w ciągu 14 dni roboczych. Będziesz miał 3 miesiące na ich wykorzystanie (licząc od dnia ich przekazania). Po tym czasie bezpowrotnie przepadną.

Możesz od razu wymienić zdobyte punkty na jedną z nagród z katalogu. Oto kilka przykładów – bilet do Cinema City – 800 pkt., piórnik z Barbie – 1 320 pkt., voucher o wartości 50 zł do jednego ze sklepów Vistula, Gino Rossi, Wólczanka, Simple – 3 000 pkt.

Druga opcja to wstrzymanie się z operacją wymiany punktów, dokonanie płatności kartą u jednego z partnerów, zgromadzenie większej puli i dopiero wtedy wybranie czegoś z katalogu. Przykładowo: płacąc w RTV Euro AGD min. 150 zł, otrzymasz 800 pkt.; wydatek 300 zł w sklepie New Balance oznacza 4 000 pkt. na Twoim koncie.

Oferta Getin Banku

Obecni klienci Getin Banku, choć znają już jego ofertę, mogli nie mieć jeszcze do czynienia z kartą kredytową w tej instytucji. Potencjalnym klientom banku należy się kilka słów informacji o jego usługach.

Poniżej zestaw przydatnych wiadomości dla przedstawicieli obu grup.

Konto Proste Zasady

Prosty w obsłudze i niegenerujący zbędnych kosztów rachunek. Do tego, by był bezpłatny, wystarczy wykonanie w miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem, bez względu na kwotę. W przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł opłaty. Karta debetowa wydawana jest i prowadzona za darmo bez żadnych warunków. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej informacji o Koncie Proste Zasady znajdziesz w jego analizie.

Program poleceń

Jako klient Getin Banku będziesz mógł polecać jego rachunek. Za skuteczną rekomendację otrzymasz 100 zł, a osoba polecona - 50 zł. Maksymalnie możesz zdobyć nawet 500 zł. Przeczytaj szczegółowe informacje.

Propozycje dla oszczędzających

Getin Bank bardzo dba, by jego oferta depozytowa, także w walutach obcych, pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji.

W III edycji akcji „Bonus za aktywność” Twoje środki, do 10 000 zł, mogą „pracować” nawet przez 12 miesięcy na 3,5%. Warunek – regularny wpływ na Konto Proste Zasady w wysokości 1 000 zł.

Więcej informacji znajdziesz w tym tekście.

Interesująco wygląda też oferta lokat terminowych oraz depozytów walutowych.

Karty kredytowe

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard (tylko z nią zyskasz 3 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials) i Visa. Okres bezodsetkowy obu wynosi 52 dni, a maksymalny limit kredytowy – 50 000 zł. Obie karty wydawane są i wznawiane za darmo. Miesięczna opłata wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, dokonując w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Wypłata gotówki w bankomacie lub innym urządzeniu to każdorazowo koszt 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.

Skorzystaj, ale mądrze

Propozycja sięgnięcia po punkty powitalne może być bardzo kusząca. Wszak bonusowe 3 000 punktów to voucher o wartości 50 zł.

Bez żadnych obaw i skrupułów z pewnością mogą z niej skorzystać obecni posiadacze kart kredytowych Getin Banku z logo Mastercarda, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojej karty w programie Mastercard Priceless Specials.

Nie masz jeszcze „kredytówki” tego banku? Też możesz o nią zawnioskować, ale pamiętaj, że korzystając z karty kredytowej, przyjmujesz na siebie obowiązek regulowania należności za transakcje, które nią wykonasz. Jeśli zrobisz to terminowo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W razie opóźnienia bank będzie naliczał odsetki „karne”.

Wzięcie „kredytówki” tylko dla zdobycia punktów powitalnych mija się z celem, bo bank oczekuje, byś aktywnie z niej korzystał. Nie będziesz tego robił – będzie naliczał co miesiąc 5 zł opłaty za kartę.

Dlatego zanim podejmiesz decyzję, dobrze ją przemyśl i spójrz na nasze teksty o tym, jak mądrze wybrać kartę kredytową oraz o wadach i zaletach “kredytówek”.

Krystian

Autor tekstu o promocji